'Drukte in Genk: drie vertrekkers, extra aanwinst'

door
'Drukte in Genk: drie vertrekkers, extra aanwinst'

In de Jupiler Pro League wil KRC Genk zich zondagmiddag herpakken in de thuismatch tegen Club Brugge. Daags voor dat duel is Racing echter nog druk in de weer op de transfermarkt. Zo dreigen verschillende spelers de Cegeka Arena te verlaten.

Het belooft nog een druk slot van de zomermercato te worden voor Genk. Daarbij is het onder meer uitkijken naar wat er met Bilal El Khannouss zal gebeuren. De Marokkaanse spelmaker, die eerder deze week brons pakte op het olympische voetbaltoernooi, wil een nieuwe stap zetten. Maar voorlopig is de vraagprijs te hoog.

LEES OOK: Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Fadera en Tolu weg

Maar dat is lang niet het enige uitgaande dossier dat op de bureau van sportieve baas Dimitri De Condé ligt. Zo raakte vrijdag bekend dat Alieu Fadera op weg is naar de uitgang. De flankaanvaller, die een jaartje geleden van Zulte Waregem overkwam, zou -.

Daarnaast beweegt er ook één en ander rond Tolu Arokodare. De boomlange spits staat op de radar bij Trabzonspor. Bij Het Belang van Limburg bevestigt men dat Arokodare nog voor het sluiten van de mercato kan vertrekken. Al moet hij wel meer opbrengen dan de vijf miljoen euro die hij aanvankelijk heeft gekost.

Extra spits gezocht

De derde potentiële vertrekker is Mark McKenzie. De Amerikaanse verdediger maakt deze week allicht zijn rentree in de wedstrijdkern. Maar zijn contract is aflopend en Genk wil verkopen om een transfervrij vertrek te voorkomen. Er heerst naar verluidt concrete interesse uit Frankrijk en Duitsland, ook Anderlecht werd al genoemd.

Het belooft dus nog een druk einde van de transferperiode te worden voor Racing. Zeker omdat het zelf ook nog mikt op versterking. Indien Arokodare vertrekt, zal er volgens HBvL sowieso een extra spits worden aangetrokken. Concrete namen worden daarvoor niet genoemd, maar De Condé en co zullen ongetwijfeld al een mooi lijstje hebben klaar liggen.

Genk heeft momenteel een betere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

117
117
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

115
115
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

46
46
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

175
175
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

158
158
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

678
678
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

274
274
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

222
222
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

96
96
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

216
216
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

90
90
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

191
191
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

149
149
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

135
135
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

341
341
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

343
343
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

577
577
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

234
234
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

301
301
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

255
255
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

162
162
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

137
137
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

419
419
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

497
497

Meer sportnieuws