Sven Ornelis noemt 'ideale' Club Brugge-coach: "Ik zeg ja!"

door
Sven Ornelis noemt 'ideale' Club Brugge-coach:

Het bestuur van Club Brugge heeft tijdens de interland-periode zijn handen meer dan vol. Naast een 'Technical Director' wordt immers ook volop gezocht naar een coach voor volgend seizoen. Radio-dj en diehard supporter Sven Ornelis heeft alvast een ideale naam in gedachten.

Begin deze week maakte de Brugse clubleiding per direct een einde aan de samenwerking met Ronny Deila. Even leek hij zijn vel te redden met de kwalificaties voor de Champions' Play-Offs en de kwartfinales van de Conference League. Maar de nederlaag van zondag in Sint-Truiden bleek voor de Noor zijn doodsteek.

Om hem op te volgen werd een interne oplossing gezocht. Zo wordt Nicky Hayen, tot dusver coach van Club Nxt, voorlopig gepromoveerd tot T1. Hij krijgt daarbij de steun van Michiel Jonckheere, die nog maar enkele aan de slag was als coach van de U18.

LEES OOK: De Mil komt met update over verguisde Kanga

Grote comeback?

De bedoeling is wel dat het tweetal louter tot eind dit seizoen zal depanneren. Ondertussen wordt de markt verkend op zoek naar een ideale hoofdcoach voor volgend seizoen. En volgens Ornelis hoeft men daar niet te ver voor gaan zoeken.

Zo schuift de radio-bekendheid, die in 2022 nog het kampioenenfeest van Club in goede banen leidde, op 'X' de naam van Rik de Mil naar voren. Die leverde eerder al goed werk als jeugdtrainer/assistent/interim-coach bij Club. Bovendien is hij vrij na zijn veelbesproken ontslag bij Westerlo.

Richting Charleroi

Momenteel lijkt de kans op een terugkeer van De Mil echter bijzonder klein. Blauw-Zwart mikt vooralsnog op een ander profiel en liet al uitschijnen dat zo'n comeback voorlopig niet aan de orde is. Bovendien lijkt de trainer al op weg naar een andere uitdaging. Verschillende bronnen benoemen hem immers als topkandidaat om de ontslagen Felice Mazzu op te volgen bij Sporting Charleroi.

Club Brugge moet De Mil een nieuwe kans geven ...

Meest recent

'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

19
19
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

38
38
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

8
8
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

51
51
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

50
50
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

87
87
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

119
119
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

124
124
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

110
110
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

82
82
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

87
87
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

372
372
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

98
98
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

55
55
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

203
203
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

227
227
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

307
307
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

165
165
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

209
209
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

452
452
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

110
110
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

644
644
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

356
356
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

153
153

Meer sportnieuws