'Fredberg op dreef: Anderlecht slaat 4 vliegen in één klap'

868
'Fredberg op dreef: Anderlecht slaat 4 vliegen in één klap'

De fans hebben er lang op moeten wachten, maar eindelijk begint de zomermercato ook bij Anderlecht op toerental te komen. Meer nog: nadat hij tot dusver alleen verdediger Jan-Carlo Simic in huis haalde, staat Jesper Fredberg nu plots op het punt om maar liefst vier deals in één klap af te ronden.

Zo zou Paars-Wit alsnog een akkoord hebben bereikt met Killian Sardella om diens aflopend contract te verlengen. Volgens transferexpert Sacha Tavolieri zullen de Brusselaars zijn verlenging tot medio 2028 later op de dag officieel aankondigen. Ook linksback Ludwig Augustinsson, vorig seizoen gehuurd van Sevilla, blijft allicht op post in het Lotto Park.

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Fredberg strikt backs

Naar verluidt zou Anderlecht hem nu gratis definitief overnemen, een gouden zaak dus voor Fredberg. Nog op de backposities wordt er omtrent Thomas Foket eveneens weldra witte rook verwacht. De tienvoudige Rode Duivel moet rechts achterin, waar Louis Patris na één seizoen alweer mag beschikken, straks de concurrentie aangaan met Sardella.

Tot slot denkt de recordkampioen tevens aan de langere termijn. Nadat het al een paar goudhaantjes van eigen kweek langer vastlegde wil Anderlecht ook de RSCA Futures van nog wat vers bloed voorzien. Daarvoor zijn de pijlen naar verluidt op Magnus Munck gericht. Dat wordt nu ook bevestigd door onder meer Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws.

Hemmersam wil Munck

Beide kranten melden dat Fredberg al een akkoord nadert met Nordsjaelland omtrent een uitleenbeurt mét aankoopoptie van zijn 19-jarige landgenoot. Tavolieri voegt eraan toe dat Munck zelfs reeds in ons land vertoeft om zijn medische testen af te leggen. Aangenomen wordt dat de middenvelder vervolgens zijn kribbel zet onder een meerjarig contract.

Nog volgens Tavolieri zal Munck in de komende campagne afwisselen tussen het eerste en tweede elftal. Academy Director Mikkel Hemmersam blijkt alvast erg hoog met hem op te lopen. Eens deze vier dossiers zijn afgerond lijkt de honger van Fredberg, die nog onder andere nog een doelman en spelverdeler nodig heeft, weliswaar nog lang niet gestild.

Denkt u dat Munck dit seizoen al veel zal spelen voor RSCA?

Meest recent

Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

32
32
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

76
76
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

86
86
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

830
830
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

207
207
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

194
194
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

198
198
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

70
70
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

181
181
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

201
201
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

85
85
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

69
69
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

29
29
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

115
115
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

287
287
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

189
189
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

429
429
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

362
362
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

148
148
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

162
162
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

259
259
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

235
235
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

296
296
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

340
340
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

256
256

Meer sportnieuws