'Club Brugge zit niet stil: twee topaanwinsten op komst'

door
'Club Brugge zit niet stil: twee topaanwinsten op komst'

Terwijl de groepsfase op het Europees kampioenschap er bijna opzit, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al druk bezig met de voorbereiding op komend seizoen. Ook bij Club Brugge is men inmiddels weer begonnen met trainen. Maar de selectie van Blauw-Zwart staat nog lang niet op punt.

Coach Nicky Hayen kan uiteraard nog geen beroep doen op de internationals die momenteel actief zijn op het EK en de Copa America. Ook spelers die begin deze maand nog interland-verplichtingen afwerkten, zijn er voorlopig niet bij. Daarnaast kregen bepaalde sterkhouders van vorig seizoen sowieso een extra weekje verlof.

LEES OOK: 'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Nog meer vertrekkers

Pas tegen de Supercup of zelfs de eerste competitiematch zal de selectie weer ietwat compleet zijn. En dan is het uiteraard kijken naar wat er nog op de transfermarkt gebeurt. Inmiddels werd al definitief afscheid genomen van Igor Thiago (Brentford FC) en Eder Balanta (geen contractverlenging). Denis Odoi lijkt dan weer op weg naar Antwerp.

Zij zijn evenwel niet de enigen die kunnen vertrekken. Maandag raakte bijvoorbeeld bekend dat Crystal Palace aan de mouw van Antonio Nusa trekt. En als er straks een toereikend bod binnenkomt, is er niemand die een hand in het vuur durft te steken voor de Brugse toekomst van Raphael Onyedika en/of Andreas Skov Olsen.

Versterking onderweg

Daartegenover zal ook nog extra versterking volgen. Middenvelder Ardon Jashari werd een tijdje geleden al gestrikt, hij is momenteel echter nog met Zwitserland op het EK actief. De komst van de Argentijnse verdediger Zaid Romero wordt normaal gezien voor het einde van deze maand beklonken.

Volgens Het Laatste Nieuws mogen echter nog minstens twee topaanwinsten verwacht worden. Allereerst een nieuwe spits ter vervanging van Thiago, daarnaast ook een extra flankaanvaller. Allicht zullen die pas na het EK volgen als de Europese transfercaroussel echt aan het draaien gaat, maar Club zou klaar zijn om meteen door te schakelen. Of er daarna nog meer versterking volgt, zal in grote mate afhangen van wat er aan uitgaande zijde gebeurt.

Club moet ook een directe doublure voor Vanaken halen ...

Meest recent

'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

3
3
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

31
31
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

32
32
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

168
168
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

45
45
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

240
240
Antwerp schakelt topadvocaat in voor klacht tegen Standard

Ruim een maand geleden ging Antwerp met 1-0 onderuit op het veld van Standard. In twee bedrijven ...

163
163
Gaat Jean-Marie Pfaff erotische wereld in?

Het was de laatste maanden behoorlijk stil rond de familie Pfaff, daar komt nu echter verandering ...

36
36
Nederland huivert: Ajax slachtoffer hallucinante oplichting

In Nederland lopen enkele steengoede onderzoeksjournalisten rond. De programma's, die onder meer ...

14
14
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

77
77
OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

OH Leuven ontving AS Roma in de Women Champions League. De dames van OHL deden het al goed op het ...

64
64
Standard weigerde ex-succescoach: "Bood mij in de zomer aan"

Standard is bezig aan een matig seizoen. De club hoopt de top zes te halen, maar voorlopig staat het ...

107
107
'Bondscoach-bom: België kiest voor opvallende naam'

Rudi Garcia ligt bij bepaalde Vlaamse media stevig onder vuur. Zij opperen zelfs om een nieuwe ...

741
741
Hoefkens lyrisch over ex-Bruggeling: "Zoals Maldini"

Bij Club Brugge hebben ze in hun geschieden héél veel topspelers gehad. Eén van ...

151
151
Maarten Breckx schokt: "Híj is de ideale bondscoach"

Rudi Garcia heeft de verwachtingen ingelost. Hij zorgde voor het behoud in de A-divisie in de ...

246
246
'Club niet tevreden over topaankoop: wintertransfer op til'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer fors in nieuwe spelers. Blauw-Zwart ziet dat enkele jongens ...

545
545
Gigantisch JPL-project: "350 miljoen euro ligt klaar!"

De Jupiler Pro League moet moderniseren. Vooral inzake stadions lopen de Belgische profclubs ...

188
188
Fans in alle staten: Vermeeren pakt heel Marseille koud

Arthur Vermeeren heeft in een paar weken het hele verhaal rond zijn naam bij OM omgedraaid. Van ...

172
172
Ajax zet alles op alles met oude bekende van RSCA en Gent

Bij Ajax rommelt het langs alle kanten. De club moet echter naar de toekomst blijven kijken en deed ...

55
55
Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Eden Hazard is wellicht de beste voetballer die België ooit heeft gehad. Anno 2025 is het ...

97
97
Ex-publiekslieveling Anderlecht: "Of ik ook terugkeer?"

RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren en Kenneth Bornauw terug nadat Wouter Vandenhaute ...

306
306
'KRC Genk pakt uit met gigantisch groot nieuws'

KRC Genk gaat een bijzonder grote slag slaan die hen op termijn wellicht héél veel ...

389
389
Garcia hakt wél knoop door: dit viertal begint in basis aan WK

Rudi Garcia krijgt veel kritiek. Deels terecht, maar ook vele overdreven kritiek. Zo is er het ...

276
276
Wit konijn in WK-selectie België: ophefmakende naam valt

De Rode Duivels hebben zich ook mathematisch verzekerd van hun deelname aan de WK-eindronde. Rudi ...

391
391
Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

66
66

Meer sportnieuws