Doku helemaal gek van collega-Duivel: "Zo'n beer!"

door
Doku helemaal gek van collega-Duivel:

De Rode Duivels hebben zaterdag nog wat extra vertrouwen getankt in aanloop naar het EK. Zo werd de uitzwaaiwedstrijd tegen Luxemburg met 3-0 gewonnen. Daarbij was opnieuw een belangrijke rol weggelegd voor Jérémy Doku.

De flankaanvaller van Manchester City moest in de oefenpot tegen Montenegro nog vrede nemen met een invalbeurt. Tegen de Luxemburgers verscheen hij echter weer aan de aftrap. En Doku toonde opnieuw waarom hij door verschillende waarnemers wordt getipt als een mogelijke EK-sensatie.

LEES OOK: Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Momenten kiezen

Het jeugdproduct van Anderlecht was niet alom tegenwoordig. Maar eenmaal hij aan de bal kwam, ging het publiek telkens op het puntje van hun stoel zitten. Zo pakte Doku weer uit met een pak van zijn typische flitsende acties. Ook al werd hij meermaals dubbel gedekt.

Achteraf liet Doku ook verstaan dat het een bewuste keuze was om zo nu en dan uit de match te verdwijnen. "Ik weet dat ik in één-tegen-één-situaties gevaarlijk kan zijn, dus die momenten probeer ik te grijpen. Ik ga niet élke keer, het is zaak momenten te kiezen", klonk het bij Het Laatste Nieuws.

Liefde voor Lukaku

Eén van zijn zoveelste acties leverde uiteindelijk ook een fraaie assist op. En het was niet toevallig Romelu Lukaku die voor de afwerking zorgde. Doku lijkt een steeds betere connectie te krijgen met de nationale topschutter aller tijden.

De jongeling is dan ook bijzonder lovend voor zijn ervaren ploegmaat. "Ik probeer hem altijd te vinden. En ik ben altijd blij met een assist. Zo hoop ik er nog veel te maken op het EK. Rom is zo'n beer voorin, die de bal kan bijhouden. Ja, het was plezant spelen zo."

Lukaku scoort minstens drie keer op het EK ...

Meest recent

Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

0
0
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

34
34
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

90
90
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

16
16
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

135
135
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

99
99
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

191
191
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

123
123
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

173
173
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

677
677
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

134
134
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

610
610
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

409
409
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

432
432
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

245
245
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

316
316
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

631
631
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

698
698
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

530
530
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

274
274
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

542
542
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

526
526
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

454
454
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

547
547
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

511
511

Meer sportnieuws