'PSG pakt zwaar uit: transferbod van 100 miljoen'

655 stemmen
'PSG pakt zwaar uit: transferbod van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain sloot zaterdag zijn seizoen af met winst in de Franse bekerfinale en kan zich nu gaan toeleggen op de zomerse transferperiode. Na het vertrek van Kylian Mbappé willen de Parijzenaars immers een nieuwe topaanvaller aantrekken. En daarvoor is het vizier op de Serie A gericht.

PSG mikt nu al jaren op de eindzege in de Champions League, maar verder dan een verloren finale raakte het nog niet. Dit seizoen leken er evenwel kansen te liggen. Zo belandden de Parijzenaars in de op papier minst sterke tabelhelft, waardoor het kleppers als Real Madrid, Manchester City en Bayern München kon ontlopen.

LEES OOK: De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Nieuwe posterboy nodig

En in de halve finales leek Borussia Dortmund, dat bezig was aan een matig seizoen in de Bundesliga, een meer dan haalbare kaart. Maar PSG beet zijn tanden uiteindelijk stuk op de Duitsers. Daar was wel een flinke dosis pech mee gemoeid, zo lieten de Parijzenaars bijvoorbeeld zes keer het doelhout trillen zonder te scoren.

Een gemiste kans dus en dat terwijl het laatste mogelijkheid was om de Champions League te winnen mét Kylian Mbappé. Zoals al een tijdje bekend zal de Franse superster zijn aflopende contract niet verlengen. Een transfervrije overstap naar Real Madrid hangt al enkele maanden in de lucht.

Nadat Lionel Messi en Neymar Jr. vorige zomer al vertrokken, verliest PSG dus opnieuw één van zijn posterboys. En dat blijft niet zonder gevolgen op de transfermarkt. Na de deceptie in de Champions League is de clubleiding er meer dan ooit op gebrand om een nieuwe steraanvaller binnen te halen.

Kampioenenmaker Napoli

Verschillende namen deden alvast de ronde. En minstens één piste lijkt wel erg concreet. Zo zou PSG doordrukken voor Kvicha Kvaratskhelia. De Georgiër was vorig seizoen één van de sensaties in de kampioenenploeg van SSC Napoli. In de voorbije jaargang had de aanvaller het eerst lastig om die goede prestaties te bevestigen, maar na enkele maanden haalde hij toch weer een hoog niveau.

Volgens Gazzetta dello Sport is het de Franse kampioen alvast menens. Zo zou een bod van liefst 100 miljoen euro zijn neergelegd. Napoli, dat zijn sterspeler liefst wil houden, heeft dit voorlopig echter geweigerd. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden.

PSG wint binnen de vijf seizoenen de Champions League ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

54
54
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

13
13
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

51
51
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

43
43
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

192
192
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

95
95
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

228
228
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

140
140
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

189
189
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

54
54
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

259
259
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

152
152
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

458
458
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

115
115
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

90
90
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

363
363
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

134
134
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

779
779
Vandenbempt doet 'ongelooflijke' vaststelling bij De Bruyne

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

227
227
'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Terwijl het WK met rasse schreden nadert, begint ook de transfercarrousel op toerental te raken. Zo ...

128
128
"Grootste slachtoffer experiment Garcia" - Degryse duidelijk

Rudi Garcia heeft dinsdag een goede beurt gemaakt als Belgisch bondscoach. Zijn experiment om met ...

218
218
Courtois verklapt: zó reageerde Modric na supersave

Thibaut Courtois heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste minuten namens de nationale ploeg ...

250
250
Vanaken zet Garcia met rug tegen muur: "Was echt frappant"

Verschillende Rode Duivels hebben dinsdagavond een goede beurt gemaakt in de oefenwedstrijd tegen ...

1688
1688
Eén Duivel valt hard door de mand: kranten geven 4 op 10

Met een 0-2-oefenzege op het veld van Kroatië hebben de Rode Duivels dinsdagavond extra ...

813
813
‘Complete chaos: sleutelspeler splijt Rode Duivels’

Rudi Garcia heeft er een groot probleem bij in aanloop naar het WK. Niet op papier, maar wel zodra ...

276
276
Buitenland kijkt ogen uit: deze Duivel steelt de show

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun voorlaatste oefenmatch richting het WK. Zo werd ...

947
947

Meer sportnieuws