Wie vervangt Thorgan Hazard? "Hij kan die rol overnemen"

946 stemmen
Wie vervangt Thorgan Hazard?

Thorgan Hazard gaat wellicht niet meer in actie komen in 2024. De aanvallende middenvelder viel tegen Union SG uit met een knieblessure en hij scheurde zijn voorste kruisband. Wie moet hem vervangen?

LEES OOK: 'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Amuzu bekoorde meteen

Francis Amuzu viel in en scoorde de 2-1. Alleen was de flankaanvaller zelf vele maanden out en Brian Riemer liet vrijdag nog verstaan dat de club voorzichtig wil zijn met hem en dat hij vooral een joker zou zijn. Peter Vandenbempt gaf zijn mening.

"Anderlecht moet de komende weken wel weer beter voetballen en meer kansen creëren. In die zin is het uitvallen van Thorgan Hazard toch een kleine catastrofe. Het is van groot belang dat Yari Verschaeren, zijn vervanger, snel weer fit is", zei hij aan Sporza.

Verschaeren, Stroeykens of Angulo

Wesley Sonck ziet in Verschaeren ook de ideale kandidaat. “Misschien kan Verschaeren die rol overnemen. Qua profiel heeft Yari dat ook, Stroeykens kan dat eventueel ook. Amuzu heeft dan weer meer snelheid en diepgang. Ik vrees wel dat Hazard lang out is. Het zou een mirakel zijn als hij nog een match speelt voor Anderlecht dit seizoen”, zei hij aan DAZN. De vrees van Sonck kwam jammer genoeg uit voor de voetballiefhebber.

Met Nilson Angulo is er nog een optie. Die viel de laatste keren altijd altijd goed in bij de eerste ploeg van Anderlecht en heeft een zeer goede ontwikkeling doorgemaakt. Er zijn dus wel veel opties om Hazard, maar diens afwezigheid zal zich toch laten voelen bij de Brusselaars.

Wie moet Hazard vervangen?

Meest recent

Nederlanders bejubelen Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

9
9
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

152
152
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

202
202
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

218
218
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

53
53
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

83
83
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

153
153
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

39
39
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

47
47
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

446
446
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

111
111
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

152
152
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

170
170
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

870
870
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

89
89
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

235
235
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

116
116
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

77
77
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

34
34
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

350
350
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

93
93
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

68
68
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

254
254
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

352
352
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

106
106

Meer sportnieuws