'Jackpot voor Club Brugge: Fabrizio Romano dropt bommetje'

door
'Jackpot voor Club Brugge: Fabrizio Romano dropt bommetje'

Voor de eerste training van het nieuwe seizoen ontbraken nog een heleboel bekende gezichten bij Club Brugge. Een aantal van hen keren straks misschien zelfs niet meer terug naar Westkapelle.

Terwijl er afscheid werd genomen van Éder Balanta, en Denis Odoi op weg lijkt naar Antwerp, hoopt men daar een oplossing te vinden voor Roman Yaremchuk, Dedryck Boyata en Kamal Sowah. Daarnaast lijkt de kans groot dat Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen de kassa zullen laten rinkelen.

LEES OOK: 'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

Nusa naar Londen?

Mogelijk ziet Blauw-Zwart, dat eerder al cashte op Igor Thiago, evenwel nog een aantal goudhaantjes vertrekken. Dan denken we in de eerste plaats natuurlijk aan Antonio Nusa, die in januari ook al op weg leek naar Brentford alvorens een vermeend probleem aan de knie alsnog roet in het eten gooide.

Hoewel de 19-jarige Noor nadien nog zelden zijn stempel kon drukken in Jan Breydel blijkt de interesse sindsdien echter niet bekoeld. Vooral in Engeland ligt Nusa nog altijd erg goed in de markt. Zo geraakte een tijdje geleden reeds bekend dat ook Crystal Palace een oogje op de winger had laten vallen.

Club wil cashen

Dat wordt nu nogmaals bevestigd door niemand minder dan Fabrizio Romano, die de deal met Brentford destijds ook nauwlettend opvolgde. Volgens de transfergoeroe is Nusa in Londen een van de concrete kandidaten om Michael Olise, die wellicht naar Bayern München verhuist, zijn schoenen te vullen.

Afwachten dus of het nummer 10 van afgelopen seizoen in de Premier League bereid is om door te drukken voor Nusa, wiens prijskaartje ondanks alle hetze rond zijn persoon naar verluidt nog steeds een slordige 35 miljoen bedraagt. Of hoe de geruchtenmolen rond het toptalent weer begint te draaien.

Denkt u dat Nusa deze zomer in Brugge blijft?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

169
169
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

67
67
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

32
32
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

37
37
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

303
303
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

53
53
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

420
420
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

211
211
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

382
382
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

336
336
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

332
332
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1288
1288
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

427
427
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

722
722
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

319
319
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

408
408
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1044
1044
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

470
470
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

488
488
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

95
95
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

362
362
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

146
146
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

132
132
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws