Hayen schenkt klare wijn over plotse vertrek Skov Olsen

door
Hayen schenkt klare wijn over plotse vertrek Skov Olsen

Club Brugge zette donderdagavond een ijzersterke prestatie neer in Thessaloniki. Het ging met 0-2 winnen op het veld van PAOK en plaatste zich met brio voor de halve finale van de Conference League. Die prestatie wordt nog een beetje straffer als je weet dat Blauw-Zwart eigenlijk bijzonder gehavend aan de aftrap kwam in Griekenland.

Trainer Nicky Hayen moest immers een halve basisploeg missen. Brandon Mechele, Maxim De Cuyper en Igor Thiago moesten allemaal geschorst toekijken in het Toumbastadion, terwijl Simon Mignolet, Casper Nielsen en Andreas Skov Olsen geblesseerd moesten afhaken. Die laatste zorgde voor het enige smetje op de feestavond.

LEES OOK: Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Skov Olsen verliet de selectie nog voor de match

Skov Olsen was immers net als de andere onbeschikbare spelers meegereisd naar Griekenland, maar kort voor de aftrap raakte bekend dat hij de selectie weer verlaten had. In de media verscheen dat de nukkige flankaanvaller dat op eigen initiatief gedaan had uit onvrede over de Brugse medische staf. Op zijn sociale media bevestigde hij dat hij in Kopenhagen vertoefde, naar verluidt voor een tweede opinie over zijn blessure.

Hayen gaf Skov Olsen toestemming voor vertrek

Die versie van de feiten werd na de wedstrijd half bevestigd door trainer Nicky Hayen. Die benadrukte wel dat Skov Olsen de toestemming had om naar Denemarken af te reizen.

"Skov kende een terugval in zijn revalidatie", legde Hayen uit aan Het Nieuwsblad. "Ik wilde iedereen erbij hebben hier, omdat we dit sámen realiseren, maar na een gesprek met Skov, die teleurgesteld was, hebben we in overleg beslist dat hij mocht vertrekken. Ik vond het niet aangewezen om ontgoocheling rond het team te hebben."

Het lijkt er in ieder geval wel op dat Club het nog wat langer zonder zijn flankaanvaller zal moeten stellen. Zondag moet het alweer aan de bak in de competitie tegen Union en woensdag komt Genk op bezoek, maar de kans lijkt vrijwel onbestaande dat Hayen daarbij op Skov Olsen zal kunnen rekenen.

Was het een goede beslissing om Skov Olsen te laten vertrekken?

Meest recent

'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

7
7
Lardot velt verdict over hands Hazard & rode kaart Bayram

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

84
84
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

133
133
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

181
181
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

145
145
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

228
228
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

194
194
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

253
253
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

2657
2657
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

528
528
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

353
353
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

282
282
KRC Genk dumpt Fink: opvallende zondebok kop van Jut

Het doek is gevallen voor Thorsten Fink, die maandag door KRC Genk bedankt werd voor bewezen ...

203
203
'Dilemma voor Renard: Goto of Benteke naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht won zaterdag in eigen huis de topper tegen STVV. Op karakter, steeds meer het ...

413
413
Rechtbank velt ontluisterend vonnis na crash Sofian Kiyine

Meer dan twee jaar na een ongeval dat het land met verstomming sloeg, viel er opnieuw een ...

172
172
Meteen naar Genk? Hayen spreekt duidelijke taal

Opvallende statistiek in de Jupiler Pro League: van de veertien clubs die het hele kalenderjaar in ...

1247
1247
'Club wil uitpakken met Italiaans belofteninternational'

Club Brugge gaat in januari sowieso de transfermarkt op. De voorbije maanden werd duidelijk dat de ...

492
492
'Genk zoekt coach: eerste vier kandidaten al genoemd'

Er werd in de voorbije weken al druk gespeculeerd over een mogelijk ontslag van Thorsten Fink bij ...

1623
1623
Hayen spreekt over plotse ontslag en uithaal Verhaeghe

Het was bij Club Brugge een zeer bewogen week. De plotse trainerswissel deed zeer veel stof ...

476
476
Kompany pakt weer een trofee, ook De Cat in de prijzen

Het kan dit seizoen niet op voor Vincent Kompany. Onze landgenoot liet vorig weekend met Bayern ...

71
71
PSG stuurt meteen grote naam naar Eupen

Er kwam onlangs zeer opmerkelijk nieuws vanuit Eupen. De tweedeklasser werd immers overgenomen door ...

119
119
Vandenbempt verrast: "Grote gelijk van Verhaeghe"

Bij Club Brugge trokken ze zondag een streep onder een zeer woelige week. Er was heel wat te doen ...

596
596
Genk bezwijkt en zet Fink dan toch op straat

KRC Genk beleefde zondag opnieuw een ontgoocheling. Na drie nederlagen op rij was een zege tegen ...

439
439
'Saelemaekers heeft fraaie deal helemaal beet'

Alexis Saelemaekers blikt terug op enkele woelige jaren. De Rode Duivel belandde 2,5 jaar geleden op ...

122
122
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht ongenadig, knaltransfer Tzolis'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

452
452

Meer sportnieuws