'KRC Genk heeft gewenste spits eindelijk beet'

701 stemmen
'KRC Genk heeft gewenste spits eindelijk beet'

KRC Genk was deze zomer al behoorlijk actief op de transfermarkt. Daarbij ging het vooral aankloppen bij de buren uit Sint-Truiden, waar naast trainer Thorsten Fink ook nog revelaties Jarne Steuckers en Matte Smets weggehaald werden. Daarnaast kwam er met Adrian Palacios ook nog een jonge Zuid-Amerikaanse verdediger.

Het transferhuiswerk van Dimitri de Condé is daarmee echter nog lang niet af. Het is al een hele tijd duidelijk dat bovenaan het Genkse verlanglijstje de komst van een nieuwe spits staat. Fink kan voor die positie in principe rekenen op Tolu Arokodare en Andi Zeqiri, maar zij konden klaarblijkelijk niet voldoende overtuigen.

LEES OOK: Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

Genk staat dicht bij komst Oh

Nu lijkt Genk zijn nieuwe nummer negen ook eindelijk binnen te gaan halen. De Limburgers azen al een hele tijd op Hyeon-gyu Oh, die vorig seizoen bij Celtic vrede moest nemen met een rol als invaller. De onderhandelingen met de Schotse kampioen bleken echter moeizaam te verlopen.

Het Belang van Limburg weet dat er nu echter een doorbraak in de gesprekken is en dat de twee clubs een akkoord naderen. Met nog twee weken voor de start van de competitie is dat dus zeer goed nieuws voor Genk.

Aanwezigheid Fink grote troef

Oh zou zelf alvast staan popelen om in de Cegeka Arena aan de slag te kunnen. Hij wil met een propere lei beginnen na een moeilijk seizoen bij Celtic en de aanwezigheid van Fink is ook een aanlokkelijke factor. De Duitse coach heeft in Zuid-Korea immers een reputatie omdat hij destijds bij Hamburg vedette Heung-min Son lanceerde.

Als de transfer er komt, dan kan De Condé alvast een belangrijke taak van zijn lijstje afstrepen. Daarna zal de mercato van Genk mogelijk nog vooral afhangen van wat er gebeurt met spelers als Bilal El Khannouss, van wie een transfer verwacht wordt maar die nog steeds in Genk loopt.

Zal hij bij Genk wel ontploffen?

Meest recent

De Mil onthult één dilemma: "Moeten creatief zijn"

AA Gent moet meteen vol aan de bak in zijn eerste officiële opdracht van het nieuwe seizoen. ...

4
4
Eerst pak slaag, dan transferdeal voor Genk?

KRC Genk is dezer dagen zeer druk in de weer. Niet alleen met de voorbereiding op het nieuwe ...

39
39
Vitor Bruno zet Anderlecht op scherp voor debuut

Donderdagavond begint het seizoen van Anderlecht officieel. In de tweede voorronde van de Europa ...

130
130
Westerlo pakt uit met eenmalige Rode Duivel

Bij Westerlo zagen ze deze zomer al een pak sterkhouders vertrekken. 't Kuipje liep vrijwel helemaal ...

24
24
'Straffe transfer op komst voor De Keersmaecker'

In eigen land kon Brian De Keersmaecker niet doorbreken, maar in het buitenland is de middenvelder ...

25
25
Unieke kans voor Antwerp: oude bekende plots vrij

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

278
278
Napoli draait volledig: De Bruyne krijgt pijnlijke klap

Napoli leek Kevin De Bruyne nog te willen behouden. Vier dagen later wordt zijn naam plots op de ...

294
294
Van Bommel de juiste keuze? Dit vindt Van der Elst

Met een kwartfinale deden de Rode Duivels op het WK wat er van hen verwacht werd. Desondanks ...

200
200
De Mil keihard: kwartet én aanwinst niet op Europese lijst

Voor twee Belgische clubs begint het nieuwe seizoen deze week al. Naast Anderlecht moet ook AA Gent ...

116
116
Romano meldt mogelijke twist in transferdossier Club

Club Brugge heeft deze zomer al toegeslagen met drie Zwitserse aanwinsten, maar de verwachte ...

277
277
Transfer Casemiro krijgt staartje: onderzoek geopend

Deze zomer gingen enkele grote namen op zoek naar een nieuwe club. Een dossier dat al maandenlang ...

26
26
Cercle pakt uit met verrassende transfer bij Kortrijk

Nu de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League dichterbij komt, schakelen alle teams ...

108
108
'Kogel door de kerk: Genk heeft recorddeal beet'

Het zijn zeer drukke dagen voor KRC Genk. De Limburgers zetten de voorbije weken enkele mogelijke ...

315
315
Belgische voetbalwereld in rouw: ex-Gouden Schoen overleden

De Belgische voetbalwereld krijgt zeer triest nieuws te verwerken. Een ex-Rode Duivel en gewezen ...

0
0
Transferdomper Anderlecht: "Meer dan 5 miljoen"

Anderlecht staat donderdag al voor zijn eerste opdracht op het Europese toneel. In de tweede ...

460
460
'Barça heeft bijzonder plan met Belgisch toptalent'

Slechts twee Belgen mochten tot dusver ooit het shirt van FC Barcelona dragen. Fernand Goyvaerts was ...

325
325
Peter Vandenbempt laat tranen rollen: "Het laatste woord..."

Na een maand vol voetbal, duizenden kilometers en 104 wedstrijden is ook voor Peter Vandenbempt het ...

272
272
Is Anderlecht klaar voor Hammarby? Bornauw oordeelt

RSC Anderlecht moet donderdag flink aan de bak tegen Hammarby. De Brusselaars moeten deze voorronde ...

353
353
Hammarby-coach velt oordeel over Anderlecht

Henrik Rydström maakt zich met Hammarby op voor het treffen met RSC Anderlecht in de voorrondes ...

289
289
Zoon Van Bommel verklapt: "Komt wel rond met Duivels"

Mark van Bommel wordt de nieuwe bondscoach van België. De Nederlander tekent weldra zijn ...

102
102
'Anderlecht kent maximprijs die het aan De Cat kan verdienen'

Nathan De Cat verliet RSC Anderlecht voor 20 miljoen euro. Een goed bedrag, maar meer ook niet. De ...

234
234
Dé toptransfer van AA Gent: "Voelde meteen een klik"

AA Gent moet deze week Europees aan de bak en mag daar geen schade oplopen. Er is geen foutenmarge. ...

353
353
'Sibierski baalt weer: Anderlecht moet winger schrappen'

Voor Anderlecht begint het nieuwe seizoen deze week al met de eerste Europese confrontatie tegen ...

235
235
Bornauw verklapt: "Daar willen we ons versterken"

RSC Anderlecht moet donderdag aan de bak tegen Hammarby. Een heel belangrijk duel. De fans blijven ...

410
410
Zetterberg stuurt Anderlecht stevige waarschuwing

Voor Anderlecht begint het nieuwe seizoen al op donderdagavond. Dan beginnen ze aan hun avontuur in ...

336
336

Meer sportnieuws