'Cercle hangt aanzienlijk prijskaartje rond Denkey'

992 stemmen
'Cercle hangt aanzienlijk prijskaartje rond Denkey'

Traditiegetrouw zal de Jupiler Pro League komende zomer weer afscheid nemen van verschillende smaakmakers. Eén van de spelers die in aanmerking komt voor een mooie transfer, is Kévin Denkey. Aan interesse alvast geen gebrek in de topschutter van Cercle Brugge.

Nadat hij zich enkele seizoenen ontwikkeld had bij het Franse Nîmes Olympique, werd de Togolese aanvaller begin 2021 overgenomen door Groen-Zwart. Meteen werd duidelijk dat hij over het nodige potentieel beschikte. Maar ook dat hij nog lang geen afgewerkt product was.

Vorig seizoen kon hij echter rustig verder groeien in de schaduw van Ayase Ueda. Toen de Japanner afgelopen zomer voor de nodige miljoenen naar Feyenoord vertrok, trok coach Miron Muslic resoluut de kaart van Denkey. En die keuze rendeerde optimaal.

LEES OOK: 'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Mooie transfer op komst

De 23-jarige spits zit dit seizoen immers al aan 26 doelpunten in 31 matchen over alle competities heen. Hij maakte ook indruk met zijn fysieke verschijning én beschikt over het nodige groeipotentieel. Er bestaat dan ook weinig twijfel over dat de Togolees komende zomer een mooie stap zal zetten.

Zijn naam staat in ieder geval al bij verschillende buitenlandse ploegen genoteerd. Bij Wait&See meldt transferwatcher Sacha Tavolieri namelijk dat moederclub AS Monaco zijn komst wel ziet zitten. Maar ook Olympique Lyon, Lille OSC, RC Lens en Borussia Dortmund zouden hem volgen.

Recordsom gevraagd

Indien Denkey tijdens de Champions' Play-Offs blijft bevestigen, zal dat lijstje alleen maar toenemen. Het wordt dus uitkijken naar welke club straks zal doordrukken voor zijn komst. Bij Cercle ziet met de toenemende interesse alvast graag gebeuren. Groen-Zwart hoopt immers op een aanzienlijke transfersom. Volgens Tavolieri mikt het Brugse bestuur op een bedrag in de buurt van de 20 miljoen euro. Dat zou van Denkey met voorsprong de duurste vertrekker ooit maken bij de Vereniging.

Denkey hoort bij de vijf beste spitsen in de JPL ...

Meest recent

Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

16
16
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

130
130
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

112
112
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

133
133
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

694
694
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

354
354
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

150
150
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

145
145
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

77
77
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

205
205
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

189
189
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

533
533
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

634
634
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

314
314
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

589
589
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

471
471
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

663
663
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

294
294
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

96
96
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

277
277
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

325
325
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

179
179
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

416
416
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

172
172
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

267
267

Meer sportnieuws