'Club Brugge zit niet stil: twee topaanwinsten op komst'

door
'Club Brugge zit niet stil: twee topaanwinsten op komst'

Terwijl de groepsfase op het Europees kampioenschap er bijna opzit, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al druk bezig met de voorbereiding op komend seizoen. Ook bij Club Brugge is men inmiddels weer begonnen met trainen. Maar de selectie van Blauw-Zwart staat nog lang niet op punt.

Coach Nicky Hayen kan uiteraard nog geen beroep doen op de internationals die momenteel actief zijn op het EK en de Copa America. Ook spelers die begin deze maand nog interland-verplichtingen afwerkten, zijn er voorlopig niet bij. Daarnaast kregen bepaalde sterkhouders van vorig seizoen sowieso een extra weekje verlof.

LEES OOK: 'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Nog meer vertrekkers

Pas tegen de Supercup of zelfs de eerste competitiematch zal de selectie weer ietwat compleet zijn. En dan is het uiteraard kijken naar wat er nog op de transfermarkt gebeurt. Inmiddels werd al definitief afscheid genomen van Igor Thiago (Brentford FC) en Eder Balanta (geen contractverlenging). Denis Odoi lijkt dan weer op weg naar Antwerp.

Zij zijn evenwel niet de enigen die kunnen vertrekken. Maandag raakte bijvoorbeeld bekend dat Crystal Palace aan de mouw van Antonio Nusa trekt. En als er straks een toereikend bod binnenkomt, is er niemand die een hand in het vuur durft te steken voor de Brugse toekomst van Raphael Onyedika en/of Andreas Skov Olsen.

Versterking onderweg

Daartegenover zal ook nog extra versterking volgen. Middenvelder Ardon Jashari werd een tijdje geleden al gestrikt, hij is momenteel echter nog met Zwitserland op het EK actief. De komst van de Argentijnse verdediger Zaid Romero wordt normaal gezien voor het einde van deze maand beklonken.

Volgens Het Laatste Nieuws mogen echter nog minstens twee topaanwinsten verwacht worden. Allereerst een nieuwe spits ter vervanging van Thiago, daarnaast ook een extra flankaanvaller. Allicht zullen die pas na het EK volgen als de Europese transfercaroussel echt aan het draaien gaat, maar Club zou klaar zijn om meteen door te schakelen. Of er daarna nog meer versterking volgt, zal in grote mate afhangen van wat er aan uitgaande zijde gebeurt.

Club moet ook een directe doublure voor Vanaken halen ...

Meest recent

'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

3
3
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

79
79
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

109
109
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

110
110
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

338
338
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

77
77
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

385
385
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

421
421
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

269
269
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

143
143
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

54
54
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

157
157
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

66
66
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

80
80
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

220
220
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

649
649
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

108
108
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

186
186
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

276
276
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

247
247
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

140
140
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

42
42
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

118
118
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

89
89
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

41
41

Meer sportnieuws