'Nusa-deal in stroomversnelling: prijskaartje gelekt'

915
'Nusa-deal in stroomversnelling: prijskaartje gelekt'

Bij Club Brugge zijn de trainingen maandag terug hervat, maar de selectie is nog lang niet compleet. Zo moet coach Nicky Hayen nog een groot deel van de internationals missen. Bovendien staat er nog heel wat te gebeuren op de transfermarkt.

Om de transferzomer in goede banen te leiden, kijkt men bij Club Brugge vooral richting Dévy Rigaux. Na het vertrek van Vincent Mannaert besloot Club om het takenpakket van de CEO op te splitsen in verschillende functies. Die van 'Director of Football' ging uiteindelijk naar Rigaux. In die hoedanigheid zal hij zich grotendeels bekommeren over het transferbeleid.

Met middenvelder Ardon Jashari haalde hij al een eerste aanwinst en zo zullen er nog meer volgen. Daarnaast was hij begin dit kalenderjaar al nauw betrokken bij de uitgaande transfer van Igor Thiago, die naar Brentford FC trekt voor een som die kan oplopen tot 37 miljoen euro. En hij krijgt allicht nog een dossier van die grootorde op zijn bord.

LEES OOK: Hommeles bij Zulte: “Geen respect en grote schande”

Nieuwe kans in Premier League?

Zo is ook een vertrek van Antonio Nusa nog steeds niet uitgesloten. Lange tijd leek een transfer van de Noor zelfs een uitgemaakte zaak. Door zijn tegenvallende prestaties in de tweede seizoenshelft en de winterse soap rond zijn mislukte overstap naar Brentford, stond daar toch weer een vraagteken achter. Desondanks kan hij nog steeds op de nodige interesse rekenen.

Bayer Leverkusen werd bijvoorbeeld genoemd als mogelijke bestemming. Maandag werd echter ook Crystal Palace naar voren geschoven. De Engelse middenmoter neemt weldra afscheid van smaakmaker Michael Olise, die op weg is naar het Bayern München van Vincent Kompany. En Nusa wordt door de Eagles bestempeld als een potentiële vervanger.

Eerste contacten gelegd

Transferwatcher Sacha Tavolieri meldt nu dat de clubleiding van Palace inmiddels contact heeft opgenomen met de Noor en zijn entourage om te polsen naar zijn intenties. Nusa liet eerder verstaan dat hij een verlengd verblijf in Brugge niet uitsluit, maar als het totale plaatje klopt zal de international niet aarzelen om een nieuwe stap in zijn carrière te zetten.

Op clubniveau is van concrete onderhandelingen vooralsnog geen sprake. Palace wil eerst de Olise-deal volledig afronden alvorens verdere stappen te zetten. Club mikt dan weer op de volle pot voor zijn goudhaantje. Ondanks zijn mindere prestaties van de voorbije maanden zou Blauw-Zwart nog steeds mikken op zo'n 30 miljoen euro.

Nusa is klaar voor de stap naar de Premier League ...

Meest recent

Hommeles bij Zulte: “Geen respect en grote schande”

Zulte Waregem blijft in een desastreuze vorm zitten. Essevee ging onderuit tegen La Louvière ...

1
1
Kums doet boekje open over verrassende komst Burgess

AA Gent verraste vriend en vijand toen ze Christian Burgess gratis weghaalden bij Union SG. De ...

40
40
Charaï na spektakel: "Hoe is dit kunnen gebeuren?"

KVC Westerlo leek op weg naar de zege na een goal in de extra tijd, maar nog later scoorde SK ...

11
11
'Zulte Waregem ruikt jackpot: JPL-topclubs lonken'

De Jupiler Pro League is de afgelopen jaren een competitie geweest waar tal van spitsen een mooie ...

67
67
Euvrard heeft boodschap: "Krijgen dingen in beweging"

Standard moet aan de bak tegen KRC Genk. De Luikenaars beseffen dat een vierde nederlaag in negen ...

