'Genk gaat all-in voor vervangers Galarza & El Khannouss'

door
'Genk gaat all-in voor vervangers Galarza & El Khannouss'

KRC Genk sloeg vroeg toe op de transfermarkt, maar toch lijkt er de komende weken vooral langs uitgaande zijde nog wel wat te gebeuren bij de Limburgers. Ondanks de vrij ruime kern waarover Thorsten Fink nu al kan beschikken gaat Dimitri de Condé in dat geval ook zelf weer op zoek naar vers bloed.

Mike Penders blijft na zijn lucratieve overstap naar Chelsea nog een jaartje langer op post in de Cegeka Arena, waar een aantal sterkhouders daarentegen nadrukkelijk naar de exit lonken. Zo tracht Matias Galarza, op wie Fink intussen niet meer rekent, al een tijdje een transfer te forceren. Met succes, zo lijkt het.

LEES OOK: ‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Galarza out, Sattlberger in

Stilaan komt er tenslotte schot in de zaak rond de 22-jarige Argentijn, die voorlopig slechts een vijftal miljoen zou opleveren. Dan ligt de lat voor Bilal El Khannouss uiteraard een pak hoger. In zijn geval zou vooral de interesse van RB Leipzig alsmaar concreter worden, al wordt dat vanuit Duitsland wel stellig ontkend.

Niettemin is de kans erg groot dat El Khannouss straks andere oorden opzoekt, en Genk na Penders dus opnieuw langs de kassa passeert. Miljoenen die De Condé naar verluidt dan direct wil aanwenden om het middenveld, waar aanvoerder Bryan Heynen alweer in de lappenmand ligt, weer aanzienlijk te versterken.

Lemaréchal voor El Khannouss?

Bovenaan de verlanglijst staat Nikolas Sattlberger, voor wie Genk al serieus zou doordrukken. De onderhandelingen met diens huidige werkgever Rapid Wien, waar de 20-jarige Oostenrijker zijn laatste contractjaar ingaat, zijn alvast volop aan de gang. Zelf zou Sattlberger een overstap naar ons land ook zien zitten.

Als vervanger van El Khannouss denken De Condé en co volgens transferspecialist Sacha Tavolieri dan weer nog steeds aan Félix Lemaréchal, die vorig seizoen het mooie weer maakte bij Cercle Brugge. Vermits hij nog tot medio 2027 vastligt bij AS Monaco zou de 20-jarige Fransman allicht wel een pak duurder zijn.

Genk schrapt piste van Alzate

Zijn marktwaarde wordt tenslotte op een vijftal miljoen geschat. Afwachten dus of Genk, waar Fink nu rekent op jonkies Ibrahima Sory Bangoura en Konstantinos Karetsas, ook hem kan strikken. Over de vermeende interesse in Steven Alzate, nog zo'n oude bekende die op de radar zou staan, wordt niet meer gerept.

Wie zou de beste aanwinst zijn voor Genk?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

27
27
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

31
31
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

12
12
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

15
15
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

140
140
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

51
51
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

316
316
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

127
127
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

141
141
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

328
328
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

30
30
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

345
345
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

282
282
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

105
105
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

199
199
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

506
506
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

140
140
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

104
104
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

71
71
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

245
245
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

156
156
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

128
128
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

19
19
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

385
385
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

293
293

Meer sportnieuws