'Anderlecht heeft weer beet en haalt talent uit Denemarken'

door
'Anderlecht heeft weer beet en haalt talent uit Denemarken'

Net als een jaar geleden duurde het weer lang voor de zomermercato op gang kwam bij Anderlecht, maar nu lijkt het plots zeer snel te gaan. Jan-Carlo Simic is vooralsnog de enige zomeraanwinst maar in de komende dagen lijken ook de transfers van Ludwig Augustinsson en Thomas Foket afgerond te zullen worden. Er beweegt bovendien nog meer.

Het huiswerk van CEO Sports Jesper Fredberg is immers nog lang niet af. Anderlecht wil deze zomer nog minstens een centrale verdediger en een creatieve middenvelder halen, terwijl ook andere opportuniteiten uiteraard bestudeerd worden. Zo staat Fredberg op het punt om nog eens in zijn thuisland te gaan shoppen.

LEES OOK: Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

Anderlecht strikt Deens talent

Anderlecht gaat immers Magnus Munck weghalen bij FC Nordsjaelland, zo meldt Tipsbladet. De 19-jarige middenvelder zou al in België vertoeven en in de loop van donderdag zijn medische testen afleggen. Daarna kunnen de handtekeningen gezet worden.

Munck zou in eerste instantie op huurbasis neerstrijken bij Paars-Wit, dat echter ook een aankoopoptie weet te bedingen. Het lijkt aannemelijk dat de Deense jeugdinternational in eerste instantie zal aansluiten bij RSCA Futures.

Wellicht eerst bij RSCA Futures

Ervaring op het hoogste niveau heeft Munck immers amper. Hij speelde tot dusver slechts vier wedstrijden in de hoofdmacht van Nordsjaelland, allemaal in het seizoen 2022/23. Vorig seizoen haalde hij wel een paar keer de selectie bij het eerste elftal, maar kreeg hij geen speelminuten.

Bij Anderlecht krijgt Munck heel wat landgenoten rond zich, maar toch is hij niet noodzakelijk een transfer van het 'Deense regime'. De speler stond immers al jarenlang op de radar van de club, nog voor Fredberg en co neergestreken waren op Neerpede.

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

31
31
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

13
13
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

64
64
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

10
10
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

70
70
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

290
290
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

185
185
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

233
233
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

189
189
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

41
41
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

223
223
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

65
65
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

373
373
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

214
214
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

92
92
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

86
86
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

132
132
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

391
391
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

79
79
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

192
192
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

67
67
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

404
404
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

254
254
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

832
832

Meer sportnieuws