Trainer Diego Simeone kreeg deze week goed nieuws te horen met de contractverlenging van Arda Turan. De Turk blijft de komende jaren nog aan Atlético Madrid verbonden en daar is de Argentijnse coach blij mee.
"Dat is groots nieuws. Hij is een belangrijke speler in deze groep", zei Simeone op de persconferentie. "Het maakt me blij dat de club spelers langer aan zich weet te binden die de club hebben geholpen te groeien. De waardeert en ondersteunt de belangrijke spelers. Ik ben blij en trots dat de jonge spelers en de belangrijke spelers nieuwe contracten tekenen en blijven. We blijven groeien en dat is goed."
El Cholo kreeg ook de vraag of het team nu meer vertrouwen heeft dan vorig seizoen. "Dat denk ik niet. De groei is de laatste anderhalf jaar bezig. Het is een combinatie van vertrouwen, kennis, nieuwe contract en stabiliteit. Maar als we niet winnen van Valladolid, dan zijn deze mooie woorden waardeloos." Over Real Valladolid heeft Simeone een aantal positieve woorden.
"Ebert, Guerra, Oscar, ze hebben de nodige belangrijke spelers in de selectie. Het gaat een zware wedstrijd worden", weet Simeone. "Of Valladolid een nieuwe speelstijl heeft? Ze zitten midden in de verandering. Vanaf het moment dat Djukic coach was tot nu. Ze spelen directer, lange diagonale ballen. Ze spelen als team en in de ruimtes dankzij de snelheid van Oscar en Guerra."
LEES OOK:
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer