'Fredberg haalt weer slag thuis: volgende speler tekent'

1265 stemmen
'Fredberg haalt weer slag thuis: volgende speler tekent'

Anderlecht pakte vorig weekend in zijn openingswedstrijd van het nieuwe seizoen maar nipt de drie punten tegen STVV. Dat we allesbehalve een sprankelend Paars-Wit zagen, hoeft eigenlijk niet te verbazen. De kern staat immers nog hoegenaamd niet op punt. Stilaan barst het transfergeweld wel los.

Tegen STVV kon Brian Riemer met Jan-Carlo Simic op slechts één aanwinst rekenen, maar in de komende dagen mag er nog heel wat nieuws verwacht worden vanuit het Lotto Park. Ludwig Augustinsson zou op het punt staan om terug te keren, Thomas Foket is onderweg en met Magnus Munck is er ook nog een Deens talent in aantocht.

LEES OOK: Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Sardella tekent bij tot 2028

En nu haalt CEO Sports Jesper Fredberg ook zijn volgende slag helemaal thuis. Het Nieuwsblad weet immers dat ook de contractverlenging van Killian Sardella intussen helemaal in kannen en kruiken is. Het is nog wachten op de officiële aankondiging van Anderlecht, maar het jeugdproduct zou al zijn handtekening gezet hebben onder een nieuwe overeenkomst voor vier jaar.

Daarmee komt een einde aan een periode van onzekerheid. Sardella ging zijn laatste contractjaar in en daardoor werd er even gespeculeerd dat hij deze zomer zou gaan vertrekken. Werder Bremen werd even genoemd als mogelijke bestemming, maar concreet werd dat nooit.

Contractverlenging betekent wellicht exit Patris

Sardella blijft dus gewoon bij Anderlecht, nadat hij vorig seizoen helemaal ontbolsterde op de rechtsachter. De 22-jarige krijgt straks met Foket wel een zeer stevige concurrent. Omdat Sardella ook centraal en links achterin uit de voeten kan en omdat Anderlecht straks ook Europees speelt, zal hij echter sowieso nog de nodige speelminuten krijgen.

De contractverlenging van Sardella en de komst van Foket betekenen ook dat het stilaan zeker lijkt dat Louis Patris minstens tijdelijk andere oorden zal opzoeken. De 23-jarige rechtsachter werd een jaar geleden pas voor 3,5 miljoen euro weggeplukt bij OHL, maar kon zich niet doorzetten en is nu pas derde keuze.

Zal Sardella zijn basisplaats behouden?

Meest recent

Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

5
5
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

42
42
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

52
52
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

11
11
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

281
281
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

116
116
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

29
29
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

29
29
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

22
22
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

85
85
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

189
189
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

479
479
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

61
61
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

307
307
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

71
71
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

232
232
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

689
689
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

370
370
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

443
443
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

629
629
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

281
281
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

403
403
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

25
25
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

169
169

Meer sportnieuws