'KRC Genk heeft gewenste spits eindelijk beet'

door
'KRC Genk heeft gewenste spits eindelijk beet'

KRC Genk was deze zomer al behoorlijk actief op de transfermarkt. Daarbij ging het vooral aankloppen bij de buren uit Sint-Truiden, waar naast trainer Thorsten Fink ook nog revelaties Jarne Steuckers en Matte Smets weggehaald werden. Daarnaast kwam er met Adrian Palacios ook nog een jonge Zuid-Amerikaanse verdediger.

Het transferhuiswerk van Dimitri de Condé is daarmee echter nog lang niet af. Het is al een hele tijd duidelijk dat bovenaan het Genkse verlanglijstje de komst van een nieuwe spits staat. Fink kan voor die positie in principe rekenen op Tolu Arokodare en Andi Zeqiri, maar zij konden klaarblijkelijk niet voldoende overtuigen.

LEES OOK: Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

Genk staat dicht bij komst Oh

Nu lijkt Genk zijn nieuwe nummer negen ook eindelijk binnen te gaan halen. De Limburgers azen al een hele tijd op Hyeon-gyu Oh, die vorig seizoen bij Celtic vrede moest nemen met een rol als invaller. De onderhandelingen met de Schotse kampioen bleken echter moeizaam te verlopen.

Het Belang van Limburg weet dat er nu echter een doorbraak in de gesprekken is en dat de twee clubs een akkoord naderen. Met nog twee weken voor de start van de competitie is dat dus zeer goed nieuws voor Genk.

Aanwezigheid Fink grote troef

Oh zou zelf alvast staan popelen om in de Cegeka Arena aan de slag te kunnen. Hij wil met een propere lei beginnen na een moeilijk seizoen bij Celtic en de aanwezigheid van Fink is ook een aanlokkelijke factor. De Duitse coach heeft in Zuid-Korea immers een reputatie omdat hij destijds bij Hamburg vedette Heung-min Son lanceerde.

Als de transfer er komt, dan kan De Condé alvast een belangrijke taak van zijn lijstje afstrepen. Daarna zal de mercato van Genk mogelijk nog vooral afhangen van wat er gebeurt met spelers als Bilal El Khannouss, van wie een transfer verwacht wordt maar die nog steeds in Genk loopt.

Zal hij bij Genk wel ontploffen?

Meest recent

Taravel heeft er optie bij: via Anderlecht alsnog naar WK?

Bij RSC Anderlecht zit er een geweldig onevenwicht in de kern. Mee veroorzaakt door een gefaald ...

4
4
Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

247
247
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

46
46
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

280
280
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

101
101
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

83
83
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

188
188
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

262
262
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

72
72
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

31
31
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

27
27
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

64
64
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

638
638
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

46
46
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

64
64
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

161
161
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

88
88
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

77
77
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

173
173
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

39
39
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

46
46
Kompany en Bayern pakken punt in minuut 100

In de Bundesliga stonden er om 15u30 een aantal duels op het programma. Onder meer Bayern ...

32
32
'Anderlecht geeft spits kans tijdens proefperiode'

RSC Anderlecht en alle andere Belgische clubs hebben de afgelopen dagen uitgepakt met heel wat jonge ...

129
129
El Hadj looft ploegmaat: "Klaar voor volgende stap"

Bij Union SG hebben ze minder aanvallende smaakmakers in de rangen dan andere jaren, maar er zijn ...

25
25
Zorgt goede band Kompany/Vrancken voor straffe uitkomst?

Het is geen geheim dat Vincent Kompany en Wouter Vrancken een goed contact hebben. De coach van STVV ...

158
158

Meer sportnieuws