'Nusa-deal in stroomversnelling: prijskaartje gelekt'

door
'Nusa-deal in stroomversnelling: prijskaartje gelekt'

Bij Club Brugge zijn de trainingen maandag terug hervat, maar de selectie is nog lang niet compleet. Zo moet coach Nicky Hayen nog een groot deel van de internationals missen. Bovendien staat er nog heel wat te gebeuren op de transfermarkt.

Om de transferzomer in goede banen te leiden, kijkt men bij Club Brugge vooral richting Dévy Rigaux. Na het vertrek van Vincent Mannaert besloot Club om het takenpakket van de CEO op te splitsen in verschillende functies. Die van 'Director of Football' ging uiteindelijk naar Rigaux. In die hoedanigheid zal hij zich grotendeels bekommeren over het transferbeleid.

Met middenvelder Ardon Jashari haalde hij al een eerste aanwinst en zo zullen er nog meer volgen. Daarnaast was hij begin dit kalenderjaar al nauw betrokken bij de uitgaande transfer van Igor Thiago, die naar Brentford FC trekt voor een som die kan oplopen tot 37 miljoen euro. En hij krijgt allicht nog een dossier van die grootorde op zijn bord.

LEES OOK: ‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Nieuwe kans in Premier League?

Zo is ook een vertrek van Antonio Nusa nog steeds niet uitgesloten. Lange tijd leek een transfer van de Noor zelfs een uitgemaakte zaak. Door zijn tegenvallende prestaties in de tweede seizoenshelft en de winterse soap rond zijn mislukte overstap naar Brentford, stond daar toch weer een vraagteken achter. Desondanks kan hij nog steeds op de nodige interesse rekenen.

Bayer Leverkusen werd bijvoorbeeld genoemd als mogelijke bestemming. Maandag werd echter ook Crystal Palace naar voren geschoven. De Engelse middenmoter neemt weldra afscheid van smaakmaker Michael Olise, die op weg is naar het Bayern München van Vincent Kompany. En Nusa wordt door de Eagles bestempeld als een potentiële vervanger.

Eerste contacten gelegd

Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt nu dat de clubleiding van Palace inmiddels contact heeft opgenomen met de Noor en zijn entourage om te polsen naar zijn intenties. Nusa liet eerder verstaan dat hij een verlengd verblijf in Brugge niet uitsluit, maar als het totale plaatje klopt zal de international niet aarzelen om een nieuwe stap in zijn carrière te zetten.

Op clubniveau is van concrete onderhandelingen vooralsnog geen sprake. Palace wil eerst de Olise-deal volledig afronden alvorens verdere stappen te zetten. Club mikt dan weer op de volle pot voor zijn goudhaantje. Ondanks zijn mindere prestaties van de voorbije maanden zou Blauw-Zwart nog steeds mikken op zo'n 30 miljoen euro.

Nusa is klaar voor de stap naar de Premier League ...

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

50
50
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

176
176
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

27
27
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

18
18
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

42
42
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

74
74
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

56
56
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

42
42
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

43
43
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

87
87
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

40
40
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

172
172
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

121
121
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

115
115
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

694
694
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

206
206
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

72
72
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws