'Union gaat transferstrijd aan met Villarreal en RB Leipzig'

door
'Union gaat transferstrijd aan met Villarreal en RB Leipzig'

Union krijgt net als de voorbije jaren weer te maken met het vertrek van de nodige sleutelfiguren. Trainer Alexander Blessin werd weggeplukt door Sankt Pauli en spitsen Mohamed Amoura en Gustaf Nilsson trokken naar respectievelijk Wolfsburg en Club Brugge. Maar zoals gewoonlijk blijven ze in het Dudenpark niet bij de pakken zitten.

Union was deze zomer alweer behoorlijk actief op de transfermarkt en richtte daarbij vooral zijn vizier op jonge spelers. Het haalde tot dusver zes nieuwe spelers met Kamiel Van de Perre, Vic Chambaere, Anouar Ait El Hadj (allen Genk), Anan Khalaili (Maccabi Haifa), Promise David (Kalju) en Mohammed Fuseini (Sturm Graz). Geen van hen is ouder dan 22 jaar.

LEES OOK: Dubbele emoties bij Union: Zorgen om David, euforie in slot

Union gecharmeerd door Malinese verdediger

En op dat elan lijkt Union nu verder te willen gaan. Volgens Foot Mercato hebben ze immers een volgende opportuniteit ontdekt op de Olympische Spelen. Ze zouden er gecharmeerd geraakt zijn door Madiou Keita, een linksvoetige verdediger uit de Malinese selectie.

De 19-jarige was titularis in beide wedstrijden tegen Nieuw-Zeeland en Frankrijk en maakte vooral tegen Les Bleus een uitstekende indruk. Zijn prestaties zijn niet onopgemerkt gebleven en Union zou stevige concurrentie krijgen. Ook Villarreal en RB Leipzig zouden namelijk geïnteresseerd zijn.

Keita zou een koopje kunnen zijn

Zij zullen wel een akkoord moeten vinden met AJ Auxerre, waar Keita vorig seizoen in de B-ploeg actief was. De Franse club zal mogelijk verplicht zijn om mee te werken aan een transfer, want het talent begint aan zijn laatste contractjaar. Zijn waarde wordt door Transfermarkt op slechts 100.000 euro geschat, dus Keita zou een koopje kunnen zijn.

Moet Union werk maken van zijn komst?

Meest recent

Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

18
18
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

8
8
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

131
131
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

108
108
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

109
109
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

52
52
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

267
267
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

54
54
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

173
173
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

108
108
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

60
60
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

197
197
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

39
39
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

225
225
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

197
197
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

33
33
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

376
376
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

124
124
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

58
58
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

94
94
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

60
60
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

297
297
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

424
424
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

92
92
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

507
507

Meer sportnieuws