'Club Brugge drukt door voor smaakmaker Jupiler Pro League'

1444 stemmen
'Club Brugge drukt door voor smaakmaker Jupiler Pro League'

Club Brugge is deze week aan een nieuw luik in de voorbereiding begonnen. Coach Nicky Hayen en zijn troepen trokken namelijk naar het Nederlandse Sint-Michielsgestel voor een zomerstage. Ondertussen blijft de landskampioen zich roeren op de transfermarkt.

Een jaartje geleden maakte Blauw-Zwart zich nog op voor een drukke zomer. Om de poules van de Conference League te halen, moesten de Bruggelingen toen immers een drietal voorrondes afwerken. Wat gelijk stond aan zes extra midweekwedstrijden. Daar wordt het dit seizoen van gespaard.

Door het behalen van de titel is Club immers rechtstreeks geplaatst voor het hoofdtoernooi van de Champions League. Bijgevolg hebben Hayen en co ook in augustus nog voldoende tijd om hun ploeg op punt te krijgen. En de sportieve leiding hebben meer tijd om de transferdossiers tot een goede einde te brengen.

LEES OOK: Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Spits bovenaan verlanglijst

Desondanks laat men er geen gras over groeien. Zo werden inmiddels al drie directe aanwinsten vastgelegd. Met Ardon Jashari werd al tijdens het voorbije seizoen een extra middenvelder aangetrokken, verdediger Zaid Romero zette eind vorige maand zijn kribbel. En inmiddels werd ook de Griekse aanvaller Christos Tzolis aan het lijstje met aanwinsten toegevoegd.

Daar zal het evenwel niet bij blijven. Hoewel Club openstaat voor interessante opportuniteiten in alle linies, geldt een nieuwe spits momenteel als grote prioriteit. Iemand die in de voetsporen kan treden voor de aan Brentford verkochte Igor Thiago. En daarvoor blijft het vizier gericht op Gustaf Nilsson.

Onderhandelingen blijven lopen

De Zweed kan terugblikken op een puik seizoen bij Union SG en heeft vergelijkbare kwaliteiten als Thiago. Inmiddels raakte bekend dat de onderhandelingen op clubniveau wel niet zo goed opschieten. Maar volgens Het Laatste Nieuws hoopt Blauw-Zwart nog steeds om zijn komst snel af te ronden. Ook La Dernière Heure bevestigt dat het dossier allerminst gesloten is. Het zal vooral een financiële kwestie worden: momenteel bedraagt het verschil tussen vraag en aanbod nog een slordige 3 miljoen euro.

Nilsson is een ideale vervanger voor Thiago ...

Meest recent

'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

3
3
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

57
57
Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Gaan de Belgische topclubs een poging wagen om een voormalige smaakmaker uit de Jupiler Pro League ...

44
44
Van Gucht laat Kat Kerkhofs in shock: Relatie met BV?

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

92
92
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

17
17
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

165
165
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

130
130
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

666
666
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

870
870
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

311
311
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

173
173
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

249
249
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

187
187
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

56
56
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

149
149
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

80
80
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

169
169
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

102
102
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

40
40
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

72
72
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

115
115
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

84
84
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

166
166
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

346
346
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1130
1130

Meer sportnieuws