KRC Genk kondigt plots grote wijzigingen in organigram aan

door
KRC Genk kondigt plots grote wijzigingen in organigram aan

Verrassend nieuws bij KRC Genk. De Limburgers hebben vandaag een aantal opmerkelijke wijzigingen doorgevoerd in het organigram. Vooral de wijziging van de rol van Erik Gerits is opvallend te noemen.

LEES OOK: Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Nieuwe CEO bij KRC Genk

"Luc Hooybergs zal vanaf 1 september de nieuwe CEO van KRC Genk worden. Luc heeft een grote carrière gerealiseerd bij Nike, eerst als General Manager in Laakdal, dan op Europees HQ niveau vanuit Hilversum en tenslotte als Vice-President in HQ, Portland, USA. Hij is één van de bezielers van de enorme groei die Nike in Laakdal en Ham heeft gerealiseerd langs de E313. Luc zal het directiecomité van KRC Genk versterken en leiden", valt Genk met de deur meteen in huis.

"KRC Genk wil de volgende stap zetten in haar ontwikkeling, waarbij we duurzaam succesvol willen zijn en blijven, en tegelijkertijd maximaal lokaal maatschappelijk relevant en verankerd. Om dit te realiseren zal de interne organisatie evolueren naar drie Business Units: Football, Business en Community. Erik Gerits wordt Head of Community, en zal een zeer belangrijke rol blijven spelen voor de fans en de hele community van KRC Genk. Dimitri de Condé fungeert verder als Head of Football. Sem Franssen wordt Head of Business", klinkt het.

Erik Gerits

Vooral de wijziging voor Gerits is opmerkelijk. "Ik ben de club dankbaar dat ik gedurende 6 jaar als CEO mijn bijdrage heb kunnen leveren aan de verdere ontwikkeling van onze club. In deze periode hebben we de relaties met de supporters (SLO werking, OSV, etc.) naar een voorbeeldniveau in België gebracht, de herbronning van onze KRC Genk Foundation en de vele mooie inhoudelijke projecten die we elke dag opnieuw realiseren, de uitbouw van het commerciële en communicatie departement, de ontwikkeling van het Masterplan en de vergunning voor ons Trainingscomplex. Mijn nieuwe rol ligt me nauw aan het hart. Als Head of Community kan ik me volledig engageren voor onze fans, onze vrijwilligers, onze KRC Genk Foundation, onze Ladies, ons Futsal team. KRC Genk is een club in volle beweging. De club van mijn hart.”

Voorzitter Peter Croonen gaf ook meer uitleg. "Onze organisatie groeit gestaag en de concurrentie staat niet stil. We zijn ambitieus en willen winnen. Om dat doel te bereiken moeten wij ook als club verder evolueren. Luc Hooybergs is een kapitein met internationale ervaring en uitstraling, en een geboren winnaar met een blauw hart. Hij zal samen met onze ervaren directie een nieuw hoofdstuk met onze club schrijven. We zijn Erik Gerits dankbaar voor de afgelopen periode onder zijn kundige leiding. Hij zal een zeer belangrijke rol blijven spelen voor onze club in de dagelijkse maatschappelijke en lokale verankering, waar zijn hart ligt."

Het slotwoord was voor Hooybergs. "Ik kijk er enorm naar uit om mijn internationale ervaring bij het grootste sportmerk ter wereld, Nike, in te zetten voor de club van mijn hart. Voetbal is internationaal de meest populaire sport. KRC Genk staat bij alle voetballeiders wereldwijd te boek als een kweekvijver van internationaal talent. Mijn rol zal zijn om KRC Genk verder te laten groeien naar een duurzaam succesvolle toekomst aan de top, met veel respect voor haar maatschappelijk belang en DNA.”

Goede keuzes van Genk?

Meest recent

Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

1
1
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

28
28
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

13
13
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

37
37
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

45
45
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

42
42
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

26
26
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

68
68
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

166
166
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

32
32
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

237
237
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

134
134
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

168
168
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

91
91
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

120
120
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

71
71
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

127
127
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

225
225
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

68
68
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

477
477
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

96
96
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

310
310
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

107
107

Meer sportnieuws