'Nusa-deal in stroomversnelling: prijskaartje gelekt'

915 stemmen
'Nusa-deal in stroomversnelling: prijskaartje gelekt'

Bij Club Brugge zijn de trainingen maandag terug hervat, maar de selectie is nog lang niet compleet. Zo moet coach Nicky Hayen nog een groot deel van de internationals missen. Bovendien staat er nog heel wat te gebeuren op de transfermarkt.

Om de transferzomer in goede banen te leiden, kijkt men bij Club Brugge vooral richting Dévy Rigaux. Na het vertrek van Vincent Mannaert besloot Club om het takenpakket van de CEO op te splitsen in verschillende functies. Die van 'Director of Football' ging uiteindelijk naar Rigaux. In die hoedanigheid zal hij zich grotendeels bekommeren over het transferbeleid.

Met middenvelder Ardon Jashari haalde hij al een eerste aanwinst en zo zullen er nog meer volgen. Daarnaast was hij begin dit kalenderjaar al nauw betrokken bij de uitgaande transfer van Igor Thiago, die naar Brentford FC trekt voor een som die kan oplopen tot 37 miljoen euro. En hij krijgt allicht nog een dossier van die grootorde op zijn bord.

LEES OOK: 'Club Brugge stunt met nieuwe Tzolis: 17M-sensatie op komst'

Nieuwe kans in Premier League?

Zo is ook een vertrek van Antonio Nusa nog steeds niet uitgesloten. Lange tijd leek een transfer van de Noor zelfs een uitgemaakte zaak. Door zijn tegenvallende prestaties in de tweede seizoenshelft en de winterse soap rond zijn mislukte overstap naar Brentford, stond daar toch weer een vraagteken achter. Desondanks kan hij nog steeds op de nodige interesse rekenen.

Bayer Leverkusen werd bijvoorbeeld genoemd als mogelijke bestemming. Maandag werd echter ook Crystal Palace naar voren geschoven. De Engelse middenmoter neemt weldra afscheid van smaakmaker Michael Olise, die op weg is naar het Bayern München van Vincent Kompany. En Nusa wordt door de Eagles bestempeld als een potentiële vervanger.

Eerste contacten gelegd

Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt nu dat de clubleiding van Palace inmiddels contact heeft opgenomen met de Noor en zijn entourage om te polsen naar zijn intenties. Nusa liet eerder verstaan dat hij een verlengd verblijf in Brugge niet uitsluit, maar als het totale plaatje klopt zal de international niet aarzelen om een nieuwe stap in zijn carrière te zetten.

Op clubniveau is van concrete onderhandelingen vooralsnog geen sprake. Palace wil eerst de Olise-deal volledig afronden alvorens verdere stappen te zetten. Club mikt dan weer op de volle pot voor zijn goudhaantje. Ondanks zijn mindere prestaties van de voorbije maanden zou Blauw-Zwart nog steeds mikken op zo'n 30 miljoen euro.

Nusa is klaar voor de stap naar de Premier League ...

Meest recent

Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

26
26
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

411
411
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

508
508
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

101
101
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

222
222
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

401
401
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

201
201
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

378
378
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

149
149
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

78
78
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

489
489
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

280
280
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1474
1474
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

81
81
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

124
124
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

59
59
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

491
491
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

432
432
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

332
332
Club Brugge moet opletten: "Kijk naar Union en Anderlecht"

KV Kortrijk opent zijn seizoen vanavond met een duel in en tegen Club Brugge. Dat lijkt een ...

373
373
Jan Vertonghen deelt aangrijpend persoonlijk nieuws

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

68
68
KRC Genk pakt plots uit met komst nieuwe aanvaller

KRC Genk gaat zich deze mercato nog roeren, dat staat vast. De Limburgers hebben ook een nieuwe ...

257
257
STVV heeft beet en stelt nieuwe goalgetter voor

STVV zag met Keisuke Goto een topspits de club verlaten. Via RSC Anderlecht trok hij naar het Duitse ...

124
124
Antwerp haalt twee oude bekenden terug naar de Bosuil

Royal Antwerp FC heeft vandaag officieel nieuws meegedeeld. De Great Old maakt verder werk van de ...

534
534
Straffe ambities KV Kortrijk bekend: “Op onze bek gaan?”

KV Kortrijk staatm meteen voor een moeilijk opdracht op de eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

178
178

Meer sportnieuws