Kuyt kondigt nog groot transfergeweld aan bij Beerschot

door
Kuyt kondigt nog groot transfergeweld aan bij Beerschot

Beerschot maakt komend seizoen na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. Om daar ook te blijven wordt echter nog een hele uitdaging, want de Mannekes moeten met zeer beperkte middelen een valabele spelerskern moeten zien samen te stellen.

Die taak werd er bovendien niet makkelijker op gemaakt door het vertrek van CEO Frédéric Van den Steen en technisch directeur Gyorgy Csepregi naar OH Leuven in de zomer. Daardoor kwam de transferzomer van Beerschot ook nog niet helemaal op gang.

LEES OOK: Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

Kuyt kondigt nog versterking aan bij Beerschot

Beerschot wist wel huurlingen D'Margio Wright-Phillips en Dean Huiberts op het Kiel te houden, maar verder streken er met Brian Plat en Ewan Henderson vooralsnog slechts twee nieuwkomers neer. Er is nochtans nog meer vers bloed nodig, want tien spelers zijn deze zomer al vertrokken.

In Gazet van Antwerpen maakt trainer Dirk Kuyt zich echter sterk dat Beerschot zich nog stevig zal roeren op de transfermarkt. "Idealiter is elke positie straks minstens dubbel bezet en zullen er dus nog een vier- of vijftal gerichte versterkingen bijkomen", laat hij weten.

Scorende spits is een noodzaak

Vooral een scorende spits lijkt bovenaan het verlanglijstje te staan. "Ik denk dat zowat elke club op zoek is naar een doelpuntenmachine. Maar dat zijn meestal de lastigste profielen om te vinden. Gelukkig heeft de club in vergelijking met vorig seizoen stappen gezet. We kunnen intussen bescheiden transferbedragen neertellen voor nieuwe spelers. Voor een absolute topspits heb je echter miljoenen nodig. We zullen dus opnieuw creatief moeten zijn", beseft Kuyt echter.

Het wordt dus afwachten met welke aanwinsten Beerschot nog voor de dag zal moeten komen. Het zal in ieder geval in de eerste wedstrijden van het seizoen wellicht nog puzzelen worden voor Kuyt en het behoud afdwingen zal een hele karwei worden.

Zal Beerschot nog de gewenste versterkingen vinden?

Meest recent

Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

34
34
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

66
66
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

13
13
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

269
269
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

260
260
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

828
828
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

274
274
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

269
269
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

278
278
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

248
248
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

375
375
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

190
190
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

303
303
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

231
231
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

327
327
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2919
2919
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

644
644
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

431
431
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

330
330
Genk laat Fink vallen: opvallende zondebok geviseerd

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

224
224
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

475
475
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

179
179
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1362
1362
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

584
584
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1778
1778

Meer sportnieuws