Steuckers én Smets naar Genk? Fink geeft duidelijke reactie

702
Steuckers én Smets naar Genk? Fink geeft duidelijke reactie

KRC Genk heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. Zoals verwacht werd Thorsten Fink deze week officieel aangekondigd in de Cegeka Arena. De volgende opdracht wordt om de Duitse coach van de nodige versterkingen te voorzien.

Tijdens zijn spelerscarrière deed Fink al de nodige ervaring op bij onder meer Bayern München. Vervolgens was hij als trainer actief bij verschillende clubs in Europa en ver daar buiten. In de zomer van 2023 werd hij dan weer aangesteld als T1 bij STVV. En dat bleek een uitstekende zet van de Truienaars.

Ondanks relatief beperkte middelen wist Fink een stevige ploeg te kneden die goed voetbal koppelde aan de nodige resultaten. Bovendien wist hij verschillende jongeren uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. Daarmee wist hij ook de clubleiders van KRC Genk te charmeren.

LEES OOK: Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

STVV-reünie in Genk?

Na de breuk met Wouter Vrancken besloot Racing dan ook om door te drukken voor zijn komst. En deze week werd zijn overgang definitief afgerond. Zo tekende Fink voor onbepaalde duur in de Cegeka Arena. Daar moet hij de club na een teleurstellend seizoen opnieuw met de nodige successen doen aanknopen.

Om die opdracht tot een goed einde te brengen, is versterking wel welgekomen. En daarvoor lonkt Genk naar twee spelers die onder Fink het mooie weer maakten bij STVV. De komst van aanvaller Jarne Steuckers zou bijvoorbeeld dichtbij zijn. En ook verdediger Matte Smets is een concrete optie.

Fink zet deur open

Tijdens zijn persvoorstelling van donderdagmiddag werd Fink logischerwijs gepolst naar een reünie met het tweetal. De trainer wou niet te veel in zijn kaarten laten kijken, maar zette de deur voor een transfer wel wagenwijd open. "Het is niet mijn beslissing om te zeggen dat ze naar hier moeten komen. Maar Dimitri de Condé heeft ze voorgelegd en ik vind hen uiteraard heel goede spelers", werd de Duitser geciteerd bij Gazet van Antwerpen.

Indien Genk maar één speler kon halen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

6
6
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

11
11
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

22
22
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

13
13
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

74
74
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

65
65
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

38
38
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

44
44
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

20
20
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

13
13
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

188
188
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

59
59
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

112
112
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

86
86
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

99
99
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

88
88
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

320
320
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

62
62
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

66
66
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

335
335
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

296
296
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

186
186
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

117
117
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws