'Union ligt dwars: grijpt Club Brugge ook naast Nilsson?'

door
'Union ligt dwars: grijpt Club Brugge ook naast Nilsson?'

Nadat het al een aantal nieuwkomers naar onze competitie lokte wou Club Brugge graag ook nog wat shoppen binnen de landsgrenzen. Alleen blijkt dat gemakkelijker gezegd dan gedaan.

Eerder geraakte reeds bekend dat de op til staande deal omtrent Ngal'ayel Mukau alsnog in het water was gevallen. De middenvelder van KV Mechelen zou een overstap naar het buitenland, waar Parma en Luton Town hem willen, verkiezen. Al klinkt het hier en daar dat hij gefaald zou zijn voor zijn medische testen.

Eerste bod Club geweigerd

Hoe dan ook lijkt Blauw-Zwart dus definitief naast Mukau te grijpen, ondanks een overeenkomst op clubniveau met Malinwa. In het geval van Gustaf Nilsson wringt naar verluidt net daar dan weer het schoentje. Een aantal dagen geleden klonk het nochtans nog dat er sprake was van een princiepsakkoord met Union.

Club zou een zestal miljoen op tafel leggen voor de boomlange spits, die zelf al groen licht had gegeven om naar Jan Breydel te verhuizen. Die berichtgeving blijkt nu echter toch ietwat voorbarig. Het Nieuwsblad meldt dat Union het eerste bod uit Brugge, dat 4,5 miljoen bedroeg, naar de prullenmand heeft verwezen.

Pittig prijskaartje op Nilsson 

De vicekampioen verlangt zeven à acht miljoen voor Nilsson, die zeker na het vertrek van zijn maatje Mohamed Amoura liefst gewoon op post blijft. Vermits de 27-jarige Zweed zelf zijn zinnen heeft gezet op een exit uit het Dudenpark blijven de Brusselaars wel nog steeds hun medewerking verlenen aan het dossier.

De onderhandelingen zijn momenteel dus nog volop aan de gang. In afwachting van een doorbraak lijkt Nilsson alvast niet van plan om zijn verhoopte transfer te forceren. Nadat hij enkele dagen geleden aantrad in een oefenmatch blijft de targetman gewoon meetrainen en vertrok hij maandag nog mee op oefenkamp.

Union kijkt kat uit de boom

Ook volgens La Dernière Heure werd er de voorbije dagen weinig vooruitgang geboekt, maar is de gevoelige overgang niet van tafel. Club ziet in Nilsson de ideale vervanger van Igor Thiago, die voor een recordbedrag naar Brentford trok. Union zou nu op een nieuw voorstel wachten. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

Nilsson is 7 à 8 miljoen waard

Meest recent

Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

1
1
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

7
7
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

53
53
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

189
189
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

120
120
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

87
87
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

244
244
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

141
141
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

263
263
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

137
137
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

78
78
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

577
577
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

257
257
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

650
650
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

449
449
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

291
291
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

173
173
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

130
130
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

117
117
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

101
101
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

72
72
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

175
175
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

187
187
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

403
403
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

122
122

Meer sportnieuws