'PSG pakt zwaar uit: transferbod van 100 miljoen'

stemmen
'PSG pakt zwaar uit: transferbod van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain sloot zaterdag zijn seizoen af met winst in de Franse bekerfinale en kan zich nu gaan toeleggen op de zomerse transferperiode. Na het vertrek van Kylian Mbappé willen de Parijzenaars immers een nieuwe topaanvaller aantrekken. En daarvoor is het vizier op de Serie A gericht.

PSG mikt nu al jaren op de eindzege in de Champions League, maar verder dan een verloren finale raakte het nog niet. Dit seizoen leken er evenwel kansen te liggen. Zo belandden de Parijzenaars in de op papier minst sterke tabelhelft, waardoor het kleppers als Real Madrid, Manchester City en Bayern München kon ontlopen.

LEES OOK: De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

Nieuwe posterboy nodig

En in de halve finales leek Borussia Dortmund, dat bezig was aan een matig seizoen in de Bundesliga, een meer dan haalbare kaart. Maar PSG beet zijn tanden uiteindelijk stuk op de Duitsers. Daar was wel een flinke dosis pech mee gemoeid, zo lieten de Parijzenaars bijvoorbeeld zes keer het doelhout trillen zonder te scoren.

Een gemiste kans dus en dat terwijl het laatste mogelijkheid was om de Champions League te winnen mét Kylian Mbappé. Zoals al een tijdje bekend zal de Franse superster zijn aflopende contract niet verlengen. Een transfervrije overstap naar Real Madrid hangt al enkele maanden in de lucht.

Nadat Lionel Messi en Neymar Jr. vorige zomer al vertrokken, verliest PSG dus opnieuw één van zijn posterboys. En dat blijft niet zonder gevolgen op de transfermarkt. Na de deceptie in de Champions League is de clubleiding er meer dan ooit op gebrand om een nieuwe steraanvaller binnen te halen.

Kampioenenmaker Napoli

Verschillende namen deden alvast de ronde. En minstens één piste lijkt wel erg concreet. Zo zou PSG doordrukken voor Kvicha Kvaratskhelia. De Georgiër was vorig seizoen één van de sensaties in de kampioenenploeg van SSC Napoli. In de voorbije jaargang had de aanvaller het eerst lastig om die goede prestaties te bevestigen, maar na enkele maanden haalde hij toch weer een hoog niveau.

Volgens Gazzetta dello Sport is het de Franse kampioen alvast menens. Zo zou een bod van liefst 100 miljoen euro zijn neergelegd. Napoli, dat zijn sterspeler liefst wil houden, heeft dit voorlopig echter geweigerd. Er zal dus nog stevig onderhandeld moeten worden.

PSG wint binnen de vijf seizoenen de Champions League ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

110
110
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

44
44
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

43
43
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

17
17
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

84
84
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

124
124
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

241
241
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

167
167
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

282
282
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

86
86
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

236
236
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

208
208
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

173
173
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

292
292
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1162
1162
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

256
256
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

113
113
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

337
337
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

79
79
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

330
330
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

291
291
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

325
325
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

315
315
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

206
206
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

146
146
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

623
623

Meer sportnieuws