'Club Brugge zit niet stil: twee topaanwinsten op komst'

1305 stemmen
'Club Brugge zit niet stil: twee topaanwinsten op komst'

Terwijl de groepsfase op het Europees kampioenschap er bijna opzit, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al druk bezig met de voorbereiding op komend seizoen. Ook bij Club Brugge is men inmiddels weer begonnen met trainen. Maar de selectie van Blauw-Zwart staat nog lang niet op punt.

Coach Nicky Hayen kan uiteraard nog geen beroep doen op de internationals die momenteel actief zijn op het EK en de Copa America. Ook spelers die begin deze maand nog interland-verplichtingen afwerkten, zijn er voorlopig niet bij. Daarnaast kregen bepaalde sterkhouders van vorig seizoen sowieso een extra weekje verlof.

LEES OOK: 'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Nog meer vertrekkers

Pas tegen de Supercup of zelfs de eerste competitiematch zal de selectie weer ietwat compleet zijn. En dan is het uiteraard kijken naar wat er nog op de transfermarkt gebeurt. Inmiddels werd al definitief afscheid genomen van Igor Thiago (Brentford FC) en Eder Balanta (geen contractverlenging). Denis Odoi lijkt dan weer op weg naar Antwerp.

Zij zijn evenwel niet de enigen die kunnen vertrekken. Maandag raakte bijvoorbeeld bekend dat Crystal Palace aan de mouw van Antonio Nusa trekt. En als er straks een toereikend bod binnenkomt, is er niemand die een hand in het vuur durft te steken voor de Brugse toekomst van Raphael Onyedika en/of Andreas Skov Olsen.

Versterking onderweg

Daartegenover zal ook nog extra versterking volgen. Middenvelder Ardon Jashari werd een tijdje geleden al gestrikt, hij is momenteel echter nog met Zwitserland op het EK actief. De komst van de Argentijnse verdediger Zaid Romero wordt normaal gezien voor het einde van deze maand beklonken.

Volgens Het Laatste Nieuws mogen echter nog minstens twee topaanwinsten verwacht worden. Allereerst een nieuwe spits ter vervanging van Thiago, daarnaast ook een extra flankaanvaller. Allicht zullen die pas na het EK volgen als de Europese transfercaroussel echt aan het draaien gaat, maar Club zou klaar zijn om meteen door te schakelen. Of er daarna nog meer versterking volgt, zal in grote mate afhangen van wat er aan uitgaande zijde gebeurt.

Club moet ook een directe doublure voor Vanaken halen ...

Meest recent

'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

13
13
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

198
198
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

331
331
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

86
86
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

254
254
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

139
139
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

223
223
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

169
169
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1009
1009
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

77
77
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

411
411
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

234
234
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

632
632
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

729
729
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

82
82
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

162
162
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

793
793
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

95
95
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

72
72
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

169
169
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

117
117
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

101
101

Meer sportnieuws