'Drukte in Genk: drie vertrekkers, extra aanwinst'

631
'Drukte in Genk: drie vertrekkers, extra aanwinst'

In de Jupiler Pro League wil KRC Genk zich zondagmiddag herpakken in de thuismatch tegen Club Brugge. Daags voor dat duel is Racing echter nog druk in de weer op de transfermarkt. Zo dreigen verschillende spelers de Cegeka Arena te verlaten.

Het belooft nog een druk slot van de zomermercato te worden voor Genk. Daarbij is het onder meer uitkijken naar wat er met Bilal El Khannouss zal gebeuren. De Marokkaanse spelmaker, die eerder deze week brons pakte op het olympische voetbaltoernooi, wil een nieuwe stap zetten. Maar voorlopig is de vraagprijs te hoog.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Fadera en Tolu weg

Maar dat is lang niet het enige uitgaande dossier dat op de bureau van sportieve baas Dimitri De Condé ligt. Zo raakte vrijdag bekend dat Alieu Fadera op weg is naar de uitgang. De flankaanvaller, die een jaartje geleden van Zulte Waregem overkwam, zou -.

Daarnaast beweegt er ook één en ander rond Tolu Arokodare. De boomlange spits staat op de radar bij Trabzonspor. Bij Het Belang van Limburg bevestigt men dat Arokodare nog voor het sluiten van de mercato kan vertrekken. Al moet hij wel meer opbrengen dan de vijf miljoen euro die hij aanvankelijk heeft gekost.

Extra spits gezocht

De derde potentiële vertrekker is Mark McKenzie. De Amerikaanse verdediger maakt deze week allicht zijn rentree in de wedstrijdkern. Maar zijn contract is aflopend en Genk wil verkopen om een transfervrij vertrek te voorkomen. Er heerst naar verluidt concrete interesse uit Frankrijk en Duitsland, ook Anderlecht werd al genoemd.

Het belooft dus nog een druk einde van de transferperiode te worden voor Racing. Zeker omdat het zelf ook nog mikt op versterking. Indien Arokodare vertrekt, zal er volgens HBvL sowieso een extra spits worden aangetrokken. Concrete namen worden daarvoor niet genoemd, maar De Condé en co zullen ongetwijfeld al een mooi lijstje hebben klaar liggen.

Genk heeft momenteel een betere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

10
10
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

71
71
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

45
45
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

34
34
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

50
50
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

146
146
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

96
96
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

192
192
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

162
162
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

139
139
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

142
142
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

107
107
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

198
198
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

252
252
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

88
88
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

124
124
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

96
96
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

17
17
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

87
87
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

233
233
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

131
131
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

115
115
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1100
1100

Meer sportnieuws