'Anderlecht heeft weer beet en haalt talent uit Denemarken'

door
'Anderlecht heeft weer beet en haalt talent uit Denemarken'

Net als een jaar geleden duurde het weer lang voor de zomermercato op gang kwam bij Anderlecht, maar nu lijkt het plots zeer snel te gaan. Jan-Carlo Simic is vooralsnog de enige zomeraanwinst maar in de komende dagen lijken ook de transfers van Ludwig Augustinsson en Thomas Foket afgerond te zullen worden. Er beweegt bovendien nog meer.

Het huiswerk van CEO Sports Jesper Fredberg is immers nog lang niet af. Anderlecht wil deze zomer nog minstens een centrale verdediger en een creatieve middenvelder halen, terwijl ook andere opportuniteiten uiteraard bestudeerd worden. Zo staat Fredberg op het punt om nog eens in zijn thuisland te gaan shoppen.

LEES OOK: Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

Anderlecht strikt Deens talent

Anderlecht gaat immers Magnus Munck weghalen bij FC Nordsjaelland, zo meldt Tipsbladet. De 19-jarige middenvelder zou al in België vertoeven en in de loop van donderdag zijn medische testen afleggen. Daarna kunnen de handtekeningen gezet worden.

Munck zou in eerste instantie op huurbasis neerstrijken bij Paars-Wit, dat echter ook een aankoopoptie weet te bedingen. Het lijkt aannemelijk dat de Deense jeugdinternational in eerste instantie zal aansluiten bij RSCA Futures.

Wellicht eerst bij RSCA Futures

Ervaring op het hoogste niveau heeft Munck immers amper. Hij speelde tot dusver slechts vier wedstrijden in de hoofdmacht van Nordsjaelland, allemaal in het seizoen 2022/23. Vorig seizoen haalde hij wel een paar keer de selectie bij het eerste elftal, maar kreeg hij geen speelminuten.

Bij Anderlecht krijgt Munck heel wat landgenoten rond zich, maar toch is hij niet noodzakelijk een transfer van het 'Deense regime'. De speler stond immers al jarenlang op de radar van de club, nog voor Fredberg en co neergestreken waren op Neerpede.

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

20
20
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

35
35
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

39
39
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

43
43
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

44
44
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

102
102
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

137
137
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

272
272
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

269
269
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

175
175
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

314
314
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

44
44
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

175
175
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

159
159
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

79
79
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

174
174
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

58
58
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

154
154
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

201
201
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

252
252
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

396
396
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

155
155
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

80
80
Club Brugge slaat terug: titelstrijd ontploft

Club Brugge won overtuigend met 6-1 van KV Mechelen. Achteraf waren ze uiteraard blij in het Jan ...

227
227
Bertaccini doet Anderlecht dromen: cijfers spreken

Adriano Bertaccini is sterk begonnen aan de Play-Offs. De aanvaller kende tot op heden een ...

205
205

Meer sportnieuws