'Rugnummer ligt al klaar: transferdetails Odoi bekend'

door
'Rugnummer ligt al klaar: transferdetails Odoi bekend'

Binnen een maandje is het weer zover, dan trekt de nieuwe jaargang van de Jupiler Pro League zich op gang. De eersteklassers maken momenteel dan ook nadrukkelijk werk van versterking. Zo zou Antwerp FC op punt staan om toe te slaan bij Club Brugge.

Antwerp heeft een vrij tegenvallend seizoen achter de rug in de JPL. Zo eindigde RAFC uiteindelijk laatste in de Champions' Play-Offs waardoor het komend seizoen geen Europees voetbal speelt. Al hoeft dat niet persé een nadeel te zijn. De Great Old staat immers voor een soort van overgangsjaar.

Zo werd inmiddels afscheid genomen van coach Mark van Bommel, die werd vervangen door Jonas De Roeck. Daarnaast wordt naar alle waarschijnlijkheid nog flink aan de selectie gesleuteld. De algemene verwachting is dat Antwerp in de zomermercato verschillende sterkhouders zal verkopen.

LEES OOK: "Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Ervaring van bij Club

De middelen om vervanging te halen zijn dan weer beperkt. Het lijkt dan ook de bedoeling om aan de slag te gaan met heel wat jongere spelers, die op termijn voor de nodige sportieve en financiële meerwaarde kunnen zorgen. Maar deze jongeren moeten natuurlijk omringd worden door de nodige ervaring.

Vandaar dat de 36-jarige Tjaronn Chery eerder al werd aangetrokken. En nu wil de Great Old ook Denis Odoi vastleggen. De verdediger/middenvelder is eveneens al 36 jaar, maar speelde nog een belangrijke rol in de straffe remonte van Club Brugge. Zijn contract in Brugge loopt eind deze maand echter af.

Persoonlijk akkoord

Er werd met Club weliswaar gesproken over een verlenging, maar die onderhandelingen schoten niet bepaald goed op. Daar lijkt Antwerp nu van te profiteren. Zondag raakte bekend dat de Great Old flinke vorderingen heeft gemaakt in het dossier. En volgens transferwatcher Sacha Tavolieri is Odoi's overgang naar de Bosuil bijna rond.

De clubleiding van Antwerp zou de deal zelfs al zo goed als afgerond beschouwen. Er zou een persoonlijk akkoord zijn gevonden, in principe kan hij deze week zijn medische en fysieke proeven afleggen. Een shirt met rugnummer '6' zou alvast klaar liggen. Maandag zouden de laatste formaliteiten met Club besproken worden.

Club had alles moeten doen om Odoi te houden ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

51
51
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

31
31
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

122
122
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

57
57
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

69
69
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

112
112
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

229
229
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

147
147
'Hard gelag voor Noa Lang: wééral nieuwe transfer'

Na een moeizame periode bij SSC Napoli, kreeg Noa Lang in januari een reddingsboei toegeworpen ...

193
193
'Tzolis krijgt ultieme revanche Gouden Schoen-debacle'

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

386
386
'Bom ontploft bij Real: sterren clashen brutaal op training'

Aanstaande zondag kan FC Barcelona zich mathematisch tot landskampioen kronen, uitgerekend op eigen ...

220
220
"Hier spreekt men decennia over" - ophef na Arsenal-Atlético

De eerste finalist in de Champions League is bekend. Arsenal FC won dinsdagavond met het kleinste ...

278
278
'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

Barça wil hem koste wat kost binnenhalen, maar Club Brugge denkt er niet aan om hem te laten ...

558
558
Opvallende transformatie bij Lommel: "Op lange termijn..."

Lommel mag nog steeds dromen van promotie naar de Jupiler Pro League. Het moet daarvoor zaterdag op ...

112
112
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

37
37
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

216
216
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

211
211
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

146
146
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

59
59
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

193
193
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

45
45
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

153
153
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

628
628
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

392
392
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

314
314
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

274
274

Meer sportnieuws