'KRC Genk heeft gewenste spits eindelijk beet'

door
'KRC Genk heeft gewenste spits eindelijk beet'

KRC Genk was deze zomer al behoorlijk actief op de transfermarkt. Daarbij ging het vooral aankloppen bij de buren uit Sint-Truiden, waar naast trainer Thorsten Fink ook nog revelaties Jarne Steuckers en Matte Smets weggehaald werden. Daarnaast kwam er met Adrian Palacios ook nog een jonge Zuid-Amerikaanse verdediger.

Het transferhuiswerk van Dimitri de Condé is daarmee echter nog lang niet af. Het is al een hele tijd duidelijk dat bovenaan het Genkse verlanglijstje de komst van een nieuwe spits staat. Fink kan voor die positie in principe rekenen op Tolu Arokodare en Andi Zeqiri, maar zij konden klaarblijkelijk niet voldoende overtuigen.

LEES OOK: 10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

Genk staat dicht bij komst Oh

Nu lijkt Genk zijn nieuwe nummer negen ook eindelijk binnen te gaan halen. De Limburgers azen al een hele tijd op Hyeon-gyu Oh, die vorig seizoen bij Celtic vrede moest nemen met een rol als invaller. De onderhandelingen met de Schotse kampioen bleken echter moeizaam te verlopen.

Het Belang van Limburg weet dat er nu echter een doorbraak in de gesprekken is en dat de twee clubs een akkoord naderen. Met nog twee weken voor de start van de competitie is dat dus zeer goed nieuws voor Genk.

Aanwezigheid Fink grote troef

Oh zou zelf alvast staan popelen om in de Cegeka Arena aan de slag te kunnen. Hij wil met een propere lei beginnen na een moeilijk seizoen bij Celtic en de aanwezigheid van Fink is ook een aanlokkelijke factor. De Duitse coach heeft in Zuid-Korea immers een reputatie omdat hij destijds bij Hamburg vedette Heung-min Son lanceerde.

Als de transfer er komt, dan kan De Condé alvast een belangrijke taak van zijn lijstje afstrepen. Daarna zal de mercato van Genk mogelijk nog vooral afhangen van wat er gebeurt met spelers als Bilal El Khannouss, van wie een transfer verwacht wordt maar die nog steeds in Genk loopt.

Zal hij bij Genk wel ontploffen?

Meest recent

Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

0
0
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

29
29
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

156
156
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

72
72
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

182
182
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

211
211
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

949
949
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

438
438
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

126
126
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

548
548
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

320
320
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

282
282
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

217
217
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

249
249
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

307
307
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

423
423
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

490
490
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

238
238
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

96
96
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

491
491
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

185
185
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

875
875
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

588
588
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

240
240

Meer sportnieuws