'PSG pakt zwaar uit: transferbod van 100 miljoen'

655 stemmen
'PSG pakt zwaar uit: transferbod van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain sloot zaterdag zijn seizoen af met winst in de Franse bekerfinale en kan zich nu gaan toeleggen op de zomerse transferperiode. Na het vertrek van Kylian Mbappé willen de Parijzenaars immers een nieuwe topaanvaller aantrekken. En daarvoor is het vizier op de Serie A gericht.

PSG mikt nu al jaren op de eindzege in de Champions League, maar verder dan een verloren finale raakte het nog niet. Dit seizoen leken er evenwel kansen te liggen. Zo belandden de Parijzenaars in de op papier minst sterke tabelhelft, waardoor het kleppers als Real Madrid, Manchester City en Bayern München kon ontlopen.

LEES OOK: 'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Nieuwe posterboy nodig

En in de halve finales leek Borussia Dortmund, dat bezig was aan een matig seizoen in de Bundesliga, een meer dan haalbare kaart. Maar PSG beet zijn tanden uiteindelijk stuk op de Duitsers. Daar was wel een flinke dosis pech mee gemoeid, zo lieten de Parijzenaars bijvoorbeeld zes keer het doelhout trillen zonder te scoren.

Een gemiste kans dus en dat terwijl het laatste mogelijkheid was om de Champions League te winnen mét Kylian Mbappé. Zoals al een tijdje bekend zal de Franse superster zijn aflopende contract niet verlengen. Een transfervrije overstap naar Real Madrid hangt al enkele maanden in de lucht.

Nadat Lionel Messi en Neymar Jr. vorige zomer al vertrokken, verliest PSG dus opnieuw één van zijn posterboys. En dat blijft niet zonder gevolgen op de transfermarkt. Na de deceptie in de Champions League is de clubleiding er meer dan ooit op gebrand om een nieuwe steraanvaller binnen te halen.

Kampioenenmaker Napoli

Verschillende namen deden alvast de ronde. En minstens één piste lijkt wel erg concreet. Zo zou PSG doordrukken voor Kvicha Kvaratskhelia. De Georgiër was vorig seizoen één van de sensaties in de kampioenenploeg van SSC Napoli. In de voorbije jaargang had de aanvaller het eerst lastig om die goede prestaties te bevestigen, maar na enkele maanden haalde hij toch weer een hoog niveau.

Volgens Gazzetta dello Sport is het de Franse kampioen alvast menens. Zo zou een bod van liefst 100 miljoen euro zijn neergelegd. Napoli, dat zijn sterspeler liefst wil houden, heeft dit voorlopig echter geweigerd. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden.

PSG wint binnen de vijf seizoenen de Champions League ...

Meest recent

België grote WK-verrassing? Hazard geeft mening over Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

4
4
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

196
196
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

121
121
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

98
98
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

48
48
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

251
251
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

167
167
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

191
191
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

357
357
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

149
149
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

111
111
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

393
393
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

135
135
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

147
147
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

526
526
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

794
794
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

79
79
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

215
215
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

252
252
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

55
55
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

616
616
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

128
128
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

203
203
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

244
244
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

202
202

Meer sportnieuws