'Anderlecht heeft weer beet en haalt talent uit Denemarken'

590 stemmen
'Anderlecht heeft weer beet en haalt talent uit Denemarken'

Net als een jaar geleden duurde het weer lang voor de zomermercato op gang kwam bij Anderlecht, maar nu lijkt het plots zeer snel te gaan. Jan-Carlo Simic is vooralsnog de enige zomeraanwinst maar in de komende dagen lijken ook de transfers van Ludwig Augustinsson en Thomas Foket afgerond te zullen worden. Er beweegt bovendien nog meer.

Het huiswerk van CEO Sports Jesper Fredberg is immers nog lang niet af. Anderlecht wil deze zomer nog minstens een centrale verdediger en een creatieve middenvelder halen, terwijl ook andere opportuniteiten uiteraard bestudeerd worden. Zo staat Fredberg op het punt om nog eens in zijn thuisland te gaan shoppen.

LEES OOK: Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Anderlecht strikt Deens talent

Anderlecht gaat immers Magnus Munck weghalen bij FC Nordsjaelland, zo meldt Tipsbladet. De 19-jarige middenvelder zou al in België vertoeven en in de loop van donderdag zijn medische testen afleggen. Daarna kunnen de handtekeningen gezet worden.

Munck zou in eerste instantie op huurbasis neerstrijken bij Paars-Wit, dat echter ook een aankoopoptie weet te bedingen. Het lijkt aannemelijk dat de Deense jeugdinternational in eerste instantie zal aansluiten bij RSCA Futures.

Wellicht eerst bij RSCA Futures

Ervaring op het hoogste niveau heeft Munck immers amper. Hij speelde tot dusver slechts vier wedstrijden in de hoofdmacht van Nordsjaelland, allemaal in het seizoen 2022/23. Vorig seizoen haalde hij wel een paar keer de selectie bij het eerste elftal, maar kreeg hij geen speelminuten.

Bij Anderlecht krijgt Munck heel wat landgenoten rond zich, maar toch is hij niet noodzakelijk een transfer van het 'Deense regime'. De speler stond immers al jarenlang op de radar van de club, nog voor Fredberg en co neergestreken waren op Neerpede.

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

1
1
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

80
80
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

172
172
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

165
165
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

187
187
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

388
388
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

249
249
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

350
350
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

107
107
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1606
1606
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

149
149
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

227
227
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

199
199
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

70
70
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

326
326
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

314
314
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

147
147
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

153
153
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

178
178
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

55
55
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

433
433
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

49
49
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

395
395
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

131
131

Meer sportnieuws