'KRC Genk heeft gewenste spits eindelijk beet'

701
'KRC Genk heeft gewenste spits eindelijk beet'

KRC Genk was deze zomer al behoorlijk actief op de transfermarkt. Daarbij ging het vooral aankloppen bij de buren uit Sint-Truiden, waar naast trainer Thorsten Fink ook nog revelaties Jarne Steuckers en Matte Smets weggehaald werden. Daarnaast kwam er met Adrian Palacios ook nog een jonge Zuid-Amerikaanse verdediger.

Het transferhuiswerk van Dimitri de Condé is daarmee echter nog lang niet af. Het is al een hele tijd duidelijk dat bovenaan het Genkse verlanglijstje de komst van een nieuwe spits staat. Fink kan voor die positie in principe rekenen op Tolu Arokodare en Andi Zeqiri, maar zij konden klaarblijkelijk niet voldoende overtuigen.

LEES OOK: 'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

Genk staat dicht bij komst Oh

Nu lijkt Genk zijn nieuwe nummer negen ook eindelijk binnen te gaan halen. De Limburgers azen al een hele tijd op Hyeon-gyu Oh, die vorig seizoen bij Celtic vrede moest nemen met een rol als invaller. De onderhandelingen met de Schotse kampioen bleken echter moeizaam te verlopen.

Het Belang van Limburg weet dat er nu echter een doorbraak in de gesprekken is en dat de twee clubs een akkoord naderen. Met nog twee weken voor de start van de competitie is dat dus zeer goed nieuws voor Genk.

Aanwezigheid Fink grote troef

Oh zou zelf alvast staan popelen om in de Cegeka Arena aan de slag te kunnen. Hij wil met een propere lei beginnen na een moeilijk seizoen bij Celtic en de aanwezigheid van Fink is ook een aanlokkelijke factor. De Duitse coach heeft in Zuid-Korea immers een reputatie omdat hij destijds bij Hamburg vedette Heung-min Son lanceerde.

Als de transfer er komt, dan kan De Condé alvast een belangrijke taak van zijn lijstje afstrepen. Daarna zal de mercato van Genk mogelijk nog vooral afhangen van wat er gebeurt met spelers als Bilal El Khannouss, van wie een transfer verwacht wordt maar die nog steeds in Genk loopt.

Zal hij bij Genk wel ontploffen?

Meest recent

Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

0
0
Rode Duivels treffen in november nieuwe bondscoach

De Rode Duivels zullen toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op hun start in de ...

9
9
Vannieuwkerke huivert: Geldkraan definitief toegedraaid?

Karl Vannieuwkerke kreeg zopas een zware shock te verwerken. De veelzijdige presentator is betrokken ...

19
19
'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

De wintermercato is nog ver weg, maar achter de schermen wordt er uiteraard niet stilgezeten in de ...

37
37
De Mil deelt ook goed nieuws uit ziekenboeg AA Gent

Na zeven speeldagen is AA Gent samen met Union de fiere leider in onze competitie. Om verder te gaan ...

26
26
Ronaldo haalt snoeihard uit: "Hij moet stoppen met botox!"

Cristiano Ronaldo laat opnieuw van zich horen, en dat doet hij op een manier die voor de nodige ...

86
86
Alderweireld viert comeback: Antwerp maakt fans al warm

Er waait sinds kort een frisse wind bij Antwerp, waar Wouter Vandenhaute het roer overnam van Paul ...

86
86
Leko hakt knopen door: zomeraanwinsten Club vallen af

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij La Louvière, waar het vorig seizoen nog verrassend ...

194
194
Thorup klopt op tafel: crisisstemming bij KRC Genk

De competitiestart verliep niet van een leien dakje bij KRC Genk, dat na zeven speeldagen amper ...

168
168
Leko dropt hint: onuitgegeven opstelling Club Brugge?

Club Brugge hervat de competitie met een bezoek aan La Louvière. Op papier is de ...

233
233
Compper grijpt in: Antwerp verrast met nieuwe kapitein

Na vier nederlagen op rij kwam de interlandbreak niet ongelegen voor Antwerp, dat zondag in Westerlo ...

118
118
Schrijnend verhaal Zinho Vanheusden: "Het is genoeg geweest"

Jarenlang bleef Zinho Vanheusden vechten om zijn droom als profvoetballer niet op te geven. Achter ...

115
115
De Mil vloekt bij KAA Gent: “Ongelooflijk jammerlijke zaak”

KAA Gent neemt het na een lange interlandbreak op tegen Zulte Waregem. De Buffalo’s zagen ...

85
85
Lavia en Diego Moreira gaan viraal: “Waarom zo boos?”

De interlandperiode is gedaan, maar een moment met Roméo Lavia en Diego Moreira gaat plots ...

28
28
Kohnen gooit olie op het vuur voor Waalse derby

Speeldag 8 van de Jupiler Pro League staat voor de deur. De affiche die in het oog springt is de ...

48
48
Ferme waarschuwing Anderlecht: Friis slaat op tafel bij Cercle

Cercle Brugge neemt het na de interlandbreak op tegen RSC Anderlecht in de Jupiler Pro League. ...

183
183
De Mil grijpt in na afgesprongen transfer Max Dean

Max Dean werd afgelopen zomermercato nog nadrukkelijk met een knaltransfer in verband gebracht, maar ...

251
251
Van Bommel-blunder bij Rode Duivels: “Mislukte gok”

De interlandperiode van de Nations League zit erop voor de Rode Duivels. Mark van Bommel heeft zijn ...

115
115
Extra troef Thorup? Uitblinker Jong Genk heeft plan

Voor KRC Genk is het seizoen niet al te best begonnen, want er wordt toch veel meer verwacht van de ...

95
95
AA Gent baalt hard na veelbelovend internationaal debuut

Dit weekend gaat de Jupiler Pro League weer van start. AA Gent zal daarbij op zijn elan willen ...

44
44
Mbappé-saga: Mourinho haalt verschroeiend uit

De laatste dagen draait de geruchtenmolen op volle toeren rond Kylian Mbappé. De ...

62
62
Ex-Rode Duivel: "Ik had naar Atletico Madrid moeten gaan"

Het kan soms hard verkeren in een carrière. In 2019 en 2020 zat hij nog drie keer op de bank ...

78
78
'De Jong in vizier Premier League-gigant: Barça moet vrezen'

Oranje moest het in de voorbije interlands stellen zonder Frenkie de Jong, want de 29-jarige ...

38
38
Kompany reageert voor eerst op veroordeling Man CIty

De voetbalwereld staat al weken in rep en roer nadat Manchester City door de Premier League schuldig ...

163
163
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht droomt van record, actie rond Olise'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

259
259

Meer sportnieuws