'Jackpot voor Club Brugge: Fabrizio Romano dropt bommetje'

2308
'Jackpot voor Club Brugge: Fabrizio Romano dropt bommetje'

Voor de eerste training van het nieuwe seizoen ontbraken nog een heleboel bekende gezichten bij Club Brugge. Een aantal van hen keren straks misschien zelfs niet meer terug naar Westkapelle.

Terwijl er afscheid werd genomen van Éder Balanta, en Denis Odoi op weg lijkt naar Antwerp, hoopt men daar een oplossing te vinden voor Roman Yaremchuk, Dedryck Boyata en Kamal Sowah. Daarnaast lijkt de kans groot dat Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen de kassa zullen laten rinkelen.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Nusa naar Londen?

Mogelijk ziet Blauw-Zwart, dat eerder al cashte op Igor Thiago, evenwel nog een aantal goudhaantjes vertrekken. Dan denken we in de eerste plaats natuurlijk aan Antonio Nusa, die in januari ook al op weg leek naar Brentford alvorens een vermeend probleem aan de knie alsnog roet in het eten gooide.

Hoewel de 19-jarige Noor nadien nog zelden zijn stempel kon drukken in Jan Breydel blijkt de interesse sindsdien echter niet bekoeld. Vooral in Engeland ligt Nusa nog altijd erg goed in de markt. Zo geraakte een tijdje geleden reeds bekend dat ook Crystal Palace een oogje op de winger had laten vallen.

Club wil cashen

Dat wordt nu nogmaals bevestigd door niemand minder dan Fabrizio Romano, die de deal met Brentford destijds ook nauwlettend opvolgde. Volgens de transfergoeroe is Nusa in Londen een van de concrete kandidaten om Michael Olise, die wellicht naar Bayern München verhuist, zijn schoenen te vullen.

Afwachten dus of het nummer 10 van afgelopen seizoen in de Premier League bereid is om door te drukken voor Nusa, wiens prijskaartje ondanks alle hetze rond zijn persoon naar verluidt nog steeds een slordige 35 miljoen bedraagt. Of hoe de geruchtenmolen rond het toptalent weer begint te draaien.

Denkt u dat Nusa deze zomer in Brugge blijft?

Meest recent

Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

5
5
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

5
5
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

30
30
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

13
13
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

87
87
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

288
288
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

31
31
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

306
306
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

132
132
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

171
171
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

439
439
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

146
146
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

146
146
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

655
655
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

169
169
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

106
106
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

142
142
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

36
36
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

85
85
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

343
343
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

48
48
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

60
60
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

24
24
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

137
137
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

64
64

Meer sportnieuws