'Tissoudali naar uitgang bij Gent: transfergesprekken lopen'

980
'Tissoudali naar uitgang bij Gent: transfergesprekken lopen'

AA Gent is inmiddels al druk bezig met de voorbereiding op het komende seizoen. Afgelopen weekend werd naast coach Wouter Vrancken, ook de nieuwe sportieve structuur voorgesteld. Nu al die pionnen op hun plek staan, kunnen de Buffalo's zich volop toeleggen op de transfermarkt.

De Buffalo's hebben een bijzonder wisselvallig seizoen achter de rug. Voor de winterstop deden de Oost-Vlamingen nog volop mee voor de prijzen op drie fronten. Maar in januari verkocht Gent enkele sterkhouders en vertrokken verschillende spelers met interland-verplichting. Dat betekende de start van een vrije val.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Vidarsson in actie

Zo werd Gent in de beker gewipt door rivaal Club Brugge, sneuvelde het in de Conference League tegen Maccabi Haifa én grepen ze naast een plek in de Champions' Play-Offs. Uiteindelijk herpakte de ploeg zich wel door de Europe Play-Offs te winnen én het laatste Europese ticket te strikken.

Komend seizoen begint de club echter aan een gloednieuw hoofdstuk. Zoals vermeld krijgt Vrancken de touwtjes in handen als hoofdtrainer. Arnar Vidarsson werd dan weer aangesteld als 'Sports Manager'. Bijgevolg zal hij het transferbeleid grotendeels voor zijn rekening nemen. Iets waar hij inmiddels al druk mee bezig is.

Vorige week rondde Gent immers de komst van Andri Gudjohnsen af. Hij moet Vrancken extra opties in de spitspositie bezorgen. En dat is ook noodzakelijk. De Buffalo's namen immers al afscheid van Laurent Depoitre, wiens contract niet werd verlengd, en ook Tarik Tissoudali zou wel eens kunnen vertrekken.

Lucratief avontuur

De Marokkaan hield na de laatste wedstrijd tegen Genk nog al zijn opties open. "Je weet nooit wat er gebeurt in het voetbal", liet Tissoudali toen verstaan nadat achter zijn toekomst werd gepolst. En inmiddels lijkt er één en ander rond hem te bewegen. Zo zou de aanvaller een lucratieve stap naar Saudi-Arabië kunnen zetten.

Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri staat Tissoudali immers op de verlanglijst van Al-Riyadh SC. De club uit de Saudische hoofdstad, afgelopen seizoen 14de in de lokale competitie, zou al verkennende gesprekken hebben gehad met de speler en zijn entourage. Tissoudali zelf ziet de overstap naar verluidt ook zitten. Afwachten of ook een akkoord op clubniveau zal gevonden worden.

Tissoudali is in de zomer weg bij AA Gent ...

Meest recent

Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

12
12
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

2
2
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

19
19
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

15
15
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

155
155
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

111
111
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

136
136
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

55
55
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

48
48
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

104
104
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

70
70
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

57
57
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

114
114
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

268
268
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

179
179
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

123
123
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

446
446
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

158
158
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

293
293
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

114
114
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

442
442
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

171
171
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

370
370

Meer sportnieuws