Riemer verschaft update over 'vervanger' van Hazard

door
Riemer verschaft update over 'vervanger' van Hazard

Van een domper op de feestvreugde gesproken. Anderlecht wipte zondag over Union naar de leidersplaats, maar verloor wel Thorgan Hazard met een zware knieblessure. De vraag is nu wie de linksbuiten de komende weken moet vervangen.

Als invaller kroonde Francis Amuzu zich in de Brusselse derby alvast tot matchwinnaar, maar Brian Riemer houdt hem liever als supersub achter de hand. Hoewel hij zichzelf rijp acht om Hazard zijn plaats in te nemen is het bovendien nog maar de vraag of de spurtbom al klaar is voor een basisplaats.

LEES OOK: Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

Verschaeren op schema

Vermits zijn profiel ook meer lijkt op dat van de 47-voudige Rode Duivel zijn de meeste ogen dan ook op Yari Verschaeren gericht. Nadat hij op de slotspeeldag van de reguliere competitie uitviel met een hamstringblessure kwam de 22-jarige draaischijf in de PO's tot dusver nochtans nog niet in actie.

De verwachting is echter dat Verschaeren komend weekend opnieuw deel zal uitmaken van de wedstrijdkern. "Hij staat alweer op het oefenveld. Dat is goed. Ons doel was om hem weer fit te krijgen voor de match tegen Genk. We zitten nog altijd op schema", liet Riemer zondag na afloop verstaan.

Risico voor Riemer

Voor de verplaatsing naar de Cegeka Arena van zaterdag kan de coach wellicht dus weer een beroep doen op Verschaeren, wiens terugkeer niet ongelegen komt. Al valt het toch nog af te wachten of hij direct ook aan de aftrap zal verschijnen. Paars-Wit zal ongetwijfeld geen enkel risico willen nemen.

Als eventuele alternatieven heeft Riemer voorts nog Nilson Angulo voorhanden, terwijl Mario Stroeykens eveneens naar de flank kan verhuizen. Het experiment met twee spitsen, waarbij Kasper Dolberg diep in de punt opschoof om plaats te maken voor Luis Vazquez, krijgt vermoedelijk geen gevolg.

Denkt u dat Verschaeren tegen Genk aan de aftrap zal staan?

Meest recent

Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

4
4
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

6
6
Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

16
16
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

27
27
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

27
27
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

12
12
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

31
31
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

269
269
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

120
120
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

35
35
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

79
79
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

392
392
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

166
166
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

30
30
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

67
67
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

343
343
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

350
350
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

100
100
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

287
287
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

358
358
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

479
479
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

366
366
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

124
124
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

703
703

Meer sportnieuws