'Anderlecht heeft weer beet en haalt talent uit Denemarken'

door
'Anderlecht heeft weer beet en haalt talent uit Denemarken'

Net als een jaar geleden duurde het weer lang voor de zomermercato op gang kwam bij Anderlecht, maar nu lijkt het plots zeer snel te gaan. Jan-Carlo Simic is vooralsnog de enige zomeraanwinst maar in de komende dagen lijken ook de transfers van Ludwig Augustinsson en Thomas Foket afgerond te zullen worden. Er beweegt bovendien nog meer.

Het huiswerk van CEO Sports Jesper Fredberg is immers nog lang niet af. Anderlecht wil deze zomer nog minstens een centrale verdediger en een creatieve middenvelder halen, terwijl ook andere opportuniteiten uiteraard bestudeerd worden. Zo staat Fredberg op het punt om nog eens in zijn thuisland te gaan shoppen.

LEES OOK: Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Anderlecht strikt Deens talent

Anderlecht gaat immers Magnus Munck weghalen bij FC Nordsjaelland, zo meldt Tipsbladet. De 19-jarige middenvelder zou al in België vertoeven en in de loop van donderdag zijn medische testen afleggen. Daarna kunnen de handtekeningen gezet worden.

Munck zou in eerste instantie op huurbasis neerstrijken bij Paars-Wit, dat echter ook een aankoopoptie weet te bedingen. Het lijkt aannemelijk dat de Deense jeugdinternational in eerste instantie zal aansluiten bij RSCA Futures.

Wellicht eerst bij RSCA Futures

Ervaring op het hoogste niveau heeft Munck immers amper. Hij speelde tot dusver slechts vier wedstrijden in de hoofdmacht van Nordsjaelland, allemaal in het seizoen 2022/23. Vorig seizoen haalde hij wel een paar keer de selectie bij het eerste elftal, maar kreeg hij geen speelminuten.

Bij Anderlecht krijgt Munck heel wat landgenoten rond zich, maar toch is hij niet noodzakelijk een transfer van het 'Deense regime'. De speler stond immers al jarenlang op de radar van de club, nog voor Fredberg en co neergestreken waren op Neerpede.

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

2
2
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

25
25
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

20
20
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

121
121
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

129
129
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

286
286
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

38
38
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

128
128
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

70
70
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

68
68
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

202
202
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

109
109
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

415
415
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

165
165
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

82
82
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

401
401
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

17
17
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

174
174
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

669
669
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

67
67
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

88
88
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

311
311
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

271
271
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

235
235
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

196
196

Meer sportnieuws