'Rugnummer ligt al klaar: transferdetails Odoi bekend'

1116
'Rugnummer ligt al klaar: transferdetails Odoi bekend'

Binnen een maandje is het weer zover, dan trekt de nieuwe jaargang van de Jupiler Pro League zich op gang. De eersteklassers maken momenteel dan ook nadrukkelijk werk van versterking. Zo zou Antwerp FC op punt staan om toe te slaan bij Club Brugge.

Antwerp heeft een vrij tegenvallend seizoen achter de rug in de JPL. Zo eindigde RAFC uiteindelijk laatste in de Champions' Play-Offs waardoor het komend seizoen geen Europees voetbal speelt. Al hoeft dat niet persé een nadeel te zijn. De Great Old staat immers voor een soort van overgangsjaar.

Zo werd inmiddels afscheid genomen van coach Mark van Bommel, die werd vervangen door Jonas De Roeck. Daarnaast wordt naar alle waarschijnlijkheid nog flink aan de selectie gesleuteld. De algemene verwachting is dat Antwerp in de zomermercato verschillende sterkhouders zal verkopen.

LEES OOK: Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Ervaring van bij Club

De middelen om vervanging te halen zijn dan weer beperkt. Het lijkt dan ook de bedoeling om aan de slag te gaan met heel wat jongere spelers, die op termijn voor de nodige sportieve en financiële meerwaarde kunnen zorgen. Maar deze jongeren moeten natuurlijk omringd worden door de nodige ervaring.

Vandaar dat de 36-jarige Tjaronn Chery eerder al werd aangetrokken. En nu wil de Great Old ook Denis Odoi vastleggen. De verdediger/middenvelder is eveneens al 36 jaar, maar speelde nog een belangrijke rol in de straffe remonte van Club Brugge. Zijn contract in Brugge loopt eind deze maand echter af.

Persoonlijk akkoord

Er werd met Club weliswaar gesproken over een verlenging, maar die onderhandelingen schoten niet bepaald goed op. Daar lijkt Antwerp nu van te profiteren. Zondag raakte bekend dat de Great Old flinke vorderingen heeft gemaakt in het dossier. En volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is Odoi's overgang naar de Bosuil bijna rond.

De clubleiding van Antwerp zou de deal zelfs al zo goed als afgerond beschouwen. Er zou een persoonlijk akkoord zijn gevonden, in principe kan hij deze week zijn medische en fysieke proeven afleggen. Een shirt met rugnummer '6' zou alvast klaar liggen. Maandag zouden de laatste formaliteiten met Club besproken worden.

Club had alles moeten doen om Odoi te houden ...

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

106
106
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

249
249
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

164
164
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

185
185
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

46
46
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

243
243
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

96
96
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

35
35
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

33
33
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

105
105
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

95
95
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

37
37
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

128
128
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

272
272
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

215
215
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

87
87
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws