Vanhaezebrouck waarschuwt Riemer: "Blijft niet duren"

door
Vanhaezebrouck waarschuwt Riemer:

Op de eerste speeldag nam Anderlecht met 1-0 de maat van STVV, maar daarmee was ook alles gezegd. Na de uitermate zuinige zege regende het dan ook al meteen weer kritiek op Brian Riemer en zijn troepen, die ook volgens Hein Vanhaezebrouck dringend uit een ander vaatje moeten tappen.

De ex-coach van AA Gent, in een verder verleden even ook zelf werkzaam in het Lotto Park, laat als analist voor Het Nieuwsblad tegenwoordig opnieuw wekelijks zijn licht schijnen op de Belgische voetbalactualiteit. Na het openingsweekend focuste Vanhaezebrouck zich vooral op de prestatie van Anderlecht.

LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

Konijnenpoot van Riemer

Daarbij had hij meteen enkele waarschuwingen in petto voor Riemer, met wie hij vorig jaar geregeld in de clinch ging. Zo merkt hij op dat Kasper Dolberg er diep in de punt te vaak moederziel alleen voor stond. Geïsoleerd op een eiland raakte de spits van de Brusselaars niet voor het eerst nauwelijks een bal.

Nog volgens Vanhaezebrouck is Riemer dan ook te zeer afhankelijk van de toevalsfactor om matchen over de streep te trekken. "Eigenlijk heeft zijn ploeg niks gecreëerd. Maar net zoals vorig seizoen vaak het geval was, had Anderlecht weer het geluk aan zijn zijde. Daar kan het echt niet over klagen", klinkt het.

Dreyer zoals Orban?

Met dank meestal aan Anders Dreyer, die de ballen er met zijn ogen dicht in schoot. "Maar net zoals bij Gift Orban destijds blijft dat niet duren", aldus Vanhaezebrouck. Vooral omdat verdedigers hem nu beter kennen wordt het volgens hem moeilijk voor de Deense flankaanvaller om terug dezelfde cijfers te halen.

Denkt u dat Dreyer zijn niveau zal kunnen handhaven?

Meest recent

Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

6
6
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

17
17
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

171
171
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

83
83
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

33
33
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

56
56
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

329
329
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

137
137
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

26
26
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

56
56
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

284
284
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

332
332
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

97
97
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

273
273
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

350
350
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

445
445
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

345
345
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

119
119
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

652
652
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

771
771
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

249
249
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

335
335
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

74
74
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

135
135

Meer sportnieuws