'Club Brugge of Antwerp: Odoi hakt knoop door'

door
'Club Brugge of Antwerp: Odoi hakt knoop door'

Club Brugge veroverde tot ieders verbazing nog de landstitel na ijzersterke play-offs. Daarin stonden bovendien ook enkele verrassende uitblinkers op. Raphael Onyedika leefde bijvoorbeeld helemaal op onder Nicky Hayen, terwijl ook Denis Odoi plots weer een belangrijke rol speelde.

De intussen al 36-jarige verdediger werd in het slot van de competitie nog titularis op de rechtsachter en depanneerde ook weer een paar keer op het middenveld. Hij maakte bovendien ook de cruciale enige goal op het veld van Anderlecht op de voorlaatste speeldag, waardoor Club weer in polepositie kwam voor de titel.

LEES OOK: 'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Odoi lijkt voor Antwerp te kiezen

Desondanks bleef zijn toekomst de voorbije weken wel onzeker, want het contract van Odoi loopt binnen een week af. Club knoopte wel gesprekken aan om zijn overeenkomst nog te verlengen, maar het kreeg snel concurrentie van Antwerp. Dat verliest met Ritchie De Laet een ervaren verdediger en ziet in Odoi de ideale vervanger.

Nu lijkt Odoi stilaan zijn keuze gemaakt te hebben, want volgens Het Nieuwsblad ziet het er stilaan naar uit dat hij voor Antwerp zal kiezen. De Great Old zou hem een beter voorstel gedaan hebben dan Club, waar hij zou moeten inleveren en vrij ver onder zijn looneisen bleef.

Great Old doet beter voorstel

Dan kan hij bij Antwerp nog meer verdienen. Op de Bosuil zien ze een belangrijke rol weggelegd voor Odoi, ook in de kleedkamer. Er wordt immers verjongd bij Antwerp en samen met Toby Alderweireld zal Odoi de vele jonkies op sleeptouw moeten nemen.

Van een akkoord lijkt er evenwel nog geen sprake te zijn, dus op witte rook is het nog even wachten. Toch is de kans een stuk groter dat Odoi straks bij Antwerp aan het werk te zien zal zijn dan bij Club Brugge.

Is Odoi nog een aanwinst voor Antwerp?

Meest recent

De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

0
0
Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

4
4
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

27
27
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

90
90
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

48
48
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

65
65
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

463
463
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

120
120
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

226
226
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

117
117
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

565
565
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

239
239
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

150
150
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

185
185
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

280
280
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

215
215
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

372
372
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

262
262
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

505
505
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

155
155
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

1016
1016
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

197
197
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

817
817
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

81
81
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

253
253

Meer sportnieuws