Steuckers én Smets naar Genk? Fink geeft duidelijke reactie

702
Steuckers én Smets naar Genk? Fink geeft duidelijke reactie

KRC Genk heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. Zoals verwacht werd Thorsten Fink deze week officieel aangekondigd in de Cegeka Arena. De volgende opdracht wordt om de Duitse coach van de nodige versterkingen te voorzien.

Tijdens zijn spelerscarrière deed Fink al de nodige ervaring op bij onder meer Bayern München. Vervolgens was hij als trainer actief bij verschillende clubs in Europa en ver daar buiten. In de zomer van 2023 werd hij dan weer aangesteld als T1 bij STVV. En dat bleek een uitstekende zet van de Truienaars.

Ondanks relatief beperkte middelen wist Fink een stevige ploeg te kneden die goed voetbal koppelde aan de nodige resultaten. Bovendien wist hij verschillende jongeren uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. Daarmee wist hij ook de clubleiders van KRC Genk te charmeren.

LEES OOK: Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

STVV-reünie in Genk?

Na de breuk met Wouter Vrancken besloot Racing dan ook om door te drukken voor zijn komst. En deze week werd zijn overgang definitief afgerond. Zo tekende Fink voor onbepaalde duur in de Cegeka Arena. Daar moet hij de club na een teleurstellend seizoen opnieuw met de nodige successen doen aanknopen.

Om die opdracht tot een goed einde te brengen, is versterking wel welgekomen. En daarvoor lonkt Genk naar twee spelers die onder Fink het mooie weer maakten bij STVV. De komst van aanvaller Jarne Steuckers zou bijvoorbeeld dichtbij zijn. En ook verdediger Matte Smets is een concrete optie.

Fink zet deur open

Tijdens zijn persvoorstelling van donderdagmiddag werd Fink logischerwijs gepolst naar een reünie met het tweetal. De trainer wou niet te veel in zijn kaarten laten kijken, maar zette de deur voor een transfer wel wagenwijd open. "Het is niet mijn beslissing om te zeggen dat ze naar hier moeten komen. Maar Dimitri de Condé heeft ze voorgelegd en ik vind hen uiteraard heel goede spelers", werd de Duitser geciteerd bij Gazet van Antwerpen.

Indien Genk maar één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

4
4
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

17
17
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

105
105
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

46
46
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

34
34
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

246
246
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

20
20
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

381
381
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

40
40
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

629
629
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

61
61
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

24
24
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

528
528
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

210
210
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1028
1028
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

160
160
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

27
27
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

210
210
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

98
98
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

323
323
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

252
252
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

301
301
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

130
130

Meer sportnieuws