'Club Brugge zit niet stil: twee topaanwinsten op komst'

door
'Club Brugge zit niet stil: twee topaanwinsten op komst'

Terwijl de groepsfase op het Europees kampioenschap er bijna opzit, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al druk bezig met de voorbereiding op komend seizoen. Ook bij Club Brugge is men inmiddels weer begonnen met trainen. Maar de selectie van Blauw-Zwart staat nog lang niet op punt.

Coach Nicky Hayen kan uiteraard nog geen beroep doen op de internationals die momenteel actief zijn op het EK en de Copa America. Ook spelers die begin deze maand nog interland-verplichtingen afwerkten, zijn er voorlopig niet bij. Daarnaast kregen bepaalde sterkhouders van vorig seizoen sowieso een extra weekje verlof.

LEES OOK: Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Nog meer vertrekkers

Pas tegen de Supercup of zelfs de eerste competitiematch zal de selectie weer ietwat compleet zijn. En dan is het uiteraard kijken naar wat er nog op de transfermarkt gebeurt. Inmiddels werd al definitief afscheid genomen van Igor Thiago (Brentford FC) en Eder Balanta (geen contractverlenging). Denis Odoi lijkt dan weer op weg naar Antwerp.

Zij zijn evenwel niet de enigen die kunnen vertrekken. Maandag raakte bijvoorbeeld bekend dat Crystal Palace aan de mouw van Antonio Nusa trekt. En als er straks een toereikend bod binnenkomt, is er niemand die een hand in het vuur durft te steken voor de Brugse toekomst van Raphael Onyedika en/of Andreas Skov Olsen.

Versterking onderweg

Daartegenover zal ook nog extra versterking volgen. Middenvelder Ardon Jashari werd een tijdje geleden al gestrikt, hij is momenteel echter nog met Zwitserland op het EK actief. De komst van de Argentijnse verdediger Zaid Romero wordt normaal gezien voor het einde van deze maand beklonken.

Volgens Het Laatste Nieuws mogen echter nog minstens twee topaanwinsten verwacht worden. Allereerst een nieuwe spits ter vervanging van Thiago, daarnaast ook een extra flankaanvaller. Allicht zullen die pas na het EK volgen als de Europese transfercaroussel echt aan het draaien gaat, maar Club zou klaar zijn om meteen door te schakelen. Of er daarna nog meer versterking volgt, zal in grote mate afhangen van wat er aan uitgaande zijde gebeurt.

Club moet ook een directe doublure voor Vanaken halen ...

Meest recent

Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

2
2
Sor doet wenkbrauwen fronsen: beter dan Mbappé

KRC Genk wist afgelopen speeldag een geweldige zaak te doen in de strijd om een plek in de top 6. De ...

7
7
Vanhaezebrouck over titelstrijd: “Moeilijk voor hen”

De titelstrijd gaat dit seizoen tussen Union SG, Club Brugge en Sint-Truiden VV. Die laatstgenoemde ...

33
33
Top 6 krijgt vorm: “Zij zijn voor 99% zeker van PO1”

Afgelopen speeldag heeft de top 6 vorm gegeven. RSC Anderlecht en KV Mechelen deden uitstekende ...

56
56
Winteraanwinst Anderlecht verbaast achter de schermen

RSC Anderlecht haalde afgelopen winter Moussa Diarra op huurbasis over van Deportivo Alaves. Onder ...

224
224
Defour snoeihard voor KAA Gent en Standard Luik

De top 6 begint vorm te krijgen. Afgelopen speeldag deed KRC Genk een uitstekende zaak door met 3-0 ...

53
53
Donkere wolk boven traditieclub: faillissement in zicht

Er hangt een donkere wolk boven traditieclub RWDM Brussels. De club heeft van de Licentiecommissie ...

152
152
Lierse pakt uit met sportieve baas: kind van het huis

Na het vertrek van Jonathan Kindermans was Lierse op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Met Ives ...

30
30
Raman spreekt duidelijke taal over invallersrol KV Mechelen

Benito Raman is niet altijd zeker van een basisplaats bij KV Mechelen. Toch is hij voor Fred ...

103
103
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

131
131
Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

127
127
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

279
279
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

106
106
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

78
78
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

336
336
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

72
72
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

136
136
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

149
149
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

324
324
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

396
396
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

140
140
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

118
118
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

141
141
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

493
493
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

508
508

Meer sportnieuws