Kim Huybrechts slaat keihard terug na bekerdrama: "Pure onwaarheden"

door
Kim Huybrechts slaat keihard terug na bekerdrama:

Het is ondertussen een week geleden dat Antwerp de bekerfinale verloor tegen Union. Een finale die nog een heel zwarte rand kreeg voor darter Kim Huybrechts. Na afloop was hij slachtoffer van een brutale aanval met ernstige gevolgen. The Hurricane haalde nu snoeihard uit in een reactie.

Brutale aanval of provocatie?

Het verhaal is ondertussen vermoedelijk bekend: na afloop van de bekerfinale ging Kim Huybrechts met een groep bevriende Antwerp-supporters terug naar de bussen en daarvoor moesten ze door een Brussels park.

The Hurricane werd naar eigen zeggen geslagen door een motorhelm en nadien nog aangevallen door een groep Marokkaanse jongeren toen hij al op de grond lag. Een verhaal dat een paar naasten van Huybrechts ook bevestigden (onder meer via de facebookpagina van broer Ronny). De gevolgen waren zwaar met een dubbele breuk in het sleutelbeen.

Maar daags nadien kwam er nog een compleet andere wending toen Het Nieuwsblad (een artikel dat mede van de hand was van de specialist darts bij de krant) een getuige aan het woord liet die een heel ander verhaal vertelde. De collega-fan gaf aan dat Huybrechts het deels 'zelf gezocht' zou hebben, iets wat volgens de krant ook bevestigd werd door nog andere getuigen.

"Het is enorm jammer voor mijn gezin"

Woorden die bij The Hurricane in een verkeerd keelgat schoten. “Het is moeilijk. Ik hoor verhalen van journalisten waar veel onwaarheden in staan. Ik heb inderdaad in het verleden al eens een korter lontje gehad. Ik laat me niet doen, daarvoor sta ik bekend. Maar dit was een gebeurtenis waar ik heel weinig aan kon doen. In dat opzicht heb ik het wel een plaats gegeven. Maar sommige reacties zijn jammer. Zeker voor mijn gezin. Familieleden lezen dat ook en dat vergeten mensen al wel eens." Zo klonk het klaar en duidelijk bij HLN.

Pikant detail: de journalist in kwestie lijkt persona non grata bij de familie Huybrechts nadat hij eerder al het incident met Mike De Decker (waar een video van bestaat en waarvoor Huybrechts een waarschuwing+boete kreeg) naar buiten bracht. The Hurricane geeft verder aan dat zijn herstel vlot verloopt en hij hoopt nog steeds om binnen de vier weken terug aan de 'oche' te staan, zodat hij de kwalificaties voor de EuroTour in Antwerpen kan spelen.

Ondertussen pikte trouwens ook het Vlaams Belang zijn graantje mee door Huybrechts op te voeren in een nieuwe promocampagne:

POLL: Mag Vlaams Belang dit zomaar gebruiken voor hun campagne?

Meest recent

Julie Vanloo trakteert Club-fans op zwoel spektakel

Club Brugge neemt het zo meteen in de Slag om Vlaanderen op tegen AA Gent. Andermaal een cruciaal ...

63
63
Beruchte porno-actrice brutaal voor schut gezet bij club Sels

Nottingham Forest is bezig aan een uitstekend seizoen in de Premier League. De club van Rode Duivel ...

44
44
Coucke en Alderweireld lyrisch na comeback Bart De Pauw

Gisterenavond is de langverwachte theatershow ‘Het uur van de olifant’ van Bart De ...

51
51
Geniaal: DIW zoekt en vindt schoonouders van Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde maandagavond voor een kleine mediastorm, dit na zijn doortocht in De ...

20
20
Horror in amateur: 'Bewusteloos blijven schoppen op hoofd'

Voetbal Vlaanderen houdt regelmatig campagnes om op te roepen tot 'onderling respect' en fair-play ...

50
50
Groot schandaal: Evenepoel haalt furieus uit naar Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht heeft privé al wat stormen doorstaan, degene die nu op hem afkomt zou wel ...

69
69
"Het beste snooker ooit op een WK": Brecel gooit hoge ogen

Luca Brecel lijkt na één sessie al hard op weg richting de kwartfinales op het WK ...

117
117
Herman Brusselmans rekent snoeihard af met de paus: 'Sukkel!'

Heel recent nog had Herman Brusselmans een rechtszaak aan zijn been. Dat kwam door een aangebrande ...

216
216
Stevens-zussen doen voetbalwereld naar adem happen

Wie van de voetballiefhebbers kent niet de zusjes Stevens? De dames zijn al jaren een geweldige hit ...

717
717
Brecel stoot door na prachtige 'remontada' en spraakmakend interview

Luca Brecel kwam de afgelopen dagen voor de eerste keer in actie op het WK Snooker. Tegen Ryan Day ...

96
96
Poetin doet Paul Gheysens huiveren: 'Financieel fiasco'

Het gaat al een tijdje niet bijster goed met Ghelamco, het vastgoedbedrijf van Antwerp-eigenaar Paul ...

590
590
Ingrijpende beslissing Dimitri Van den bergh, Huybrechts in de dans?

Dit weekend staat er een nieuwe manche van de Euro Tour in het darts op het programma. Dat zal er ...

91
91
Gilles De Coster huivert: 'Grootste Mol-blunder ooit?'

Het nieuwe seizoen van De Mol slaat andermaal aan bij TV-kijkend Vlaanderen. Op het succesformat ...

63
63
Annelien Coorevits bloost: "Je plicht om een man te p...?"

Annelien Coorevits was jarenlang gelukkig getrouwd met Olivier Deschacht. De voormalig voetballer ...

552
552
Toby Alderweireld brengt schitterende ode: "De wereld is..."

Eind dit seizoen komt er een einde aan de prachtige carrière van Toby Alderweireld. De ...

210
210
Ruben Van Gucht gooit alle registers open: "Zeer pijnlijke breuk"

Hij is ondertussen één van de absolute boegbeelden van de openbare omroep: Ruben Van ...

117
117
Jean-Marie Dedecker met krop in keel: 'Imago straks naar de knoppen'

Jean-Marie Dedecker ging de laatste maanden door een ware hel. De voormalig bondscoach uit het judo ...

47
47
Nieuwe WK-stunt Luca Brecel? Belgian Bullet op scherp gezet

Nog altijd is het maar twee jaar geleden dat Luca Brecel het allerhoogste behaalde in de ...

200
200
Ruben Van Gucht beleeft groot drama: "Mag ik aub..."

Ruben Van Gucht heeft zelden moeite om zijn dagen 'nuttig' in te vullen. De sportpresentator van de ...

40
40
Tom Waes staat op na horror: 'Megalomaan project krijgt vaart'

Het leven van Tom Waes ging de laatste maanden door een zware storm. Het TV-gezicht had eind vorig ...

25
25

Meer sportnieuws