'Jackpot voor Club Brugge: Fabrizio Romano dropt bommetje'

door
'Jackpot voor Club Brugge: Fabrizio Romano dropt bommetje'

Voor de eerste training van het nieuwe seizoen ontbraken nog een heleboel bekende gezichten bij Club Brugge. Een aantal van hen keren straks misschien zelfs niet meer terug naar Westkapelle.

Terwijl er afscheid werd genomen van Éder Balanta, en Denis Odoi op weg lijkt naar Antwerp, hoopt men daar een oplossing te vinden voor Roman Yaremchuk, Dedryck Boyata en Kamal Sowah. Daarnaast lijkt de kans groot dat Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen de kassa zullen laten rinkelen.

LEES OOK: Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Nusa naar Londen?

Mogelijk ziet Blauw-Zwart, dat eerder al cashte op Igor Thiago, evenwel nog een aantal goudhaantjes vertrekken. Dan denken we in de eerste plaats natuurlijk aan Antonio Nusa, die in januari ook al op weg leek naar Brentford alvorens een vermeend probleem aan de knie alsnog roet in het eten gooide.

Hoewel de 19-jarige Noor nadien nog zelden zijn stempel kon drukken in Jan Breydel blijkt de interesse sindsdien echter niet bekoeld. Vooral in Engeland ligt Nusa nog altijd erg goed in de markt. Zo geraakte een tijdje geleden reeds bekend dat ook Crystal Palace een oogje op de winger had laten vallen.

Club wil cashen

Dat wordt nu nogmaals bevestigd door niemand minder dan Fabrizio Romano, die de deal met Brentford destijds ook nauwlettend opvolgde. Volgens de transfergoeroe is Nusa in Londen een van de concrete kandidaten om Michael Olise, die wellicht naar Bayern München verhuist, zijn schoenen te vullen.

Afwachten dus of het nummer 10 van afgelopen seizoen in de Premier League bereid is om door te drukken voor Nusa, wiens prijskaartje ondanks alle hetze rond zijn persoon naar verluidt nog steeds een slordige 35 miljoen bedraagt. Of hoe de geruchtenmolen rond het toptalent weer begint te draaien.

Denkt u dat Nusa deze zomer in Brugge blijft?

Meest recent

Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

7
7
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

5
5
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

32
32
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

31
31
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

112
112
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

154
154
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

664
664
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

30
30
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

440
440
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

322
322
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

111
111
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

133
133
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

660
660
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

627
627
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

203
203
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

122
122
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

84
84
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

54
54
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

875
875
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

321
321
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

118
118
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

530
530
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

162
162
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

216
216
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

224
224

Meer sportnieuws