'Tissoudali naar uitgang bij Gent: transfergesprekken lopen'

980 stemmen
'Tissoudali naar uitgang bij Gent: transfergesprekken lopen'

AA Gent is inmiddels al druk bezig met de voorbereiding op het komende seizoen. Afgelopen weekend werd naast coach Wouter Vrancken, ook de nieuwe sportieve structuur voorgesteld. Nu al die pionnen op hun plek staan, kunnen de Buffalo's zich volop toeleggen op de transfermarkt.

De Buffalo's hebben een bijzonder wisselvallig seizoen achter de rug. Voor de winterstop deden de Oost-Vlamingen nog volop mee voor de prijzen op drie fronten. Maar in januari verkocht Gent enkele sterkhouders en vertrokken verschillende spelers met interland-verplichting. Dat betekende de start van een vrije val.

LEES OOK: AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

Vidarsson in actie

Zo werd Gent in de beker gewipt door rivaal Club Brugge, sneuvelde het in de Conference League tegen Maccabi Haifa én grepen ze naast een plek in de Champions' Play-Offs. Uiteindelijk herpakte de ploeg zich wel door de Europe Play-Offs te winnen én het laatste Europese ticket te strikken.

Komend seizoen begint de club echter aan een gloednieuw hoofdstuk. Zoals vermeld krijgt Vrancken de touwtjes in handen als hoofdtrainer. Arnar Vidarsson werd dan weer aangesteld als 'Sports Manager'. Bijgevolg zal hij het transferbeleid grotendeels voor zijn rekening nemen. Iets waar hij inmiddels al druk mee bezig is.

Vorige week rondde Gent immers de komst van Andri Gudjohnsen af. Hij moet Vrancken extra opties in de spitspositie bezorgen. En dat is ook noodzakelijk. De Buffalo's namen immers al afscheid van Laurent Depoitre, wiens contract niet werd verlengd, en ook Tarik Tissoudali zou wel eens kunnen vertrekken.

Lucratief avontuur

De Marokkaan hield na de laatste wedstrijd tegen Genk nog al zijn opties open. "Je weet nooit wat er gebeurt in het voetbal", liet Tissoudali toen verstaan nadat achter zijn toekomst werd gepolst. En inmiddels lijkt er één en ander rond hem te bewegen. Zo zou de aanvaller een lucratieve stap naar Saudi-Arabië kunnen zetten.

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri staat Tissoudali immers op de verlanglijst van Al-Riyadh SC. De club uit de Saudische hoofdstad, afgelopen seizoen 14de in de lokale competitie, zou al verkennende gesprekken hebben gehad met de speler en zijn entourage. Tissoudali zelf ziet de overstap naar verluidt ook zitten. Afwachten of ook een akkoord op clubniveau zal gevonden worden.

Tissoudali is in de zomer weg bij AA Gent ...

Meest recent

Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

8
8
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

21
21
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

122
122
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

432
432
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

134
134
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

58
58
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

406
406
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

71
71
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

172
172
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

488
488
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

451
451
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

465
465
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

336
336
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

175
175
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

554
554
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

254
254
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

953
953
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

319
319
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

630
630
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

452
452
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

149
149
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

722
722
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

292
292
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

247
247
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

33
33

Meer sportnieuws