'Fredberg op dreef: Anderlecht slaat 4 vliegen in één klap'

868
'Fredberg op dreef: Anderlecht slaat 4 vliegen in één klap'

De fans hebben er lang op moeten wachten, maar eindelijk begint de zomermercato ook bij Anderlecht op toerental te komen. Meer nog: nadat hij tot dusver alleen verdediger Jan-Carlo Simic in huis haalde, staat Jesper Fredberg nu plots op het punt om maar liefst vier deals in één klap af te ronden.

Zo zou Paars-Wit alsnog een akkoord hebben bereikt met Killian Sardella om diens aflopend contract te verlengen. Volgens transferexpert Sacha Tavolieri zullen de Brusselaars zijn verlenging tot medio 2028 later op de dag officieel aankondigen. Ook linksback Ludwig Augustinsson, vorig seizoen gehuurd van Sevilla, blijft allicht op post in het Lotto Park.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Fredberg strikt backs

Naar verluidt zou Anderlecht hem nu gratis definitief overnemen, een gouden zaak dus voor Fredberg. Nog op de backposities wordt er omtrent Thomas Foket eveneens weldra witte rook verwacht. De tienvoudige Rode Duivel moet rechts achterin, waar Louis Patris na één seizoen alweer mag beschikken, straks de concurrentie aangaan met Sardella.

Tot slot denkt de recordkampioen tevens aan de langere termijn. Nadat het al een paar goudhaantjes van eigen kweek langer vastlegde wil Anderlecht ook de RSCA Futures van nog wat vers bloed voorzien. Daarvoor zijn de pijlen naar verluidt op Magnus Munck gericht. Dat wordt nu ook bevestigd door onder meer Het Nieuwsblad en Het Laatste Nieuws.

Hemmersam wil Munck

Beide kranten melden dat Fredberg al een akkoord nadert met Nordsjaelland omtrent een uitleenbeurt mét aankoopoptie van zijn 19-jarige landgenoot. Tavolieri voegt eraan toe dat Munck zelfs reeds in ons land vertoeft om zijn medische testen af te leggen. Aangenomen wordt dat de middenvelder vervolgens zijn kribbel zet onder een meerjarig contract.

Nog volgens Tavolieri zal Munck in de komende campagne afwisselen tussen het eerste en tweede elftal. Academy Director Mikkel Hemmersam blijkt alvast erg hoog met hem op te lopen. Eens deze vier dossiers zijn afgerond lijkt de honger van Fredberg, die nog onder andere nog een doelman en spelverdeler nodig heeft, weliswaar nog lang niet gestild.

Denkt u dat Munck dit seizoen al veel zal spelen voor RSCA?

Meest recent

Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

13
13
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

42
42
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

11
11
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

111
111
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

55
55
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

161
161
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

145
145
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

227
227
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

184
184
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

227
227
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

385
385
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

180
180
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

190
190
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

162
162
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

138
138
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

76
76
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

214
214
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

134
134
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

77
77
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

35
35
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

19
19
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

316
316
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

85
85

Meer sportnieuws