'Genk gaat all-in voor vervangers Galarza & El Khannouss'

675 stemmen
'Genk gaat all-in voor vervangers Galarza & El Khannouss'

KRC Genk sloeg vroeg toe op de transfermarkt, maar toch lijkt er de komende weken vooral langs uitgaande zijde nog wel wat te gebeuren bij de Limburgers. Ondanks de vrij ruime kern waarover Thorsten Fink nu al kan beschikken gaat Dimitri de Condé in dat geval ook zelf weer op zoek naar vers bloed.

Mike Penders blijft na zijn lucratieve overstap naar Chelsea nog een jaartje langer op post in de Cegeka Arena, waar een aantal sterkhouders daarentegen nadrukkelijk naar de exit lonken. Zo tracht Matias Galarza, op wie Fink intussen niet meer rekent, al een tijdje een transfer te forceren. Met succes, zo lijkt het.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Galarza out, Sattlberger in

Stilaan komt er tenslotte schot in de zaak rond de 22-jarige Argentijn, die voorlopig slechts een vijftal miljoen zou opleveren. Dan ligt de lat voor Bilal El Khannouss uiteraard een pak hoger. In zijn geval zou vooral de interesse van RB Leipzig alsmaar concreter worden, al wordt dat vanuit Duitsland wel stellig ontkend.

Niettemin is de kans erg groot dat El Khannouss straks andere oorden opzoekt, en Genk na Penders dus opnieuw langs de kassa passeert. Miljoenen die De Condé naar verluidt dan direct wil aanwenden om het middenveld, waar aanvoerder Bryan Heynen alweer in de lappenmand ligt, weer aanzienlijk te versterken.

Lemaréchal voor El Khannouss?

Bovenaan de verlanglijst staat Nikolas Sattlberger, voor wie Genk al serieus zou doordrukken. De onderhandelingen met diens huidige werkgever Rapid Wien, waar de 20-jarige Oostenrijker zijn laatste contractjaar ingaat, zijn alvast volop aan de gang. Zelf zou Sattlberger een overstap naar ons land ook zien zitten.

Als vervanger van El Khannouss denken De Condé en co volgens transferspecialist Sacha Tavolieri dan weer nog steeds aan Félix Lemaréchal, die vorig seizoen het mooie weer maakte bij Cercle Brugge. Vermits hij nog tot medio 2027 vastligt bij AS Monaco zou de 20-jarige Fransman allicht wel een pak duurder zijn.

Genk schrapt piste van Alzate

Zijn marktwaarde wordt tenslotte op een vijftal miljoen geschat. Afwachten dus of Genk, waar Fink nu rekent op jonkies Ibrahima Sory Bangoura en Konstantinos Karetsas, ook hem kan strikken. Over de vermeende interesse in Steven Alzate, nog zo'n oude bekende die op de radar zou staan, wordt niet meer gerept.

Wie zou de beste aanwinst zijn voor Genk?

Meest recent

Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

3
3
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

403
403
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

22
22
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

22
22
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

38
38
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

37
37
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

103
103
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

171
171
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

193
193
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

343
343
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

811
811
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

130
130
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

712
712
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

196
196
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

583
583
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

189
189
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

61
61
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

178
178
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

156
156
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

839
839
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

581
581
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

210
210
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

72
72
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

40
40
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

51
51

Meer sportnieuws