'Drukte in Genk: drie vertrekkers, extra aanwinst'

door
'Drukte in Genk: drie vertrekkers, extra aanwinst'

In de Jupiler Pro League wil KRC Genk zich zondagmiddag herpakken in de thuismatch tegen Club Brugge. Daags voor dat duel is Racing echter nog druk in de weer op de transfermarkt. Zo dreigen verschillende spelers de Cegeka Arena te verlaten.

Het belooft nog een druk slot van de zomermercato te worden voor Genk. Daarbij is het onder meer uitkijken naar wat er met Bilal El Khannouss zal gebeuren. De Marokkaanse spelmaker, die eerder deze week brons pakte op het olympische voetbaltoernooi, wil een nieuwe stap zetten. Maar voorlopig is de vraagprijs te hoog.

LEES OOK: HVH onthult oorzaak ontslag Fink: “Echt jammer”

Fadera en Tolu weg

Maar dat is lang niet het enige uitgaande dossier dat op de bureau van sportieve baas Dimitri De Condé ligt. Zo raakte vrijdag bekend dat Alieu Fadera op weg is naar de uitgang. De flankaanvaller, die een jaartje geleden van Zulte Waregem overkwam, zou -.

Daarnaast beweegt er ook één en ander rond Tolu Arokodare. De boomlange spits staat op de radar bij Trabzonspor. Bij Het Belang van Limburg bevestigt men dat Arokodare nog voor het sluiten van de mercato kan vertrekken. Al moet hij wel meer opbrengen dan de vijf miljoen euro die hij aanvankelijk heeft gekost.

Extra spits gezocht

De derde potentiële vertrekker is Mark McKenzie. De Amerikaanse verdediger maakt deze week allicht zijn rentree in de wedstrijdkern. Maar zijn contract is aflopend en Genk wil verkopen om een transfervrij vertrek te voorkomen. Er heerst naar verluidt concrete interesse uit Frankrijk en Duitsland, ook Anderlecht werd al genoemd.

Het belooft dus nog een druk einde van de transferperiode te worden voor Racing. Zeker omdat het zelf ook nog mikt op versterking. Indien Arokodare vertrekt, zal er volgens HBvL sowieso een extra spits worden aangetrokken. Concrete namen worden daarvoor niet genoemd, maar De Condé en co zullen ongetwijfeld al een mooi lijstje hebben klaar liggen.

Genk heeft momenteel een betere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

19
19
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

78
78
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

29
29
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

205
205
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

187
187
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

111
111
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

24
24
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

283
283
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

193
193
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

136
136
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

137
137
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

258
258
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

68
68
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

81
81
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

139
139
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

272
272
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

517
517
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

252
252
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

438
438
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

261
261
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

398
398
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

663
663

Meer sportnieuws