Hommeles bij STVV: Lattanzio spreekt 'scherpe' fans toe

door
Hommeles bij STVV: Lattanzio spreekt 'scherpe' fans toe

STVV verloor kansloos met 1-4 van Sporting Charleroi. De Kanaries zijn duidelijk nog niet helemaal klaar. Trainer Christian Lattanzio was na de match ook duidelijk richting de toch wel heel kritische fans van de Truienaars.

LEES OOK: STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Misnoegde STVV-fans

De supporters van STVV waren al stevig aan het morren. "Bloed, zweet en tranen.” “In tweede klasse ‘ist’ ook plezant.” "Wij hebben schijt aan het beleid.” “We are fucking shit." Ze zongen het allemaal. Na amper twee duels. Een overdreven emotionele reactie bij de Truiense aanhang. Lattanzio predikt terecht rust.

"Dit is niet het goede moment om extra druk uit te oefenen. Ik heb respect voor onze fans, maar hoorde enkele gezangen... Ik denk niet dat we ‘shit’ waren, de tweede helft voetbalden we soms goed. De club weet dat er nog versterking gehaald moet worden, maar ik vraag aan de fans om achter de jongens te blijven staan", zei hij aan Het Laatste Nieuws.

Adriano Bertaccini

De fans waren ongetwijfeld teleurgesteld na de 1-4-nederlaag tegen Charleroi, wat ergens zeker logisch was. Toch moeten de Kanaries realistisch zijn. STVV mist nog drie spelers die met Japan op de Olympische Spelen actief zijn. Jongens die de kern breder en sterker maken. Daarnaast is het wel een feit dat er versterking bij moet.

Het is wél vreemd dat Lattanzio iemand als Adriano Bertaccini al voor de tweede match op rij 90 minuten aan de kant laat. Nochtans is hij een een speler die dit STVV aanvallend met zijn loopvermogen, doelgerichtheid en energie veel kan bijbrengen.

Gaat STVV de rug rechten de komende weken?

Meest recent

Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

50
50
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

241
241
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

251
251
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

120
120
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

302
302
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

485
485
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

428
428
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

95
95
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

179
179
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

276
276
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

287
287
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

424
424
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

78
78
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

409
409
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

420
420
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

109
109
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

679
679
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

414
414
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

192
192
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

340
340
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

550
550
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

224
224
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

276
276
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

127
127
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

530
530

Meer sportnieuws