'Genk gaat all-in voor vervangers Galarza & El Khannouss'

675 stemmen
'Genk gaat all-in voor vervangers Galarza & El Khannouss'

KRC Genk sloeg vroeg toe op de transfermarkt, maar toch lijkt er de komende weken vooral langs uitgaande zijde nog wel wat te gebeuren bij de Limburgers. Ondanks de vrij ruime kern waarover Thorsten Fink nu al kan beschikken gaat Dimitri de Condé in dat geval ook zelf weer op zoek naar vers bloed.

Mike Penders blijft na zijn lucratieve overstap naar Chelsea nog een jaartje langer op post in de Cegeka Arena, waar een aantal sterkhouders daarentegen nadrukkelijk naar de exit lonken. Zo tracht Matias Galarza, op wie Fink intussen niet meer rekent, al een tijdje een transfer te forceren. Met succes, zo lijkt het.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Galarza out, Sattlberger in

Stilaan komt er tenslotte schot in de zaak rond de 22-jarige Argentijn, die voorlopig slechts een vijftal miljoen zou opleveren. Dan ligt de lat voor Bilal El Khannouss uiteraard een pak hoger. In zijn geval zou vooral de interesse van RB Leipzig alsmaar concreter worden, al wordt dat vanuit Duitsland wel stellig ontkend.

Niettemin is de kans erg groot dat El Khannouss straks andere oorden opzoekt, en Genk na Penders dus opnieuw langs de kassa passeert. Miljoenen die De Condé naar verluidt dan direct wil aanwenden om het middenveld, waar aanvoerder Bryan Heynen alweer in de lappenmand ligt, weer aanzienlijk te versterken.

Lemaréchal voor El Khannouss?

Bovenaan de verlanglijst staat Nikolas Sattlberger, voor wie Genk al serieus zou doordrukken. De onderhandelingen met diens huidige werkgever Rapid Wien, waar de 20-jarige Oostenrijker zijn laatste contractjaar ingaat, zijn alvast volop aan de gang. Zelf zou Sattlberger een overstap naar ons land ook zien zitten.

Als vervanger van El Khannouss denken De Condé en co volgens transferspecialist Sacha Tavolieri dan weer nog steeds aan Félix Lemaréchal, die vorig seizoen het mooie weer maakte bij Cercle Brugge. Vermits hij nog tot medio 2027 vastligt bij AS Monaco zou de 20-jarige Fransman allicht wel een pak duurder zijn.

Genk schrapt piste van Alzate

Zijn marktwaarde wordt tenslotte op een vijftal miljoen geschat. Afwachten dus of Genk, waar Fink nu rekent op jonkies Ibrahima Sory Bangoura en Konstantinos Karetsas, ook hem kan strikken. Over de vermeende interesse in Steven Alzate, nog zo'n oude bekende die op de radar zou staan, wordt niet meer gerept.

Wie zou de beste aanwinst zijn voor Genk?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

19
19
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

27
27
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

20
20
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

26
26
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

27
27
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

86
86
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

93
93
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

370
370
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

71
71
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

139
139
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

287
287
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

860
860
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

481
481
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

878
878
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

154
154
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

424
424
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

806
806
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

556
556
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

350
350
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

575
575
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

155
155

Meer sportnieuws