'Union ligt dwars: grijpt Club Brugge ook naast Nilsson?'

door
'Union ligt dwars: grijpt Club Brugge ook naast Nilsson?'

Nadat het al een aantal nieuwkomers naar onze competitie lokte wou Club Brugge graag ook nog wat shoppen binnen de landsgrenzen. Alleen blijkt dat gemakkelijker gezegd dan gedaan.

Eerder geraakte reeds bekend dat de op til staande deal omtrent Ngal'ayel Mukau alsnog in het water was gevallen. De middenvelder van KV Mechelen zou een overstap naar het buitenland, waar Parma en Luton Town hem willen, verkiezen. Al klinkt het hier en daar dat hij gefaald zou zijn voor zijn medische testen.

Eerste bod Club geweigerd

Hoe dan ook lijkt Blauw-Zwart dus definitief naast Mukau te grijpen, ondanks een overeenkomst op clubniveau met Malinwa. In het geval van Gustaf Nilsson wringt naar verluidt net daar dan weer het schoentje. Een aantal dagen geleden klonk het nochtans nog dat er sprake was van een princiepsakkoord met Union.

Club zou een zestal miljoen op tafel leggen voor de boomlange spits, die zelf al groen licht had gegeven om naar Jan Breydel te verhuizen. Die berichtgeving blijkt nu echter toch ietwat voorbarig. Het Nieuwsblad meldt dat Union het eerste bod uit Brugge, dat 4,5 miljoen bedroeg, naar de prullenmand heeft verwezen.

Pittig prijskaartje op Nilsson 

De vicekampioen verlangt zeven à acht miljoen voor Nilsson, die zeker na het vertrek van zijn maatje Mohamed Amoura liefst gewoon op post blijft. Vermits de 27-jarige Zweed zelf zijn zinnen heeft gezet op een exit uit het Dudenpark blijven de Brusselaars wel nog steeds hun medewerking verlenen aan het dossier.

De onderhandelingen zijn momenteel dus nog volop aan de gang. In afwachting van een doorbraak lijkt Nilsson alvast niet van plan om zijn verhoopte transfer te forceren. Nadat hij enkele dagen geleden aantrad in een oefenmatch blijft de targetman gewoon meetrainen en vertrok hij maandag nog mee op oefenkamp.

Union kijkt kat uit de boom

Ook volgens La Dernière Heure werd er de voorbije dagen weinig vooruitgang geboekt, maar is de gevoelige overgang niet van tafel. Club ziet in Nilsson de ideale vervanger van Igor Thiago, die voor een recordbedrag naar Brentford trok. Union zou nu op een nieuw voorstel wachten. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Nilsson is 7 à 8 miljoen waard

Meest recent

Mazzu haalt snoeihard uit naar zijn eigen spelers

OH Leuven deed vorige week nog een uitstekende zaak door te gaan winnen in Charleroi, maar staat nu ...

23
23
Cinel strooit met lof nadat Cercle eindelijk nog eens wint

De voorbije maanden verzeilde Cercle Brugge in een diepe crisis. Het bleef maar liefst vier maanden ...

21
21
Hey duidt belangrijk verschil aan bij Anderlecht

Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om de topper op het veld van Antwerp naar zijn hand te ...

90
90
Marokko opent Africa Cup met zege na geweldige goal

Zondagavond is de Africa Cup van start gegaan. In de openingswedstrijd wist gastland en topfavoriet ...

38
38
Antwerp baalt als stekker: "We laten het liggen"

Antwerp maakte de voorbije weken een straffe opmars met zeges tegen Club Brugge, Genk en AA Gent. ...

114
114
Hasi slaat en zalft: "Op dat vlak een vooruitgang"

De topper van zondagavond tussen Antwerp en Anderlecht heeft spektakel opgeleverd. De Great Old leek ...

140
140
Gerkens loodst Cercle naar eerste zege in 4 maanden(!)

Na vier maanden is Cercle Brugge er eindelijk nog eens in geslaagd om een wedstrijd te winnen. De ...

75
75
Degreef legt sfeervolle Bosuil alsnog het zwijgen op

Om 18u30 stond de topper tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht op het programma. In een ...

294
294
Vanaken verklapt impact van Leko bij Club Brugge

Club Brugge won verdiend met 2-1 van AA Gent, maar echt overtuigen deden de Bruggelingen ook niet. ...

439
439
Vanderbiest looft: "Eén van de best voetballende ploegen"

Bij STVV blijft het droomseizoen duren. De Kanaries wonnen met 1-0 van KV Mechelen en de top zes ...

84
84
Kompany wint vlot met Bayern, Man Utd onderuit

In de Bundesliga en Premier League stonden er twee matchen op het programma. Bayern München ...

25
25
Anderlecht overklast op de Bosuil: één man krijgt volle laag

Royal Antwerp FC neemt het momenteel op tegen RSC Anderlecht. De Great Old heeft RSCA de eerste ...

471
471
'Overmars aan zet: Antwerp dreigt topdeal mis te lopen'

Voor de winterbreak krijgt Antwerp nog Anderlecht en Zulte Waregem over de vloer, maar ook op de ...

115
115
De Mil hard na 0 op 6: pijnpunt AA Gent blootgelegd

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

169
169
Leko doet boekje open: saillante details Gent-exit onthuld

Club Brugge won zondagmiddag op eigen veld met 2-1 van AA Gent. Een opsteker voor coach Ivan ...

267
267
Rode kaart helpt Barça, Belgen vieren in Coupe de France

FC Barcelona heeft een voor hun bijzonder mooi kalenderjaar op gepaste wijze afgesloten. Zo wonnen ...

34
34
Play-Off I in zicht: STVV klopt KVM in 'Duel der Revelaties'

Een week na de slipper op Anderlecht, heeft STVV in eigen huis aangeknoopt met een belangrijke zege. ...

74
74
Antwerp-Anderlecht: Oosting resoluut, Hasi verrast op middenveld

RSC Anderlecht wil zondagavond eindelijk nog eens een overtuigende prestatie buitenshuis neerzetten. ...

147
147
Nieuwe coach Genk? Simons reageert live voor camera's

KRC Genk wil vlak voor de jaarwissel zijn nieuwe hoofdcoach presenteren. De voorbije dagen leek het ...

2468
2468
Leko haalt zijn gram: "Maar één ploeg wou voetballen"

Amper twee weken na zijn veelbesproken vertrek, heeft Ivan Leko AA Gent opnieuw een loer gedraaid. ...

199
199
Pijnlijk! Club-spelers duwen mes nog dieper in Gentse wonde

Club Brugge heeft de veelbesproken editie van de 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

581
581
"Onaanvaardbaar" - Gent kent oorzaak zure nederlaag

Het is AA Gent dan toch niet gelukt om zijn ultieme revanche te nemen op Club Brugge. De Buffalo's ...

277
277
Perisic bevrijdt PSV, Atlético verslaat Witsel en co

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV zijn laatste match van 2025 al winnend afgesloten. ...

12
12
Met dank aan spitsen: Club ziet af, maar klopt Gent verdiend

Club Brugge heeft zondagmiddag de veelbesproken 'Slag om Vlaanderen' tegen AA Gent naar zich ...

221
221
Genk twijfelt plots: totale wending in trainersdossier?

KRC Genk wil eerstdaags zijn nieuwe trainer presenteren. De voorbije dagen had het er alle schijn ...

708
708

Meer sportnieuws