'Antwerp bibbert: Van Bommel in polepositie bij grootmacht'

door
'Antwerp bibbert: Van Bommel in polepositie bij grootmacht'

Bij Antwerp lijken we in de zomer een uittocht te mogen verwachten. De club zal enkele smaakmakers moeten verkopen om de clubkas te spijzen en ook de toekomst van trainer Mark van Bommel oogt onzeker. De kans lijkt groot dat de Nederlandse trainer na twee seizoenen andere oorden op zal zoeken.

Van Bommel heeft tijdens zijn passage op de Bosuil alvast voldoende aandacht getrokken. Hij leidde Antwerp vorig seizoen naar de dubbel en in de Champions League wist de Great Old dit seizoen het grote FC Barcelona te kloppen. Dat zorgt voor de nodige interesse.

LEES OOK: 'Gentse kassa rinkelt: Brown zet deadline voor transfer'

Van Bommel topkandidaat bij AC Milan

De voorbije dagen viel de naam van Van Bommel bijvoorbeeld zelfs bij AC Milan, dat na dit seizoen wellicht afscheid neemt van Stefano Pioli. Dat Van Bommel genoemd wordt, is geen toeval. Zlatan Ibrahimovic leidt de zoektocht naar een nieuwe coach en zij waren van 2011 tot 2012 ploegmaats in San Siro.

Nu is er zelfs meer, want volgens Sport Mediaset is Van Bommel momenteel de topkandidaat om de nieuwe coach van de Rossoneri te worden. Aanvankelijk had Ibrahimovic zijn zinnen gezet op Antonio Conte, maar die viel veel te duur uit gezien zijn loon- en transfereisen.

Ook Tedesco genoemd

Daardoor komt Van Bommel nu bovenaan het verlanglijstje te staan. Er zijn echter nog andere kandidaten, zoals Paulo Fonseca (Lille), Raffaele Palladino (Monza) en Francesco Farioli (Nice). Pistes als Julen Lopetegui en Thiago Motta (Bologna) lijken op dit moment minder aan de orde.

Opvallend genoeg zou wél ook Domenico Tedesco in beeld zijn. De bondscoach van de Rode Duivels verlengde echter onlangs nog zijn contract tot en met het WK 2026.

Zou Van Bommel een goede coach zijn voor AC Milan?

Meest recent

'Transferdrift Club: wéér witte rook in Brugge'

De afgelopen weken wemelde het vooral van de geruchten op uitgaand vlak, maar nu maakt Club Brugge ...

61
61
Schokkende onthulling over crash Diogo Jota

De voetbalwereld is nog steeds in shock na het plotse overlijden van Diogo Jota en zijn broer ...

59
59
‘Wilmots grijpt in: jackpot voor zes (!) sterkhouders’

Marc Wilmots heeft de opdracht gekregen om een competitieve kern samen te stellen zodat hoofdtrainer ...

105
105
‘Club Brugge keihard afgewezen door toptarget’

Club Brugge is nog op zoek naar aanvallend geweld na het vertrek van Chemsdine Talbi, maar het stuit ...

485
485
‘Groot Hatenboer-drama bij Anderlecht’

RSC Anderlecht is aan de voorbereiding bezig en daarbij komen ook enkele nieuwe gezichten piepen. ...

529
529
Benteke krijgt opvallende coach: oude bekende RSCA

Christian Benteke maakt momenteel het mooie weer in de Verenigde Staten. De aanvaller werd vorig ...

31
31
Henderson zorgt voor plots bommetje bij Ajax

Een bommetje bij Ajax: aanvoerder Jordan Henderson heeft per direct zijn contract verscheurd bij de ...

40
40
'Gentse kassa rinkelt: Brown zet deadline voor transfer'

AA Gent bleef tot dusver zeer rustig op de transfermarkt. Met Wilfried Kanga kwam er voorlopig nog ...

126
126
Wilmots zorgde voor grote verrassing: "Toen hij belde..."

Het wordt uitkijken naar wat Standard komend seizoen vermag, want de Rouches hebben in de voorbije ...

114
114
'Fredberg krijgt loodzware taak bij gevallen topclub'

Het is intussen bijna een jaar geleden dat Jesper Fredberg opzijgeschoven werd als CEO Sports bij ...

195
195
'Anderlecht ziet droomtransfer in rook opgaan'

De teller staat bij Anderlecht intussen al op zes inkomende transfers, maar aan uitgaande zijde ...

321
321
PSV verrast met bekende naam als opvolger Noa Lang

PSV veroverde na een dramatische ontknoping vorig seizoen een tweede titel op rij in de Eredivisie. ...

73
73
Romano blaast alles open: Club-saga barst los

De Italiaanse pers heeft dezer dagen de mond vol over Belgische clubs, want er staan enkele grote ...

697
697
TRANSFERUURTJE: 'Knaldeal voor AA Gent, sensationeel voorstel Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

225
225
'Trossard in de war: plots vijf clubs op vinkenslag'

De temperatuur rond het transferdossier van Leandro Trossard begint te stijgen. De Rode Duivel ...

146
146
Groen licht: Anderlecht en Union sluiten opvallende deal

Het was al even bekend dat RSC Anderlecht en Union SG dicht bij een definitieve deal stonden over ...

153
153
‘Vlap zorgt voor ophef met opzienbarende transfer’

Michel Vlap speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder zit al sinds 2022 bij ...

178
178
Ruben en Deschacht delen intiem moment: "Mooi koppeltje"

Ruben Van Gucht en Olivier Deschacht hebben alvast één ding gemeen: hun liefdesleven ...

53
53
‘Anderlecht vindt akkoord: eerste vertrekker bekend’

RSC Anderlecht haalde al een handvol spelers binnen, maar ook uitgaand staat er ook nog wat te ...

1204
1204
Miljoenen volgers in tranen: Yolanthe Cabau breekt

Eén van de meest besproken Nederlandse vrouwen is zonder enige twijfel Yolanthe Cabau. De ...

137
137
‘Wending van jewelste: grootmacht versnelt voor Brown'

Spelers uit de Jupiler Pro League zijn gewild. De afgelopen jaren maakte de Belgische competitie een ...

112
112
‘Antwerp op zucht van volgende prestigetransfer'

Royal Antwerp FC wil deze zomermercato nog ferm toeslaan. De club is ook nog op zoek naar een ...

577
577
Leko verklapt: deze 2 talenten kunnen AA Gent redden

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

488
488
'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

36
36
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

51
51

Meer sportnieuws