'Club Brugge of Antwerp: Odoi hakt knoop door'

door
'Club Brugge of Antwerp: Odoi hakt knoop door'

Club Brugge veroverde tot ieders verbazing nog de landstitel na ijzersterke play-offs. Daarin stonden bovendien ook enkele verrassende uitblinkers op. Raphael Onyedika leefde bijvoorbeeld helemaal op onder Nicky Hayen, terwijl ook Denis Odoi plots weer een belangrijke rol speelde.

De intussen al 36-jarige verdediger werd in het slot van de competitie nog titularis op de rechtsachter en depanneerde ook weer een paar keer op het middenveld. Hij maakte bovendien ook de cruciale enige goal op het veld van Anderlecht op de voorlaatste speeldag, waardoor Club weer in polepositie kwam voor de titel.

LEES OOK: Vandenbempt waarschuwt topclub: "Voetbal moet beter"

Odoi lijkt voor Antwerp te kiezen

Desondanks bleef zijn toekomst de voorbije weken wel onzeker, want het contract van Odoi loopt binnen een week af. Club knoopte wel gesprekken aan om zijn overeenkomst nog te verlengen, maar het kreeg snel concurrentie van Antwerp. Dat verliest met Ritchie De Laet een ervaren verdediger en ziet in Odoi de ideale vervanger.

Nu lijkt Odoi stilaan zijn keuze gemaakt te hebben, want volgens Het Nieuwsblad ziet het er stilaan naar uit dat hij voor Antwerp zal kiezen. De Great Old zou hem een beter voorstel gedaan hebben dan Club, waar hij zou moeten inleveren en vrij ver onder zijn looneisen bleef.

Great Old doet beter voorstel

Dan kan hij bij Antwerp nog meer verdienen. Op de Bosuil zien ze een belangrijke rol weggelegd voor Odoi, ook in de kleedkamer. Er wordt immers verjongd bij Antwerp en samen met Toby Alderweireld zal Odoi de vele jonkies op sleeptouw moeten nemen.

Van een akkoord lijkt er evenwel nog geen sprake te zijn, dus op witte rook is het nog even wachten. Toch is de kans een stuk groter dat Odoi straks bij Antwerp aan het werk te zien zal zijn dan bij Club Brugge.

Is Odoi nog een aanwinst voor Antwerp?

Meest recent

Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

17
17
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

78
78
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

104
104
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

160
160
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

166
166
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

192
192
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2473
2473
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

456
456
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

296
296
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

253
253
KRC Genk dumpt Fink: opvallende zondebok kop van Jut

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

193
193
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

382
382
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

165
165
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1158
1158
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

451
451
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1520
1520
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

454
454
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

70
70
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

112
112
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

547
547
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

437
437
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

441
441
‘KRC Genk vreest: monstertransfer El Ouahdi weer op tafel’

Zakaria El Ouahdi stond vorige zomer al dicht bij een toptransfer, maar uiteindelijk bleef de ...

154
154
Groot mysterie rond Doku: Guardiola voedt geruchten

Jérémy Doku is dit seizoen onmisbaar voor Manchester City. De buitenspeler is een ...

259
259

Meer sportnieuws