'Club Brugge of Antwerp: Odoi hakt knoop door'

730 stemmen
'Club Brugge of Antwerp: Odoi hakt knoop door'

Club Brugge veroverde tot ieders verbazing nog de landstitel na ijzersterke play-offs. Daarin stonden bovendien ook enkele verrassende uitblinkers op. Raphael Onyedika leefde bijvoorbeeld helemaal op onder Nicky Hayen, terwijl ook Denis Odoi plots weer een belangrijke rol speelde.

De intussen al 36-jarige verdediger werd in het slot van de competitie nog titularis op de rechtsachter en depanneerde ook weer een paar keer op het middenveld. Hij maakte bovendien ook de cruciale enige goal op het veld van Anderlecht op de voorlaatste speeldag, waardoor Club weer in polepositie kwam voor de titel.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Odoi lijkt voor Antwerp te kiezen

Desondanks bleef zijn toekomst de voorbije weken wel onzeker, want het contract van Odoi loopt binnen een week af. Club knoopte wel gesprekken aan om zijn overeenkomst nog te verlengen, maar het kreeg snel concurrentie van Antwerp. Dat verliest met Ritchie De Laet een ervaren verdediger en ziet in Odoi de ideale vervanger.

Nu lijkt Odoi stilaan zijn keuze gemaakt te hebben, want volgens Het Nieuwsblad ziet het er stilaan naar uit dat hij voor Antwerp zal kiezen. De Great Old zou hem een beter voorstel gedaan hebben dan Club, waar hij zou moeten inleveren en vrij ver onder zijn looneisen bleef.

Great Old doet beter voorstel

Dan kan hij bij Antwerp nog meer verdienen. Op de Bosuil zien ze een belangrijke rol weggelegd voor Odoi, ook in de kleedkamer. Er wordt immers verjongd bij Antwerp en samen met Toby Alderweireld zal Odoi de vele jonkies op sleeptouw moeten nemen.

Van een akkoord lijkt er evenwel nog geen sprake te zijn, dus op witte rook is het nog even wachten. Toch is de kans een stuk groter dat Odoi straks bij Antwerp aan het werk te zien zal zijn dan bij Club Brugge.

Is Odoi nog een aanwinst voor Antwerp?

Meest recent

Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

2
2
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

3
3
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

23
23
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

72
72
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

241
241
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

27
27
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

228
228
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

50
50
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

177
177
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

571
571
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

257
257
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

376
376
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

555
555
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

269
269
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

349
349
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

23
23
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

152
152
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

62
62
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

80
80
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

149
149
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

61
61
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

97
97
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

73
73
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

403
403

Meer sportnieuws