38
38
‘Diefstal op Ballon d'Or: Courtois van podium geduwd’

Voor veel kenners is Thibaut Courtois de beste doelman ter wereld. Toch dreigt hij maandag op de ...

143
143
Bruno haalt zeer belangrijke doelstelling bij Anderlecht

Vitor Bruno kreeg de afgelopen week de nodige kritiek, al zijn de resultaten globaal gezien in orde. ...

76
76
'Club Brugge-titularis mag inpakken: opvolger van 10M'

Club Brugge wil in januari opnieuw shoppen op het middenveld, en die zoektocht leidt naar Stavanger. ...

367
367
FC Barcelona – Real Madrid: dit is de ideale gecombineerde elf

Vanavond staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. De grootste ...

58
58
STVV weet het nu al: publiekslieveling wordt grof wild

STVV heeft ook dit jaar een goede ploeg. De Truienaars begonnen goed aan het seizoen, kenden een ...

40
40
Anderlecht heeft parel in de rangen: debuut in de JPL?

Vitor Bruno is een trainer die de jeugd kansen geeft. Niemand is volledig afgeschreven, dat bewees ...

223
223
Club Brugge-Lens krijgt staartje: groter drama voorkomen

In de Champions League maakte Club Brugge deze week opnieuw indruk met een 3-0-zege tegen RC Lens. ...

544
544
Excuses bij Zulte Waregem na 'afschuwelijke avond'

Zulte Waregem was goed aan het seizoen begonnen. Maar de laatste weken is de West-Vlaamse club aan ...

169
169
Hazard spoelt Brugse kater door; persona non grata held Altético

In de Spaanse La Liga heeft Atlético Madrid zijn tweede plaats verstevigd. Dankzij een ...

232
232
Westerlo en Beveren gelijk na episch duel; nieuwe dreun Essevee

KVC Westerlo en SK Beveren hebben voor hét spektakelstuk van de 9de speeldag in de Jupiler ...

64
64
Wedergeboorte Antwerp: "Zeer lastige weken"

Royal Antwerp FC lijkt stilaan uit een dal te kruipen. Zaterdagnamiddag boekte de Great Old zelfs ...

120
120
'Club ontketent titanenduel: nationaal record aan diggelen'

Door Christos Tzolis voor liefst 40 miljoen euro aan Arsenal FC te verkopen, wist Club Brugge ...

457
457
Gewaagde zet Bruno: Anderlecht-duo moet op tanden bijten

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

386
386
Allegri door het lint in verhitte clash; nieuwe leider Bundesliga

SSC Napoli heeft het nagelaten een gouden zaak te doen in de Serie A. In de topper tegen AS Roma ...

90
90
Tessa Wullaert ziet één groot probleem bij Deschacht

De storm rond de Red Flames ging de laatste weken maar niet liggen. Eerst was er een aangebrand ...

129
129
Drama Penders! Owngoal én nederlaag bij PL-basisdebuut

Mike Penders heeft een basisdebuut in de Premier League beleefd om snel te vergeten. De Rode Duivel ...

95
95
Kater voor Simons: Lommel pikt gouden punt in 96ste minuut

Het OH Leuven van coach Timmy Simons heeft zaterdagavond een flinke tik te verwerken gekregen. Tegen ...

36
36
‘Einde Bayern voor superster na ruzie met Kompany’

Bij Bayern München hangt een donkere wolk boven de grootste ster van de ploeg. Vincent Kompany ...

306
306
Burnley zet Hayen op straat na dramatische reeks

Burnley heeft zopas meegedeeld dat Nicky Hayen is ontslagen. Hij verloor vandaag met 4-1 van ...

154
154
Charleroi incasseert tik: "Antwerp leerde ons die les"

Antwerp heeft zaterdag zonder al te veel problemen afgerekend met een zwak Charleroi. De Great Old ...

50
50

Meer sportnieuws