'Club Brugge zit niet stil: twee topaanwinsten op komst'

door
'Club Brugge zit niet stil: twee topaanwinsten op komst'

Terwijl de groepsfase op het Europees kampioenschap er bijna opzit, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al druk bezig met de voorbereiding op komend seizoen. Ook bij Club Brugge is men inmiddels weer begonnen met trainen. Maar de selectie van Blauw-Zwart staat nog lang niet op punt.

Coach Nicky Hayen kan uiteraard nog geen beroep doen op de internationals die momenteel actief zijn op het EK en de Copa America. Ook spelers die begin deze maand nog interland-verplichtingen afwerkten, zijn er voorlopig niet bij. Daarnaast kregen bepaalde sterkhouders van vorig seizoen sowieso een extra weekje verlof.

LEES OOK: Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

Nog meer vertrekkers

Pas tegen de Supercup of zelfs de eerste competitiematch zal de selectie weer ietwat compleet zijn. En dan is het uiteraard kijken naar wat er nog op de transfermarkt gebeurt. Inmiddels werd al definitief afscheid genomen van Igor Thiago (Brentford FC) en Eder Balanta (geen contractverlenging). Denis Odoi lijkt dan weer op weg naar Antwerp.

Zij zijn evenwel niet de enigen die kunnen vertrekken. Maandag raakte bijvoorbeeld bekend dat Crystal Palace aan de mouw van Antonio Nusa trekt. En als er straks een toereikend bod binnenkomt, is er niemand die een hand in het vuur durft te steken voor de Brugse toekomst van Raphael Onyedika en/of Andreas Skov Olsen.

Versterking onderweg

Daartegenover zal ook nog extra versterking volgen. Middenvelder Ardon Jashari werd een tijdje geleden al gestrikt, hij is momenteel echter nog met Zwitserland op het EK actief. De komst van de Argentijnse verdediger Zaid Romero wordt normaal gezien voor het einde van deze maand beklonken.

Volgens Het Laatste Nieuws mogen echter nog minstens twee topaanwinsten verwacht worden. Allereerst een nieuwe spits ter vervanging van Thiago, daarnaast ook een extra flankaanvaller. Allicht zullen die pas na het EK volgen als de Europese transfercaroussel echt aan het draaien gaat, maar Club zou klaar zijn om meteen door te schakelen. Of er daarna nog meer versterking volgt, zal in grote mate afhangen van wat er aan uitgaande zijde gebeurt.

Club moet ook een directe doublure voor Vanaken halen ...

Meest recent

Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

24
24
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

32
32
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

124
124
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

209
209
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

47
47
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

297
297
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

107
107
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

731
731
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

159
159
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

654
654
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

67
67
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

173
173
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

227
227
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

179
179
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

575
575
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

32
32
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

266
266
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

559
559
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

210
210
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

175
175
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98

Meer sportnieuws