'Yaremchuk zadelt Club Brugge weer met transferkater op'

door
'Yaremchuk zadelt Club Brugge weer met transferkater op'

Club Brugge legde zeventien miljoen euro op tafel voor Roman Yaremchuk en Blauw-Zwart kon een deel van die som recupereren na een mooi bod van Trabzonpor, maar de aanvaller ziet die transfer niet zitten.

Trabzonspor probeerde Yaremchuk nog te overtuigen met een lucratief contract, maar volgens journalist Lorenzo Lepore is de stekker definitief uit de transfer getrokken. Een flinke domper voor Club Brugge.

LEES OOK: Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Miljoenen door de neus

Yaremchuk heeft nog een contract tot 2026 bij Club Brugge en werd het afgelopen seizoen uitgeleend aan het Spaanse Valencia. Ook in Spanje kon de aanvaller niet overtuigen. Trabzonspor kwam met een bod van acht miljoen euro op de proppen dat dan ook werd geaccepteerd door Club Brugge.

Blauw-Zwart krijgt echter te maken met een flinke transferkater want Yaremchuk weigerde het voorstel van Trabzonspor. De Turkse club heeft inmiddels zijn pijlen al gericht op ex-KRC Genk-aanvaller Paul Onuachu van Southampton. Ook ex-Anderlecht en Antwerp-verdediger Wesley Hoedt staat op het lijstje.

Oplossing gezocht

Club Brugge hoopt snel een oplossing te vinden voor de dure Yaremchuk. De Oekraïner was nog actief op het Europees Kampioenschap in Duitsland en speelde onder meer tegen de Rode Duivels. De ex-KAA Gent-aanvaller wist één doelpunt te scoren, maar Oekraïne werd al in de groepsfase uitgeschakeld.

Vind jij Yaremchuk een goede spits?

Meest recent

'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

31
31
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

62
62
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

87
87
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

44
44
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

486
486
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

266
266
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

109
109
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

272
272
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

198
198
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

339
339
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

334
334
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

125
125
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

460
460
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

235
235
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

96
96
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

401
401
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

368
368
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

146
146
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

282
282
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

220
220
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

290
290
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

165
165
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

495
495
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

187
187

Meer sportnieuws