Hayen over sterkhouder: "Kans groot dat hij vertrekt"

door
Hayen over sterkhouder:

Club Brugge is ingaand voorlopig klaar met zijn transferhuiswerk. Er moet echter ook nog wat volk weg. Nicky Hayen verklapte vandaag dat Raphael Onyedika wellicht andere oorden gaat opzoeken.

LEES OOK: Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Onyedika verlaat Club Brugge

Onyedika kan naar Saudi-Arabië en de Premier League, maar de voorkeur van de speler ligt bij die laatste bestemming. Na twee jaar is Club Brugge gretig om hem te verkopen. Met Ardon Jashari hebben ze een vervanger in huis.

Hayen verwacht een vertrek van Onyedika. "Die kans is reëel. Op het einde van vorig seizoen was daar ook al sprake van. We werken met de spelers die er zijn en ons huiswerk is ondertussen al gedaan. Onyedika was vorige week wat ziek en is nog steeds niet honderd procent fit. Maar hij heeft ondertussen wel al laten zien welke waarde hij heeft voor het team. Dus ik hoop dat we daar nog even van kunnen genieten", zei hij op zijn persbabbel.

Richting 20 miljoen euro voor Club Brugge?

Onyedika kwam voor ongeveer 10 miljoen euro naar Club Brugge. Hij begon ijzersterk, maar kende nadien toch een zeer lange vormdip. Het was pas sinds Hayen aan het roer kwam dat hij eindelijk weer zijn allerbeste niveau ging halen. De Nigeriaan was bijzonder goed in de Play-Offs en een van de absolute roergangers van de waanzinnig straffe comeback richting landstitel.

Club Brugge hoopt richting de 20 miljoen euro te vangen voor de centrale middenvelder.

Gaat Onyedika 20 miljoen opleveren?

Meest recent

Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

16
16
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

61
61
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

86
86
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

76
76
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

55
55
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

479
479
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

78
78
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

72
72
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

156
156
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

183
183
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

106
106
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

110
110
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

411
411
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

108
108
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

277
277
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

432
432
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

353
353
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

219
219
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

355
355
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

164
164
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

107
107
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

103
103
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

107
107
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

77
77
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

39
39

Meer sportnieuws