Steuckers én Smets naar Genk? Fink geeft duidelijke reactie

door
Steuckers én Smets naar Genk? Fink geeft duidelijke reactie

KRC Genk heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. Zoals verwacht werd Thorsten Fink deze week officieel aangekondigd in de Cegeka Arena. De volgende opdracht wordt om de Duitse coach van de nodige versterkingen te voorzien.

Tijdens zijn spelerscarrière deed Fink al de nodige ervaring op bij onder meer Bayern München. Vervolgens was hij als trainer actief bij verschillende clubs in Europa en ver daar buiten. In de zomer van 2023 werd hij dan weer aangesteld als T1 bij STVV. En dat bleek een uitstekende zet van de Truienaars.

Ondanks relatief beperkte middelen wist Fink een stevige ploeg te kneden die goed voetbal koppelde aan de nodige resultaten. Bovendien wist hij verschillende jongeren uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. Daarmee wist hij ook de clubleiders van KRC Genk te charmeren.

LEES OOK: Scherpe KRC Genk-reacties na dure fout Matte Smets

STVV-reünie in Genk?

Na de breuk met Wouter Vrancken besloot Racing dan ook om door te drukken voor zijn komst. En deze week werd zijn overgang definitief afgerond. Zo tekende Fink voor onbepaalde duur in de Cegeka Arena. Daar moet hij de club na een teleurstellend seizoen opnieuw met de nodige successen doen aanknopen.

Om die opdracht tot een goed einde te brengen, is versterking wel welgekomen. En daarvoor lonkt Genk naar twee spelers die onder Fink het mooie weer maakten bij STVV. De komst van aanvaller Jarne Steuckers zou bijvoorbeeld dichtbij zijn. En ook verdediger Matte Smets is een concrete optie.

Fink zet deur open

Tijdens zijn persvoorstelling van donderdagmiddag werd Fink logischerwijs gepolst naar een reünie met het tweetal. De trainer wou niet te veel in zijn kaarten laten kijken, maar zette de deur voor een transfer wel wagenwijd open. "Het is niet mijn beslissing om te zeggen dat ze naar hier moeten komen. Maar Dimitri de Condé heeft ze voorgelegd en ik vind hen uiteraard heel goede spelers", werd de Duitser geciteerd bij Gazet van Antwerpen.

Indien Genk maar één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

26
26
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

429
429
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

57
57
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

136
136
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

123
123
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

101
101
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

120
120
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

396
396
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

96
96
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

125
125
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

385
385
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

33
33
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

258
258
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

164
164
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

28
28
Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

161
161
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

301
301
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

35
35
'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

De komende oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico worden voor heel wat Rode Duivels een ...

47
47
Gooit Hayen nieuw toptalent voor de leeuwen?

Genk zal de komende maanden de Champions' Play-Off op de televisie moeten volgen. De Limburgers ...

536
536
'Anderlecht verrast compleet met nieuwe TD'

Anderlecht heeft zich zondag geplaatst voor de Champions' Play-Off, zij het wel met de hakken over ...

328
328
Vrancken duidt hét verschil tussen STVV en Union aan

STVV sloot zijn reguliere competitie zondag af met een nieuwe domper. De Kanaries gingen in hun ...

122
122
'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Zinedine Zidane groeide als speler al uit tot een voetbalicoon en ook zijn trainerscarrière ...

113
113
'Garcia ziet eerste Rode Duivel afhaken voor stage'

De Rode Duivels blazen maandag in Tubeke verzamelen voor hun komende interlands. Ze vertrekken deze ...

143
143
Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

572
572

Meer sportnieuws