Genk doet supporters kirren: vierde zomeraanwinst binnen

623
Genk doet supporters kirren: vierde zomeraanwinst binnen

Binnen een tweetal weken opent KRC Genk zijn nieuwe seizoen met een thuismatch tegen Standard. In aanloop naar dat duel zijn de Limburgers al behoorlijk actief op de transfermarkt. Zo is de vierde zomeraanwinst inmiddels een feit.

In de voorbije jaargang greep Racing naast zowat al zijn doelstellingen. De Europese campagne draaide uit op een behoorlijk deceptie, de bekeruitschakeling tegen KV Oostende kwam zo mogelijk nog harder aan. In de competitie volgde bij de start van de Play-Offs een korte heropleving, maar uiteindelijk werd zelfs naast Europees voetbal gegrepen.

Als klap op de vuurpijl raakte de relatie tussen coach Wouter Vrancken en het bestuur verzuurd. Toen bekend raakte dat de trainer naar AA Gent lonkte, werd de samenwerking zelfs per direct stopgezet. Maar Genk hoefde niet ver te zoeken voor zijn opvolger. Zo werd Thorsten Fink weggeplukt bij STVV.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Versterking voor Fink

De Duitse trainer maakte de overstap van Stayen naar de Cegeka Arena echter niet alleen. In zijn zog nam Fink ook sterkhouders Matte Smets en Jarne Steuckers mee. Het tweetal keerde dus terug naar de club waar ze een deel van hun jeugdopleiding afwerkten en liet in de voorbereiding al een goede indruk achter.

Daarnaast ging Genk ook weer shoppen in Zuid-Amerika. Zo werd de achterhoede versterkt met de Colombiaan Adrian Palacios. Drie aanwinsten waren echter niet voldoende, in de voorbije weken werd namelijk naarstig gezocht naar een extra spits. En die lijkt Genk nu ook beet te hebben.

Akkoord met Celtic

Via de officiële kanalen kondigde de club immers aan dat om 17u de komst van een nieuwe aanwinst bekend wordt gemaakt. Op basis van zijn profiel en van de laatste geruchten, lijkt het evenwel om Hyeon-gyu Oh te gaan. De Zuid-Koreaanse spits staat al een tijdje op de verlanglijst. Deze week raakte bekend dat ook een akkoord werd gevonden met Celtic over de transfervoorwaarden. En nu lijkt de overgang dus volledig in kannen kruiken.

Genk moet ook zijn middenveld verder versterken ...

Meest recent

Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

38
38
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

11
11
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

64
64
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

66
66
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

281
281
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

133
133
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

122
122
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

79
79
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

271
271
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

146
146
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

281
281
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

192
192
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

176
176
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

156
156
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

120
120
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

217
217
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

291
291
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

131
131
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

112
112
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

132
132
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

21
21
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

28
28
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

94
94
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

250
250

Meer sportnieuws