'Drukte in Genk: drie vertrekkers, extra aanwinst'

631 stemmen
'Drukte in Genk: drie vertrekkers, extra aanwinst'

In de Jupiler Pro League wil KRC Genk zich zondagmiddag herpakken in de thuismatch tegen Club Brugge. Daags voor dat duel is Racing echter nog druk in de weer op de transfermarkt. Zo dreigen verschillende spelers de Cegeka Arena te verlaten.

Het belooft nog een druk slot van de zomermercato te worden voor Genk. Daarbij is het onder meer uitkijken naar wat er met Bilal El Khannouss zal gebeuren. De Marokkaanse spelmaker, die eerder deze week brons pakte op het olympische voetbaltoernooi, wil een nieuwe stap zetten. Maar voorlopig is de vraagprijs te hoog.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

Fadera en Tolu weg

Maar dat is lang niet het enige uitgaande dossier dat op de bureau van sportieve baas Dimitri De Condé ligt. Zo raakte vrijdag bekend dat Alieu Fadera op weg is naar de uitgang. De flankaanvaller, die een jaartje geleden van Zulte Waregem overkwam, zou -.

Daarnaast beweegt er ook één en ander rond Tolu Arokodare. De boomlange spits staat op de radar bij Trabzonspor. Bij Het Belang van Limburg bevestigt men dat Arokodare nog voor het sluiten van de mercato kan vertrekken. Al moet hij wel meer opbrengen dan de vijf miljoen euro die hij aanvankelijk heeft gekost.

Extra spits gezocht

De derde potentiële vertrekker is Mark McKenzie. De Amerikaanse verdediger maakt deze week allicht zijn rentree in de wedstrijdkern. Maar zijn contract is aflopend en Genk wil verkopen om een transfervrij vertrek te voorkomen. Er heerst naar verluidt concrete interesse uit Frankrijk en Duitsland, ook Anderlecht werd al genoemd.

Het belooft dus nog een druk einde van de transferperiode te worden voor Racing. Zeker omdat het zelf ook nog mikt op versterking. Indien Arokodare vertrekt, zal er volgens HBvL sowieso een extra spits worden aangetrokken. Concrete namen worden daarvoor niet genoemd, maar De Condé en co zullen ongetwijfeld al een mooi lijstje hebben klaar liggen.

Genk heeft momenteel een betere kern dan vorig seizoen ...

Meest recent

‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

158
158
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

49
49
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

74
74
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

20
20
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

57
57
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

42
42
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

314
314
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

194
194
TRANSFERUURTJE: ‘Club aast op record, Anderlecht verkoopt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

456
456
‘Deze verrassende doelman vervangt Vandevoordt op WK’

Toen bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekendmaakte voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

146
146
Origi verbaast iedereen met nieuwe uitdaging na voetbal

Divock Origi kende een knappe carrière met vooral enkele straffe momenten bij Liverpool, maar ...

93
93
SK Beveren neemt definitief afscheid van succescoach Reedijk

SK Beveren werd ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend seizoen in de Jupiler ...

124
124
‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Napels, maar ...

150
150
Club Brugge zet verder in op jeugd en legt groot talent vast

Club Brugge focuste zich de afgelopen jaren op de jeugdwerking. Club NXT haalde vorig seizoen de ...

183
183
‘Lucas Stassin spoelt WK-deceptie weg met knaltransfer’

Lucas Stassin maakte lange tijd kans op een plekje in de WK-selectie van bondscoach Rudi Garcia, ...

159
159
Olise steelt Franse show, Spanje helemaal klaar voor WK

Momenteel worden de laatste oefenwedstrijden in aanloop naar het WK afgewerkt. Superfavorieten ...

140
140
Alderweireld haalt Duivel van zijn wolk: "Doe vooral normaal"

Na een geslaagde voorbereiding zijn de Rode Duivels met het nodige vertrouwen afgereisd naar de VS ...

489
489
'Genk onder stoom: tweede zomeraanwinst al bepaald'

KRC Genk staat op punt om Jeppe Erenbjerg over te nemen van Zulte Waregem. De Deense spelmaker wordt ...

575
575
Hans Vanaken bloost: Garcia dropt erg straffe uitspraak

Eén van de meest besproken Rode Duivels in aanloop naar het WK, is toch wel Hans Vanaken. De ...

877
877
'Trossard gelinkt aan transfer die niemand zag aankomen'

Leandro Trossard wil in de komende weken een goed WK spelen bij de Rode Duivels. Maar ook het ...

259
259
Alderweireld en Véronique De Kock zwichten voor verleiding

Wat zich recent afspeelde tussen Véronique De Kock en Toby Alderweireld had alles weg van een ...

210
210
'Nieuwe transferwending Tzolis: minimumprijs onthuld'

Na zijn trip met de Griekse nationale ploeg, geniet Christos Tzolis momenteel van een welverdiende ...

554
554
Toekomst Garcia in dubio: nieuwe bondscoach na WK?

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

189
189
WK-alarm rond De Bruyne: dit wil niemand horen

Kevin De Bruyne wil nog één keer schitteren op een WK, maar er hangt een vraagteken ...

319
319
'Club trekt grote ogen: transferschok Ardon Jashari'

Een jaartje geleden vertrok Ardon Jashari van Club Brugge naar AC Milan voor een flink aantal ...

1067
1067

Meer sportnieuws