'Tissoudali naar uitgang bij Gent: transfergesprekken lopen'

door
'Tissoudali naar uitgang bij Gent: transfergesprekken lopen'

AA Gent is inmiddels al druk bezig met de voorbereiding op het komende seizoen. Afgelopen weekend werd naast coach Wouter Vrancken, ook de nieuwe sportieve structuur voorgesteld. Nu al die pionnen op hun plek staan, kunnen de Buffalo's zich volop toeleggen op de transfermarkt.

De Buffalo's hebben een bijzonder wisselvallig seizoen achter de rug. Voor de winterstop deden de Oost-Vlamingen nog volop mee voor de prijzen op drie fronten. Maar in januari verkocht Gent enkele sterkhouders en vertrokken verschillende spelers met interland-verplichting. Dat betekende de start van een vrije val.

LEES OOK: Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Vidarsson in actie

Zo werd Gent in de beker gewipt door rivaal Club Brugge, sneuvelde het in de Conference League tegen Maccabi Haifa én grepen ze naast een plek in de Champions' Play-Offs. Uiteindelijk herpakte de ploeg zich wel door de Europe Play-Offs te winnen én het laatste Europese ticket te strikken.

Komend seizoen begint de club echter aan een gloednieuw hoofdstuk. Zoals vermeld krijgt Vrancken de touwtjes in handen als hoofdtrainer. Arnar Vidarsson werd dan weer aangesteld als 'Sports Manager'. Bijgevolg zal hij het transferbeleid grotendeels voor zijn rekening nemen. Iets waar hij inmiddels al druk mee bezig is.

Vorige week rondde Gent immers de komst van Andri Gudjohnsen af. Hij moet Vrancken extra opties in de spitspositie bezorgen. En dat is ook noodzakelijk. De Buffalo's namen immers al afscheid van Laurent Depoitre, wiens contract niet werd verlengd, en ook Tarik Tissoudali zou wel eens kunnen vertrekken.

Lucratief avontuur

De Marokkaan hield na de laatste wedstrijd tegen Genk nog al zijn opties open. "Je weet nooit wat er gebeurt in het voetbal", liet Tissoudali toen verstaan nadat achter zijn toekomst werd gepolst. En inmiddels lijkt er één en ander rond hem te bewegen. Zo zou de aanvaller een lucratieve stap naar Saudi-Arabië kunnen zetten.

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri staat Tissoudali immers op de verlanglijst van Al-Riyadh SC. De club uit de Saudische hoofdstad, afgelopen seizoen 14de in de lokale competitie, zou al verkennende gesprekken hebben gehad met de speler en zijn entourage. Tissoudali zelf ziet de overstap naar verluidt ook zitten. Afwachten of ook een akkoord op clubniveau zal gevonden worden.

Tissoudali is in de zomer weg bij AA Gent ...

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

20
20
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

36
36
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

112
112
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

132
132
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

246
246
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

320
320
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

126
126
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

90
90
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

489
489
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

286
286
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

258
258
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

167
167
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

271
271
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

416
416
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

65
65
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

132
132
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

254
254
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

207
207
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

69
69
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

70
70
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

97
97
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

147
147
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

126
126

Meer sportnieuws