'Anderlecht heeft weer beet en haalt talent uit Denemarken'

door
'Anderlecht heeft weer beet en haalt talent uit Denemarken'

Net als een jaar geleden duurde het weer lang voor de zomermercato op gang kwam bij Anderlecht, maar nu lijkt het plots zeer snel te gaan. Jan-Carlo Simic is vooralsnog de enige zomeraanwinst maar in de komende dagen lijken ook de transfers van Ludwig Augustinsson en Thomas Foket afgerond te zullen worden. Er beweegt bovendien nog meer.

Het huiswerk van CEO Sports Jesper Fredberg is immers nog lang niet af. Anderlecht wil deze zomer nog minstens een centrale verdediger en een creatieve middenvelder halen, terwijl ook andere opportuniteiten uiteraard bestudeerd worden. Zo staat Fredberg op het punt om nog eens in zijn thuisland te gaan shoppen.

LEES OOK: Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Anderlecht strikt Deens talent

Anderlecht gaat immers Magnus Munck weghalen bij FC Nordsjaelland, zo meldt Tipsbladet. De 19-jarige middenvelder zou al in België vertoeven en in de loop van donderdag zijn medische testen afleggen. Daarna kunnen de handtekeningen gezet worden.

Munck zou in eerste instantie op huurbasis neerstrijken bij Paars-Wit, dat echter ook een aankoopoptie weet te bedingen. Het lijkt aannemelijk dat de Deense jeugdinternational in eerste instantie zal aansluiten bij RSCA Futures.

Wellicht eerst bij RSCA Futures

Ervaring op het hoogste niveau heeft Munck immers amper. Hij speelde tot dusver slechts vier wedstrijden in de hoofdmacht van Nordsjaelland, allemaal in het seizoen 2022/23. Vorig seizoen haalde hij wel een paar keer de selectie bij het eerste elftal, maar kreeg hij geen speelminuten.

Bij Anderlecht krijgt Munck heel wat landgenoten rond zich, maar toch is hij niet noodzakelijk een transfer van het 'Deense regime'. De speler stond immers al jarenlang op de radar van de club, nog voor Fredberg en co neergestreken waren op Neerpede.

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

Doku roept straffe WK-boodschap naar Rode Duivels

Vandaag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie voor de Rode Duivels bekend. De nationale ploeg ...

5
5
Nieuw shirt Duivels in opspraak: “Materiaalman ontslagen”

De Rode Duivels hebben al een tijdje het thuistenue voor het WK 2026 bekendgemaakt, maar nu werd op ...

58
58
Spanning loopt op rond Vannieuwkerke voor clash

Het zijn woelige weken geweest voor Karl Vannieuwkerke. Professioneel was de West-Vlaming weer ...

8
8
Na uitschakeling Genk: dit is verdict Belgische coëfficiënt

Voor de Belgische clubs zit het Europese seizoen erop. Donderdagavond sneuvelde in de achtste ...

116
116
'Nood breekt wet: Garcia kiest met tegenzin debutant'

Het is uitkijken naar welke namen Rudi Garcia zal afroepen wanneer hij om 13u zijn selectie bekend ...

154
154
Jonge Duivel maakt furore in Spanje: miljoenentransfer gemist

Bij de Rode Duivels is de defensie al jarenlang een heikel thema, al lijkt er achterin wel wat ...

48
48
Genk wrijft zich in handen en ontdekt eigen Tresoldi

Voor KRC Genk kwam er donderdagavond een pijnlijk einde aan het avontuur in de Europa League, want ...

131
131
Goots raadt twee JPL-revelaties aan bij Antwerp

Voor Antwerp staat er komend weekend niets meer op het spel, want de Great Old is al definitief uit ...

128
128
Cercle aangepakt: "Hoeveel keer werkt dat?"

Deze week viel er nog maar eens een trainersontslag te noteren in de Jupiler Pro League. Cercle ...

117
117
De Cat op weg naar Duivels? Grote verrassing lonkt

Het is D-Day voor de Rode Duivels. Om 13u maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de stage in de ...

263
263
Ambities STVV onthult: "Dan zullen we over titel spreken"

Komend weekend kent de reguliere competitie van de Jupiler Pro League zijn ontknoping. Daarna is het ...

91
91
‘Garcia breekt keihard met afgedankte Rode Duivel’

Hij bleef jarenlang achtervolgd worden door fouten en het label van zondebok in de Belgische ...

233
233
'Witsel krijgt belangrijk nieuws over toekomst'

Vrijdagmiddag zal bondscoach Rudi Garcia zijn selectie vrijgeven voor de komende oefeninterlands ...

78
78
Nieuw hoofdstuk in soap: Pro League stelt DAZN in gebreke

De voorbije maanden leefden de Belgische clubs in grote onzekerheid, nadat DAZN in november ...

136
136
WK en vertrek bij Union: David speelt open kaart

Union lijkt de Champions' Play-Off in te zullen gaan als leider, maar desondanks zijn vele analisten ...

34
34
Rode Duivels stellen nieuw uitshirt voor

Binnen iets minder dan drie maanden staat de start van het WK al op het programma en dat betekent ...

100
100
Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

62
62
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

184
184
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

225
225
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

80
80
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

165
165
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

552
552
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

379
379
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

45
45
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

127
127

Meer sportnieuws