'Club Brugge of Antwerp: Odoi hakt knoop door'

730 stemmen
'Club Brugge of Antwerp: Odoi hakt knoop door'

Club Brugge veroverde tot ieders verbazing nog de landstitel na ijzersterke play-offs. Daarin stonden bovendien ook enkele verrassende uitblinkers op. Raphael Onyedika leefde bijvoorbeeld helemaal op onder Nicky Hayen, terwijl ook Denis Odoi plots weer een belangrijke rol speelde.

De intussen al 36-jarige verdediger werd in het slot van de competitie nog titularis op de rechtsachter en depanneerde ook weer een paar keer op het middenveld. Hij maakte bovendien ook de cruciale enige goal op het veld van Anderlecht op de voorlaatste speeldag, waardoor Club weer in polepositie kwam voor de titel.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Odoi lijkt voor Antwerp te kiezen

Desondanks bleef zijn toekomst de voorbije weken wel onzeker, want het contract van Odoi loopt binnen een week af. Club knoopte wel gesprekken aan om zijn overeenkomst nog te verlengen, maar het kreeg snel concurrentie van Antwerp. Dat verliest met Ritchie De Laet een ervaren verdediger en ziet in Odoi de ideale vervanger.

Nu lijkt Odoi stilaan zijn keuze gemaakt te hebben, want volgens Het Nieuwsblad ziet het er stilaan naar uit dat hij voor Antwerp zal kiezen. De Great Old zou hem een beter voorstel gedaan hebben dan Club, waar hij zou moeten inleveren en vrij ver onder zijn looneisen bleef.

Great Old doet beter voorstel

Dan kan hij bij Antwerp nog meer verdienen. Op de Bosuil zien ze een belangrijke rol weggelegd voor Odoi, ook in de kleedkamer. Er wordt immers verjongd bij Antwerp en samen met Toby Alderweireld zal Odoi de vele jonkies op sleeptouw moeten nemen.

Van een akkoord lijkt er evenwel nog geen sprake te zijn, dus op witte rook is het nog even wachten. Toch is de kans een stuk groter dat Odoi straks bij Antwerp aan het werk te zien zal zijn dan bij Club Brugge.

Is Odoi nog een aanwinst voor Antwerp?

Meest recent

‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

9
9
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

220
220
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

304
304
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

120
120
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

39
39
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

192
192
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

74
74
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

77
77
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

100
100
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

147
147
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

34
34
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

147
147
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

37
37
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

214
214
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

62
62
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

324
324
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

231
231
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

760
760
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

219
219
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

88
88
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

81
81
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

370
370
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

734
734
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

63
63
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

571
571

Meer sportnieuws