'AA Gent neemt beslissing over vertrek Tissoudali'

802 stemmen
'AA Gent neemt beslissing over vertrek Tissoudali'

AA Gent maakte vorige week de komst van Wouter Vrancken als hoofdtrainer bekend. En ook de vernieuwde bestuursstructuur staat inmiddels op punt. De Buffalo's kunnen zich nu dus volledig gaan toeleggen op het ontrollen van de transferplannen.

De Oost-Vlamingen beginnen komend seizoen aan een compleet nieuw hoofdstuk. Zo werd afscheid genomen van voorzitter Ivan De Witte en trainer Hein Vanhaezebrouck. CEO Michel Louwagie werd dan weer teruggeschoven naar een adviserende functies. En dus komt het sportieve beleid in andere handen.

Meer bepaald in IJslandse handen. Zo werd Arnar Vidarsson aangesteld als sportief manager. Hij zal in samenspraak met Vrancken de sportieve leiding op zich nemen. Bijgevolg is Vidarsson dus ook verantwoordelijk voor het transferbeleid tijdens de komende maanden.

LEES OOK: Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

Tissoudali naar uitgang

Met Andri Gudjhonsen is zijn eerste aanwinst zelfs al een feit. En de komst van een nieuwe spits was ook noodzakelijk. De Buffalo's namen immers al afscheid van Laurent Depoitre, wiens contract niet werd verlengd, en ook Tarik Tissoudali zou wel eens kunnen vertrekken.

Zo raakte bekend dat de Marokkaanse international op de verlanglijst staat bij Al-Riyadh SC. De club uit de Saudische hoofdstad, afgelopen seizoen 14de in de lokale competitie, zou al verkennende gesprekken hebben gehad met de speler en zijn entourage. Tissoudali zelf ziet de overstap naar verluidt ook zitten.

Gent constructief

Inmiddels werd die berichtgeving ook bevestigd bij Het Nieuwsblad. Daar wordt overigens gewag gemaakt van nog meer interesse uit het Midden-Oosten. Gent lijkt alvast bereid om mee te werken aan een vertrek. Het loon van Tissoudali weeg immers behoorlijk door op het salarisbudget. Bovendien is de aanvaller alweer 31 jaar, het wordt wellicht dus één van de laatste kansen om nog een aardige duit aan hem te verdienen.

Indien Tissoudali vertrekt, moet Gent een rechtstreekse vervanger halen ...

Meest recent

'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

12
12
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

126
126
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

41
41
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

480
480
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

119
119
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

364
364
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

131
131
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

259
259
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

774
774
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

348
348
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

273
273
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

398
398
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

350
350
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

260
260
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

182
182
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

424
424
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

316
316
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

148
148
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

119
119
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

190
190
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

223
223
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

163
163
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

103
103
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

481
481
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

117
117

Meer sportnieuws