'PSG pakt zwaar uit: transferbod van 100 miljoen'

655 stemmen
'PSG pakt zwaar uit: transferbod van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain sloot zaterdag zijn seizoen af met winst in de Franse bekerfinale en kan zich nu gaan toeleggen op de zomerse transferperiode. Na het vertrek van Kylian Mbappé willen de Parijzenaars immers een nieuwe topaanvaller aantrekken. En daarvoor is het vizier op de Serie A gericht.

PSG mikt nu al jaren op de eindzege in de Champions League, maar verder dan een verloren finale raakte het nog niet. Dit seizoen leken er evenwel kansen te liggen. Zo belandden de Parijzenaars in de op papier minst sterke tabelhelft, waardoor het kleppers als Real Madrid, Manchester City en Bayern München kon ontlopen.

LEES OOK: 'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Nieuwe posterboy nodig

En in de halve finales leek Borussia Dortmund, dat bezig was aan een matig seizoen in de Bundesliga, een meer dan haalbare kaart. Maar PSG beet zijn tanden uiteindelijk stuk op de Duitsers. Daar was wel een flinke dosis pech mee gemoeid, zo lieten de Parijzenaars bijvoorbeeld zes keer het doelhout trillen zonder te scoren.

Een gemiste kans dus en dat terwijl het laatste mogelijkheid was om de Champions League te winnen mét Kylian Mbappé. Zoals al een tijdje bekend zal de Franse superster zijn aflopende contract niet verlengen. Een transfervrije overstap naar Real Madrid hangt al enkele maanden in de lucht.

Nadat Lionel Messi en Neymar Jr. vorige zomer al vertrokken, verliest PSG dus opnieuw één van zijn posterboys. En dat blijft niet zonder gevolgen op de transfermarkt. Na de deceptie in de Champions League is de clubleiding er meer dan ooit op gebrand om een nieuwe steraanvaller binnen te halen.

Kampioenenmaker Napoli

Verschillende namen deden alvast de ronde. En minstens één piste lijkt wel erg concreet. Zo zou PSG doordrukken voor Kvicha Kvaratskhelia. De Georgiër was vorig seizoen één van de sensaties in de kampioenenploeg van SSC Napoli. In de voorbije jaargang had de aanvaller het eerst lastig om die goede prestaties te bevestigen, maar na enkele maanden haalde hij toch weer een hoog niveau.

Volgens Gazzetta dello Sport is het de Franse kampioen alvast menens. Zo zou een bod van liefst 100 miljoen euro zijn neergelegd. Napoli, dat zijn sterspeler liefst wil houden, heeft dit voorlopig echter geweigerd. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden.

PSG wint binnen de vijf seizoenen de Champions League ...

Meest recent

'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

0
0
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

55
55
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

8
8
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

223
223
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

84
84
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

41
41
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

177
177
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

30
30
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

42
42
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

198
198
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

585
585
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

181
181
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

74
74
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

439
439
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

218
218
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

543
543
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

531
531
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

489
489
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

368
368
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

201
201
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

606
606
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

273
273
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1086
1086
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

332
332

Meer sportnieuws