'Jackpot voor Club Brugge: Fabrizio Romano dropt bommetje'

door
'Jackpot voor Club Brugge: Fabrizio Romano dropt bommetje'

Voor de eerste training van het nieuwe seizoen ontbraken nog een heleboel bekende gezichten bij Club Brugge. Een aantal van hen keren straks misschien zelfs niet meer terug naar Westkapelle.

Terwijl er afscheid werd genomen van Éder Balanta, en Denis Odoi op weg lijkt naar Antwerp, hoopt men daar een oplossing te vinden voor Roman Yaremchuk, Dedryck Boyata en Kamal Sowah. Daarnaast lijkt de kans groot dat Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen de kassa zullen laten rinkelen.

LEES OOK: 'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Nusa naar Londen?

Mogelijk ziet Blauw-Zwart, dat eerder al cashte op Igor Thiago, evenwel nog een aantal goudhaantjes vertrekken. Dan denken we in de eerste plaats natuurlijk aan Antonio Nusa, die in januari ook al op weg leek naar Brentford alvorens een vermeend probleem aan de knie alsnog roet in het eten gooide.

Hoewel de 19-jarige Noor nadien nog zelden zijn stempel kon drukken in Jan Breydel blijkt de interesse sindsdien echter niet bekoeld. Vooral in Engeland ligt Nusa nog altijd erg goed in de markt. Zo geraakte een tijdje geleden reeds bekend dat ook Crystal Palace een oogje op de winger had laten vallen.

Club wil cashen

Dat wordt nu nogmaals bevestigd door niemand minder dan Fabrizio Romano, die de deal met Brentford destijds ook nauwlettend opvolgde. Volgens de transfergoeroe is Nusa in Londen een van de concrete kandidaten om Michael Olise, die wellicht naar Bayern München verhuist, zijn schoenen te vullen.

Afwachten dus of het nummer 10 van afgelopen seizoen in de Premier League bereid is om door te drukken voor Nusa, wiens prijskaartje ondanks alle hetze rond zijn persoon naar verluidt nog steeds een slordige 35 miljoen bedraagt. Of hoe de geruchtenmolen rond het toptalent weer begint te draaien.

Denkt u dat Nusa deze zomer in Brugge blijft?

Meest recent

Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

6
6
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

131
131
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

72
72
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

304
304
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

106
106
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

203
203
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

138
138
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

167
167
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

369
369
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

250
250
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

126
126
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

275
275
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

65
65
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

158
158
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

143
143
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

270
270
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

273
273
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

427
427
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

64
64
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

207
207
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

99
99
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

340
340
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

154
154

Meer sportnieuws