'Union ligt dwars: grijpt Club Brugge ook naast Nilsson?'

door
'Union ligt dwars: grijpt Club Brugge ook naast Nilsson?'

Nadat het al een aantal nieuwkomers naar onze competitie lokte wou Club Brugge graag ook nog wat shoppen binnen de landsgrenzen. Alleen blijkt dat gemakkelijker gezegd dan gedaan.

Eerder geraakte reeds bekend dat de op til staande deal omtrent Ngal'ayel Mukau alsnog in het water was gevallen. De middenvelder van KV Mechelen zou een overstap naar het buitenland, waar Parma en Luton Town hem willen, verkiezen. Al klinkt het hier en daar dat hij gefaald zou zijn voor zijn medische testen.

Eerste bod Club geweigerd

Hoe dan ook lijkt Blauw-Zwart dus definitief naast Mukau te grijpen, ondanks een overeenkomst op clubniveau met Malinwa. In het geval van Gustaf Nilsson wringt naar verluidt net daar dan weer het schoentje. Een aantal dagen geleden klonk het nochtans nog dat er sprake was van een princiepsakkoord met Union.

Club zou een zestal miljoen op tafel leggen voor de boomlange spits, die zelf al groen licht had gegeven om naar Jan Breydel te verhuizen. Die berichtgeving blijkt nu echter toch ietwat voorbarig. Het Nieuwsblad meldt dat Union het eerste bod uit Brugge, dat 4,5 miljoen bedroeg, naar de prullenmand heeft verwezen.

Pittig prijskaartje op Nilsson 

De vicekampioen verlangt zeven à acht miljoen voor Nilsson, die zeker na het vertrek van zijn maatje Mohamed Amoura liefst gewoon op post blijft. Vermits de 27-jarige Zweed zelf zijn zinnen heeft gezet op een exit uit het Dudenpark blijven de Brusselaars wel nog steeds hun medewerking verlenen aan het dossier.

De onderhandelingen zijn momenteel dus nog volop aan de gang. In afwachting van een doorbraak lijkt Nilsson alvast niet van plan om zijn verhoopte transfer te forceren. Nadat hij enkele dagen geleden aantrad in een oefenmatch blijft de targetman gewoon meetrainen en vertrok hij maandag nog mee op oefenkamp.

Union kijkt kat uit de boom

Ook volgens La Dernière Heure werd er de voorbije dagen weinig vooruitgang geboekt, maar is de gevoelige overgang niet van tafel. Club ziet in Nilsson de ideale vervanger van Igor Thiago, die voor een recordbedrag naar Brentford trok. Union zou nu op een nieuw voorstel wachten. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Nilsson is 7 à 8 miljoen waard

Meest recent

Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

0
0
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

44
44
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

45
45
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

37
37
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

34
34
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

39
39
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

125
125
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

291
291
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

209
209
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

99
99
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

166
166
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

24
24
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

400
400
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

747
747
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

83
83
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

296
296
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

49
49
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

507
507
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

113
113
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

429
429
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

69
69
Alonso lacht in vuistje: Real blameert zich tegen tweedeklasser

De 1/8ste finales in de Copa del Rey hebben een enorme verrassing opgeleverd. Zo is het grote Real ...

197
197
Bayern raast door met nieuw record, totale vernedering Ajax

Het Bayern München van coach Vincent Kompany blijft door de Bundesliga razen. Woensdag werd het ...

174
174
Kampioen foutloos: Union naar halve finales na knappe goals

Union SG blijft voorlopig als enige Belgische club actief op drie verschillende fronten. De ...

89
89
Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

343
343

Meer sportnieuws