'PSG pakt zwaar uit: transferbod van 100 miljoen'

655
'PSG pakt zwaar uit: transferbod van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain sloot zaterdag zijn seizoen af met winst in de Franse bekerfinale en kan zich nu gaan toeleggen op de zomerse transferperiode. Na het vertrek van Kylian Mbappé willen de Parijzenaars immers een nieuwe topaanvaller aantrekken. En daarvoor is het vizier op de Serie A gericht.

PSG mikt nu al jaren op de eindzege in de Champions League, maar verder dan een verloren finale raakte het nog niet. Dit seizoen leken er evenwel kansen te liggen. Zo belandden de Parijzenaars in de op papier minst sterke tabelhelft, waardoor het kleppers als Real Madrid, Manchester City en Bayern München kon ontlopen.

LEES OOK: Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Nieuwe posterboy nodig

En in de halve finales leek Borussia Dortmund, dat bezig was aan een matig seizoen in de Bundesliga, een meer dan haalbare kaart. Maar PSG beet zijn tanden uiteindelijk stuk op de Duitsers. Daar was wel een flinke dosis pech mee gemoeid, zo lieten de Parijzenaars bijvoorbeeld zes keer het doelhout trillen zonder te scoren.

Een gemiste kans dus en dat terwijl het laatste mogelijkheid was om de Champions League te winnen mét Kylian Mbappé. Zoals al een tijdje bekend zal de Franse superster zijn aflopende contract niet verlengen. Een transfervrije overstap naar Real Madrid hangt al enkele maanden in de lucht.

Nadat Lionel Messi en Neymar Jr. vorige zomer al vertrokken, verliest PSG dus opnieuw één van zijn posterboys. En dat blijft niet zonder gevolgen op de transfermarkt. Na de deceptie in de Champions League is de clubleiding er meer dan ooit op gebrand om een nieuwe steraanvaller binnen te halen.

Kampioenenmaker Napoli

Verschillende namen deden alvast de ronde. En minstens één piste lijkt wel erg concreet. Zo zou PSG doordrukken voor Kvicha Kvaratskhelia. De Georgiër was vorig seizoen één van de sensaties in de kampioenenploeg van SSC Napoli. In de voorbije jaargang had de aanvaller het eerst lastig om die goede prestaties te bevestigen, maar na enkele maanden haalde hij toch weer een hoog niveau.

Volgens Gazzetta dello Sport is het de Franse kampioen alvast menens. Zo zou een bod van liefst 100 miljoen euro zijn neergelegd. Napoli, dat zijn sterspeler liefst wil houden, heeft dit voorlopig echter geweigerd. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden.

PSG wint binnen de vijf seizoenen de Champions League ...

Meest recent

Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

21
21
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

42
42
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

32
32
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

128
128
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

125
125
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

24
24
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

179
179
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

99
99
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

189
189
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

180
180
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

260
260
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

207
207
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

272
272
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

431
431
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

205
205
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

196
196
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

171
171
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

150
150
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

221
221
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

140
140
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

62
62
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

80
80

Meer sportnieuws