David Beckham staat volgens diverse media dicht bij een overgang naar Paris Saint-Germain. Michel Platini, voorzitter van de Europese voetbalbond UEFA, voelt niets voor de mogelijke
transfer naar Frankrijk.
"Beckham is alleen nog goed in shoppen", waren de woorden van Platini. "Hij zal in Parijs veel kunnen shoppen. Ik houd van Beckham, echt waar, maar hij is niet meer de speler die hij ooit geweest is. Als hij nu naar Parijs zou komen, zullen zijn prioriteiten ergens anders dan op het voetbalveld liggen."
Beckham voelt wel wat voor een overgang naar Paris Saint-Germain, die sinds deze zomer in handen is van een Qatarese investeringsgroep. In november loopt zijn contract bij Los Angeles Galaxy af. De afgelopen seizoenen speelde hij na afloop van het seizoen in de Verenigde Staten voor AC Milan.