'Union ligt dwars: grijpt Club Brugge ook naast Nilsson?'

door
'Union ligt dwars: grijpt Club Brugge ook naast Nilsson?'

Nadat het al een aantal nieuwkomers naar onze competitie lokte wou Club Brugge graag ook nog wat shoppen binnen de landsgrenzen. Alleen blijkt dat gemakkelijker gezegd dan gedaan.

Eerder geraakte reeds bekend dat de op til staande deal omtrent Ngal'ayel Mukau alsnog in het water was gevallen. De middenvelder van KV Mechelen zou een overstap naar het buitenland, waar Parma en Luton Town hem willen, verkiezen. Al klinkt het hier en daar dat hij gefaald zou zijn voor zijn medische testen.

Eerste bod Club geweigerd

Hoe dan ook lijkt Blauw-Zwart dus definitief naast Mukau te grijpen, ondanks een overeenkomst op clubniveau met Malinwa. In het geval van Gustaf Nilsson wringt naar verluidt net daar dan weer het schoentje. Een aantal dagen geleden klonk het nochtans nog dat er sprake was van een princiepsakkoord met Union.

Club zou een zestal miljoen op tafel leggen voor de boomlange spits, die zelf al groen licht had gegeven om naar Jan Breydel te verhuizen. Die berichtgeving blijkt nu echter toch ietwat voorbarig. Het Nieuwsblad meldt dat Union het eerste bod uit Brugge, dat 4,5 miljoen bedroeg, naar de prullenmand heeft verwezen.

Pittig prijskaartje op Nilsson 

De vicekampioen verlangt zeven à acht miljoen voor Nilsson, die zeker na het vertrek van zijn maatje Mohamed Amoura liefst gewoon op post blijft. Vermits de 27-jarige Zweed zelf zijn zinnen heeft gezet op een exit uit het Dudenpark blijven de Brusselaars wel nog steeds hun medewerking verlenen aan het dossier.

De onderhandelingen zijn momenteel dus nog volop aan de gang. In afwachting van een doorbraak lijkt Nilsson alvast niet van plan om zijn verhoopte transfer te forceren. Nadat hij enkele dagen geleden aantrad in een oefenmatch blijft de targetman gewoon meetrainen en vertrok hij maandag nog mee op oefenkamp.

Union kijkt kat uit de boom

Ook volgens La Dernière Heure werd er de voorbije dagen weinig vooruitgang geboekt, maar is de gevoelige overgang niet van tafel. Club ziet in Nilsson de ideale vervanger van Igor Thiago, die voor een recordbedrag naar Brentford trok. Union zou nu op een nieuw voorstel wachten. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Nilsson is 7 à 8 miljoen waard

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

0
0
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

63
63
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

82
82
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

7
7
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

103
103
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

28
28
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

150
150
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

159
159
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

198
198
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

69
69
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

271
271
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

159
159
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

303
303
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

257
257
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

225
225
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

336
336
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

280
280
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

79
79
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

369
369
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

306
306
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

214
214
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

272
272
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

155
155
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

547
547

Meer sportnieuws