'Jackpot voor Club Brugge: Fabrizio Romano dropt bommetje'

2308 stemmen
'Jackpot voor Club Brugge: Fabrizio Romano dropt bommetje'

Voor de eerste training van het nieuwe seizoen ontbraken nog een heleboel bekende gezichten bij Club Brugge. Een aantal van hen keren straks misschien zelfs niet meer terug naar Westkapelle.

Terwijl er afscheid werd genomen van Éder Balanta, en Denis Odoi op weg lijkt naar Antwerp, hoopt men daar een oplossing te vinden voor Roman Yaremchuk, Dedryck Boyata en Kamal Sowah. Daarnaast lijkt de kans groot dat Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen de kassa zullen laten rinkelen.

LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Nusa naar Londen?

Mogelijk ziet Blauw-Zwart, dat eerder al cashte op Igor Thiago, evenwel nog een aantal goudhaantjes vertrekken. Dan denken we in de eerste plaats natuurlijk aan Antonio Nusa, die in januari ook al op weg leek naar Brentford alvorens een vermeend probleem aan de knie alsnog roet in het eten gooide.

Hoewel de 19-jarige Noor nadien nog zelden zijn stempel kon drukken in Jan Breydel blijkt de interesse sindsdien echter niet bekoeld. Vooral in Engeland ligt Nusa nog altijd erg goed in de markt. Zo geraakte een tijdje geleden reeds bekend dat ook Crystal Palace een oogje op de winger had laten vallen.

Club wil cashen

Dat wordt nu nogmaals bevestigd door niemand minder dan Fabrizio Romano, die de deal met Brentford destijds ook nauwlettend opvolgde. Volgens de transfergoeroe is Nusa in Londen een van de concrete kandidaten om Michael Olise, die wellicht naar Bayern München verhuist, zijn schoenen te vullen.

Afwachten dus of het nummer 10 van afgelopen seizoen in de Premier League bereid is om door te drukken voor Nusa, wiens prijskaartje ondanks alle hetze rond zijn persoon naar verluidt nog steeds een slordige 35 miljoen bedraagt. Of hoe de geruchtenmolen rond het toptalent weer begint te draaien.

Denkt u dat Nusa deze zomer in Brugge blijft?

Meest recent

Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

20
20
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

15
15
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

35
35
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

224
224
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

52
52
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

102
102
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

396
396
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

52
52
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

220
220
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

336
336
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1197
1197
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

521
521
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

167
167
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

199
199
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

765
765
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

564
564
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

267
267
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

130
130
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

199
199
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

54
54
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

75
75
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

61
61
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

86
86
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

85
85

Meer sportnieuws