'Nusa-deal in stroomversnelling: prijskaartje gelekt'

door
'Nusa-deal in stroomversnelling: prijskaartje gelekt'

Bij Club Brugge zijn de trainingen maandag terug hervat, maar de selectie is nog lang niet compleet. Zo moet coach Nicky Hayen nog een groot deel van de internationals missen. Bovendien staat er nog heel wat te gebeuren op de transfermarkt.

Om de transferzomer in goede banen te leiden, kijkt men bij Club Brugge vooral richting Dévy Rigaux. Na het vertrek van Vincent Mannaert besloot Club om het takenpakket van de CEO op te splitsen in verschillende functies. Die van 'Director of Football' ging uiteindelijk naar Rigaux. In die hoedanigheid zal hij zich grotendeels bekommeren over het transferbeleid.

Met middenvelder Ardon Jashari haalde hij al een eerste aanwinst en zo zullen er nog meer volgen. Daarnaast was hij begin dit kalenderjaar al nauw betrokken bij de uitgaande transfer van Igor Thiago, die naar Brentford FC trekt voor een som die kan oplopen tot 37 miljoen euro. En hij krijgt allicht nog een dossier van die grootorde op zijn bord.

LEES OOK: UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Nieuwe kans in Premier League?

Zo is ook een vertrek van Antonio Nusa nog steeds niet uitgesloten. Lange tijd leek een transfer van de Noor zelfs een uitgemaakte zaak. Door zijn tegenvallende prestaties in de tweede seizoenshelft en de winterse soap rond zijn mislukte overstap naar Brentford, stond daar toch weer een vraagteken achter. Desondanks kan hij nog steeds op de nodige interesse rekenen.

Bayer Leverkusen werd bijvoorbeeld genoemd als mogelijke bestemming. Maandag werd echter ook Crystal Palace naar voren geschoven. De Engelse middenmoter neemt weldra afscheid van smaakmaker Michael Olise, die op weg is naar het Bayern München van Vincent Kompany. En Nusa wordt door de Eagles bestempeld als een potentiële vervanger.

Eerste contacten gelegd

Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt nu dat de clubleiding van Palace inmiddels contact heeft opgenomen met de Noor en zijn entourage om te polsen naar zijn intenties. Nusa liet eerder verstaan dat hij een verlengd verblijf in Brugge niet uitsluit, maar als het totale plaatje klopt zal de international niet aarzelen om een nieuwe stap in zijn carrière te zetten.

Op clubniveau is van concrete onderhandelingen vooralsnog geen sprake. Palace wil eerst de Olise-deal volledig afronden alvorens verdere stappen te zetten. Club mikt dan weer op de volle pot voor zijn goudhaantje. Ondanks zijn mindere prestaties van de voorbije maanden zou Blauw-Zwart nog steeds mikken op zo'n 30 miljoen euro.

Nusa is klaar voor de stap naar de Premier League ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Barça vol voor Duivel, bliksemexit bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

29
29
Stankovic wijst naar woorden Leko: “Mooiste compliment”

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic compleet losgebarsten. De zoon van Inter-legende Dejan is ...

29
29
Turkse fans pakken Tedesco genadeloos aan: “Parasiet!”

Domenico Tedesco was in het verleden de bondscoach van de Rode Duivels, maar dat draaide uit op een ...

22
22
Engeland wild van Lammens: “In voetsporen van legende”

Senne Lammens speelde in het verleden bij Club Brugge en Royal Antwerp FC, maar de Belgische doelman ...

60
60
Antwerp pakt uit met glorieus nieuw shirt: 145 jaar

Royal Antwerp FC bestaat al sinds 1880 en voor het 145-jarige bestaan heeft de club uitgepakt met ...

27
27
Dejan Stankovic dropt grote hint over toekomst zoonlief

Aleksandar Stankovic is niet meer weg te denken uit de basisopstelling van Club Brugge. Op korte ...

237
237
Scherpe De Mil vreest voor Play-Off 1: “Op deze manier…”

KAA Gent kreeg een ferme mokerslag vrijdagavond. In eigen huis werd verloren van laagvlieger Cercle ...

80
80
Renard bijzonder scherp voor twee RSCA'ers: "Schokte me"

Olivier Renard gaf een zeer pittig interview aan La Capitale. Daar haalde hij heel hard uit naar het ...

284
284
Vanzeir neemt wraak: "Toon me dat ik blind ben, zei hij"

Rik De Mil blijft het moeilijk hebben om standvastige resultaten te boeken. Met een 13 op 27 zijn ...

127
127
Taravel zet RSCA-speler op zijn plaats: "Hij gaf mij gelijk"

Bij RSC Anderlecht hebben ze heel wat problemen. Sportief kent het een zeer matig seizoen. Alleen ...

215
215
Verschaeren verlaat Anderlecht: 'ideale nieuwe club' bekend

Yari Verschaeren kan dit weekend zijn 250ste match voor de hoofdmacht van RSC Anderlecht spelen. De ...

415
415
Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Habib Beye heeft zijn debuut als hoofdcoach van Olympique Marseille helemaal gemist. Vrijdagavond ...

169
169
‘Code rood Anderlecht: basisspeler stoomt naar uitgang’

Anderlecht is bereid mee te werken aan een vertrek van een basisspeler, als de juiste voorwaarden op ...

302
302
Muilpeer voor pover Gent: "Ligt me zwaar op de maag"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

141
141
'Alarm Club Brugge: bliksemvertrek Tresoldi krijgt vorm'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Daarbij jongens die al een ...

372
372
'Trainersdossier Anderlecht: grandioze wending in de maak'

Ondertussen is het alweer een drietal weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd en van een nieuwe ...

743
743
'Simonis zeker niet Anderlecht: volgende club bekend'

Paul Simonis werd gelinkt aan RSC Anderlecht, maar de Nederlander zal zeker niet de nieuwe trainer ...

110
110
Presidentskandidaat FC Barcelona gaat voor megatransfer

Bij FC Barcelona gaat er weer een strijd losbarsten voor het presidentsschap van de club. Uiteraard ...

111
111
Uitgerekend Vanzeir deelt AA Gent gigantische mokerslag uit

In de Jupiler Pro League stond er met AA Gent tegen Cercle Brugge een heel belangrijk duel op het ...

151
151
Blijft Vrancken bij STVV? Coach geeft belangrijke update

Wouter Vrancken is bezig aan een fantastisch seizoen bij STVV. De Truienaars staan tweede en doen op ...

233
233
'Anderlecht baalt: Club Brugge deelde transferslag uit'

Club Brugge en RSC Anderlecht zijn de twee ploegen die dit seizoen het meest spendeerden aan ...

785
785
RSCA Futures pakt scalp Jong Genk, Club NXT onderuit

In de Challenger Pro League stonden er om 20u matchen op het programma. RSCA Futures ontving Jong ...

105
105
Renard verklaart met straffe verhalen mislukte wintermercato

RSC Anderlecht is verzwakt, en niet versterkt zoals CEO Kenneth Bornauw aanhaalde, uit de mercato ...

302
302
Zware domper Union SG: wéér speler wekenlang out

Zorgen bij Union SG. Daar krijgt trainer David Hubert de laatste tijd met de nodige blessures af te ...

105
105
Kritiek op Oosting neemt toe: coach bijt van zich af

Royal Antwerp FC staat voor een héél moeilijke parcours met matchen tegen Union SG en ...

177
177

Meer sportnieuws