'Miljoenen voor Club: twee kampioenenmakers naar exit'

2184
'Miljoenen voor Club: twee kampioenenmakers naar exit'

Terwijl het Europees kampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al bezig met hun voorbereiding. Ook bij landskampioen Club Brugge gaan de trainingen maandag weer van start. Al staat de selectie van coach Nicky Hayen nog lang niet op punt.

Nadat hij zijn ploeg tegen alle verwachtingen in naar de landstitel had geleid, werd Hayen beloond met een vaste benoeming als T1. Bijgevolg begint hij maandag dus aan zijn eerste voorbereiding als hoofdcoach van Club Brugge. Voorlopig zal hij het echter moeten doen met een beperkte selectie.

Zo kan Hayen uiteraard nog geen beroep doen op de internationals die momenteel actief zijn op het EK en de Copa America. Ook de spelers die begin deze maand nog interland-verplichtingen afwerkten, zijn er voorlopig niet bij. Daarnaast kregen bepaalde sterkhouders van vorig seizoen sowieso nog een extra weekje verlof.

LEES OOK: Transferflirt Club Brugge: Adedeji-Sternberg doet boekje open

Wachten op transfers

Voorlopig moet Hayen het dus vooral doen met jongeren en reserve-spelers. Ook op aanwinsten is het vooralsnog wachten. De enige nieuwkomer, Ardon Jashari, speelt momenteel het EK met Zwitserland. Voorts rondde Blauw-Zwart nog geen inkomende deals af, al is verdediger Zaid Romero wel nog steeds onderweg.

In de komende weken en maanden zal er echter sowieso nog extra versterking bij komen. Zo blijft een nieuwe spits als opvolger voor Igor Thiago van prioritair belang. En mogelijk moeten nog meer sterkhouders vervangen worden. Volgens Het Laatste Nieuws is ook een vertrek van Raphael Onyedika en Andreas Skov Olsen waarschijnlijk.

Financieel interessant moment

Die eerste leefde onder Hayen nochtans helemaal op en liet zich onlangs nog opmerken bij de nationale ploeg van Nigeria. Maar met Jashari werd al een directe vervanger op zijn positie aangetrokken. Bovendien kan Onyedika, nog altijd maar 23 jaar, op dit moment door zijn recente prestaties de nodige miljoenen opbrengen.

Skov Olsen blijft intrinsiek één van de beste spelers op de Belgische velden, maar is bijzonder wispelturig en redelijk blessuregevoelig. Door zijn statistieken van vorig seizoen, en EK-deelname met Denemarken, lijkt het ook in zijn dossier een goed moment om een nog een mooie transfersom te vangen. Afwachten dus welke clubs straks komen aankloppen voor het tweetal.

Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Doku bonkt op tafel bij City: “Ik kan iedereen pijn doen”

Jérémy Doku kende een teleurstellend WK met blessureleed en matchen waar hij niet even ...

2
2
Bayern komt met belangrijke update over Kompany

Vincent Kompany is groot nieuws in Duitsland én daarbuiten. De oefenmeester zakte ineen en ...

14
14
Oproep aan Rode Duivel: "Kom snel terug naar Anderlecht"

Olivier Deschacht hoopt dat RSC Anderlecht dit jaar een volgende stap kan zetten. Meedoen voor de ...

90
90
STVV gaat voor gigantische stunt: "We willen het afmaken"

Is er nog iemand die om een ontslag van Frédéric De Meyer vraagt? Na een 0 op 9 ...

43
43
AA Gent ving bot voor transfer: "KRC Genk zei 'neen'"

KRC Genk en AA Gent komen uit een moeizaam seizoen. De twee clubs willen weer meedraaien aan de top, ...

78
78
Transferflirt Club Brugge: Adedeji-Sternberg doet boekje open

Stilaan wordt hij weer in de armen gesloten, maar lange tijd had Noah Adedeji-Sternberg het helemaal ...

174
174
Deschacht kietelt Club: "Ga weer commentaar krijgen, maar ..."

Ondanks een moeilijke wedstrijd nam Club Brugge deze week met 3-0 de maat van RC Lens. Blauw-Zwart ...

541
541
'Flick ramt op tafel: toptransfer Barça in januari'

FC Barcelona scherpt momenteel de messen voor de clash van zondagavond tegen Real Madrid. ...

99
99
Drastische ingreep Anderlecht: tweetal in vieze papieren

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

152
152
‘Spoorloos in Brugge: Leko laat Club-miljonair wegrotten’

Hij won in Saudi-Arabië een finale tegen Cristiano Ronaldo en verdiende daar naar verluidt ...

464
464
Kompany zakt in mekaar na training: directe oorzaak bekend

In de Bundesliga staat Bayern München zondagavond voor de topper tegen revelatie SC Freiburg. ...

214
214
Tolu verovert Ajax: megadeal in de maak?

Tolu Arokodare voelt zich helemaal thuis bij Ajax. De aanvaller, die momenteel op huurbasis actief ...

95
95
Op de radar van Van Bommel? "Mix tussen Witsel en Fellaini"

Gaat Mark van Bommel bij de komende interlandperiode een smaakmaker uit de Eredivisie oproepen bij ...

153
153
De Cuyper verrast in Premier League: "Ik droom ervan"

Maxim De Cuyper trok vorig jaar voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

109
109
Eénvoudig Rode Duivel: "Terug naar Union SG?"

Dante Vanzeir kijkt met een zekere weemoed terug op zijn periode bij Union. De aanvaller beseft dat ...

134
134
Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

30
30
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

38
38
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

51
51
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

139
139
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

148
148
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

107
107
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

156
156
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

546
546
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

487
487
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

460
460

Meer sportnieuws