'Club Brugge of Antwerp: Odoi hakt knoop door'

door
'Club Brugge of Antwerp: Odoi hakt knoop door'

Club Brugge veroverde tot ieders verbazing nog de landstitel na ijzersterke play-offs. Daarin stonden bovendien ook enkele verrassende uitblinkers op. Raphael Onyedika leefde bijvoorbeeld helemaal op onder Nicky Hayen, terwijl ook Denis Odoi plots weer een belangrijke rol speelde.

De intussen al 36-jarige verdediger werd in het slot van de competitie nog titularis op de rechtsachter en depanneerde ook weer een paar keer op het middenveld. Hij maakte bovendien ook de cruciale enige goal op het veld van Anderlecht op de voorlaatste speeldag, waardoor Club weer in polepositie kwam voor de titel.

LEES OOK: Overmars voelt de druk: Antwerp gaat all-in

Odoi lijkt voor Antwerp te kiezen

Desondanks bleef zijn toekomst de voorbije weken wel onzeker, want het contract van Odoi loopt binnen een week af. Club knoopte wel gesprekken aan om zijn overeenkomst nog te verlengen, maar het kreeg snel concurrentie van Antwerp. Dat verliest met Ritchie De Laet een ervaren verdediger en ziet in Odoi de ideale vervanger.

Nu lijkt Odoi stilaan zijn keuze gemaakt te hebben, want volgens Het Nieuwsblad ziet het er stilaan naar uit dat hij voor Antwerp zal kiezen. De Great Old zou hem een beter voorstel gedaan hebben dan Club, waar hij zou moeten inleveren en vrij ver onder zijn looneisen bleef.

Great Old doet beter voorstel

Dan kan hij bij Antwerp nog meer verdienen. Op de Bosuil zien ze een belangrijke rol weggelegd voor Odoi, ook in de kleedkamer. Er wordt immers verjongd bij Antwerp en samen met Toby Alderweireld zal Odoi de vele jonkies op sleeptouw moeten nemen.

Van een akkoord lijkt er evenwel nog geen sprake te zijn, dus op witte rook is het nog even wachten. Toch is de kans een stuk groter dat Odoi straks bij Antwerp aan het werk te zien zal zijn dan bij Club Brugge.

Is Odoi nog een aanwinst voor Antwerp?

Meest recent

'Club en Anderlecht vechten transferstrijd uit in Bundesliga'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

3
3
Overmars voelt de druk: Antwerp gaat all-in

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

20
20
KRC Genk maakt indruk: dromen zoals negen jaar geleden?

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

22
22
‘Anderlecht stuurt Mourinho wandelen tot na het WK 2026’

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

40
40
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

322
322
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

55
55
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

34
34
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

106
106
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

376
376
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

191
191
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

448
448
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

166
166
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

216
216
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

37
37
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

52
52
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

650
650
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

792
792
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

135
135
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

310
310
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

388
388
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

467
467
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

414
414
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

408
408
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

637
637
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

414
414

Meer sportnieuws