Riemer met ‘verrassing’? "Kans bestaat dat hij start"

door
Riemer met ‘verrassing’?

RSC Anderlecht neemt het om 13u30 op tegen Royal Antwerp FC. Vorig seizoen verloren de Brusselaars daar nog hun laatste match van het seizoen met 3-1. Brian Riemer blikte vooruit naar dit duel.

Anderlecht en Antwerp zijn momenteel nog niet versterkt uit de mercato gekomen. Bij RSCA lijken er voorlopig geen sterkhouders meer te gaan vertrekken, bij Antwerp wel. Is de Great Old beter dan vorig jaar?

LEES OOK: Ongeziene Jupiler Pro League-jackpot: één club oppermachtig

Riemer twijfelt over Antwerp

"Dat is een goede vraag. Ik denk dat ze inzake niveau nog wel hetzelfde hebben als vorig jaar. Tegen Charleroi en Parma vond ik ze niet zwakker dan vorig seizoen. Janssen is er nog en weer topfit, maar er zijn ook jonge gasten op het middenveld. Odoi brengt veel ervaring bij”, vertelde Riemer.

“Ik zie niet veel kwaliteitsverlies op dit moment, maar ik weet niet wat de mercato daar nog brengt. Ik verwacht dan ook een zeer moeilijke match, en thuis zijn ze altijd sterk. We zullen een topprestatie moeten neerzetten om daar punten te halen. Het is een van de moeilijkste matchen van het seizoen voor Anderlecht”, zei de coach.

Simic in de basis bij Anderlecht?

De kans is zeer groot dat Jan-Carlo Simic zijn debuut in de basis gaat maken. Anderlecht kan wel wat extra duelkracht gebruiken op de Bosuil. Simic is fit en klaar voor de dienst.

"Hij laat een goede indruk achter. Hij is zeer toegewijd en hongerig. Voor zijn leeftijd is hij heel matuur en het is ook een heel ambitieuze jongen. Simic traint heel goed en kwam heel fit aan. Zijn wedstrijdritme, daar wordt aan gewerkt. Hij speelde 30 minuten tegen STVV en tegen Seraing ook nog. Hij maakt zeker kans om zondag te starten.”

Zal Simic starten tegen Antwerp?

Meest recent

Vandenbempt begrijpt niéts van Club: "Volstrekt overbodig"

Bij Club Brugge likken ze hun wonden na een povere 1 op 6 tegen AA Gent en La Louvière. ...

0
0
Amorim breekt stilte: pijnlijke bekentenis doet schrikken

Manchester United was 25 jaar geleden nog de beste club ter wereld, maar anno 2025 zijn ze niet meer ...

32
32
Onder vuur: Renard breekt stilzwijgen met droomscenario

Olivier Renard kreeg de nodige kritiek voor zijn toch wel wisselvallige zomermercato. De sportieve ...

166
166
Degryse fileert Club-bestuur: “Hoelang lachen ze nog?"

Club Brugge is pover begonnen aan het seizoen in de Jupiler Pro League. Ze verloren terecht met 1-0 ...

230
230
3 op 10 - RSCA-speler krijgt keiharde veeg uit de pan

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd de volle buit te pakken in een topwedstrijd in eigen ...

180
180
Bal aan het rollen: tweede grote doorbraak in DAZN-soap?

Na maanden van onderhandelingen werd afgelopen weekend een eerste groot akkoord bereikt omtrent de ...

726
726
Tzolis op bank gezet: Hayen onthult de echte reden

Na amper zes competitieduels is de tweede nederlaag van Club Brugge in de eigen Jupiler Pro League ...

229
229
Samoise moet zélf ingrijpen na VAR-fase: "Bizarre situatie"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

107
107
El Ouahdi verkoopt messcherpe sneer aan Anderlecht

KRC Genk is er zondagavond niet in geslaagd om het tweede luik van het seizoen met een overwinning ...

299
299
Jackers stort in: Club riskeert groot drama

Het bestuur pusht, Jackers kraakt: twee momenten en het huis staat in brand. Achter de storm zit een ...

420
420
Engeland in shock na waanzinnig optreden Doku

Na een aarzelende start van de competitie heeft Manchester City zondagavond nog eens indruk gemaakt ...

299
299
Anderlecht genaaid door arbitrage? Ex-ref antwoordt Hasi

RSC Anderlecht speelde zondagavond een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op een ...

973
973
Afgang met zware gevolgen: eerste slachtoffer bij Club

Club Brugge heeft allerminst een geslaagde aanloop naar het Champions League-duel tegen AS ...

713
713
Vrancken trekt belangrijke les uit afstraffing

Na zeven wedstrijden is STVV zijn ongeslagen status kwijt. De Kanaries gingen zondagavond pijnlijk ...

82
82
Vazquez doet Anderlecht straffe belofte na bevrijdende goal

Anderlecht speelde zondag zijn eerste wedstrijd na de interlandbreak en na het turbulente einde van ...

420
420
Barça houdt voor minipubliek schietoefening tegen Valencia

FC Barcelona heeft de aansluiting met Real Madrid zondag niet verloren. Het blijft in het spoor van ...

81
81
Modric en Saelemaekers doen San Siro ontploffen

AC Milan begon zijn seizoen dramatisch met een thuisnederlaag tegen Cremonese, maar lijkt stilaan ...

177
177
Rode kaarten Anderlecht: Hasi sloopt de scheids

De kraker tussen Anderlecht en Genk van zondagavond heeft heel wat voer voor discussie opgeleverd. ...

878
878
El Ouahdi komt met bizarre reactie na schwalbe

De topper tussen Anderlecht en Genk heeft zondagavond uiteindelijk een gelijkspel opgeleverd. ...

344
344
Storm bij Anderlecht: Coosemans haalt uit na rode kaart

Anderlecht heeft zondag vrede moeten nemen met een puntje in de topper tegen Genk. Het leek nochtans ...

543
543
Skoras steekt Club pijnlijke waarheid onder neus

AA Gent maakte zondag een statement, want het boekte een zeer knappe zege tegen Antwerp. Met een man ...

610
610
STVV gaat volledig met de billen bloot tegen Westerlo

STVV begon uiterst fraai aan de competitie en kon vandaag weer mee aan kop komen. De Kanaries ...

64
64
Rob Schoofs koestert één grote droom na debuut bij Union

Union pakte gisteren in de absolute slotfase de zege op het veld van Dender. De landskampioen trekt ...

140
140
Lotto Park kookt: Vazquez en rood zorgen voor spektakel

In het Lotto Park werd het vanavond allesbehalve een gewone topper. Anderlecht moest al vroeg met ...

445
445
Dries Mertens viert babyborrel in kolkend Lotto Park

Anderlecht staat momenteel op voorsprong in de topper tegen Racing Genk, al moet het wel nog een ...

139
139

Meer sportnieuws