'Club Brugge drukt door voor smaakmaker Jupiler Pro League'

door stemmen
'Club Brugge drukt door voor smaakmaker Jupiler Pro League'

Club Brugge is deze week aan een nieuw luik in de voorbereiding begonnen. Coach Nicky Hayen en zijn troepen trokken namelijk naar het Nederlandse Sint-Michielsgestel voor een zomerstage. Ondertussen blijft de landskampioen zich roeren op de transfermarkt.

Een jaartje geleden maakte Blauw-Zwart zich nog op voor een drukke zomer. Om de poules van de Conference League te halen, moesten de Bruggelingen toen immers een drietal voorrondes afwerken. Wat gelijk stond aan zes extra midweekwedstrijden. Daar wordt het dit seizoen van gespaard.

Door het behalen van de titel is Club immers rechtstreeks geplaatst voor het hoofdtoernooi van de Champions League. Bijgevolg hebben Hayen en co ook in augustus nog voldoende tijd om hun ploeg op punt te krijgen. En de sportieve leiding hebben meer tijd om de transferdossiers tot een goede einde te brengen.

LEES OOK: Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

Spits bovenaan verlanglijst

Desondanks laat men er geen gras over groeien. Zo werden inmiddels al drie directe aanwinsten vastgelegd. Met Ardon Jashari werd al tijdens het voorbije seizoen een extra middenvelder aangetrokken, verdediger Zaid Romero zette eind vorige maand zijn kribbel. En inmiddels werd ook de Griekse aanvaller Christos Tzolis aan het lijstje met aanwinsten toegevoegd.

Daar zal het evenwel niet bij blijven. Hoewel Club openstaat voor interessante opportuniteiten in alle linies, geldt een nieuwe spits momenteel als grote prioriteit. Iemand die in de voetsporen kan treden voor de aan Brentford verkochte Igor Thiago. En daarvoor blijft het vizier gericht op Gustaf Nilsson.

Onderhandelingen blijven lopen

De Zweed kan terugblikken op een puik seizoen bij Union SG en heeft vergelijkbare kwaliteiten als Thiago. Inmiddels raakte bekend dat de onderhandelingen op clubniveau wel niet zo goed opschieten. Maar volgens Het Laatste Nieuws hoopt Blauw-Zwart nog steeds om zijn komst snel af te ronden. Ook La Dernière Heure bevestigt dat het dossier allerminst gesloten is. Het zal vooral een financiële kwestie worden: momenteel bedraagt het verschil tussen vraag en aanbod nog een slordige 3 miljoen euro.

Nilsson is een ideale vervanger voor Thiago ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
Bekerstress bij RSCA: cruciale update uit ziekenboeg

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

1
1
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

27
27
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

24
24
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

110
110
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

151
151
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

117
117
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

112
112
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

441
441
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

637
637
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

381
381
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

199
199
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

117
117
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

204
204
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

402
402
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

34
34
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

288
288
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

274
274
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

427
427
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

432
432
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

292
292
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

168
168

Meer sportnieuws