Pijnlijk: Cristiano Ronaldo tekent voor 'Misser van de Eeuw'

282 stemmen
Pijnlijk: Cristiano Ronaldo tekent voor 'Misser van de Eeuw'

Cristiano Ronaldo won tijdens zijn carrière liefst vijf keer de Europese Champions League, maar op zijn eerste eindzege in het Aziatische equivalent van het toernooi is het voorlopig wachtte. Zo sneuvelde zijn Al-Nassr maandag andermaal. En daar zat CR7 zelf voor iets tussen met een bijzonder pijnlijke misser.

De Portugese superster heeft een waanzinnige loopbaan achter de rug, maar bij zijn grote terugkeer naar Manchester United liep het helemaal fout. Eind 2022 werd zijn contract op Old Trafford dan ook ontbonden. Daarop besloot Ronaldo om in te gaan op een lucratief bod uit Saudi-Arabië en tekende hij bij Al-Nassr. Zo plaveide hij de weg voor tal van andere grote namen.

Veel goals, weinig prijzen

Bij zijn Saudische werkgever is de aanvaller één van de best betaalde atleten ter wereld. Maar sportief gezien was zijn overstap naar de golfstaat nog geen hoogvlieger. Ronaldo blijft er weliswaar aan de lopende band scoren. Desondanks blijft het wachten op de eerste grote collectieve prijzen. En het valt af te betwijfelen of die dit seizoen zullen volgen.

In de competitie volgt Al-Nassr immers al op ruime afstand van leider Al-Hilal. En maandag sneuvelde de club ook nog eens de Aziatische Champions League. De Saudi's wonnen na een spectaculaire wedstrijd weliswaar met 4-3 van Al Ain, dat de heenmatch met 1-0 had gewonnen. Maar in de strafschoppenreeks trok de club uit de Verenigde Arabische Emiraten aan het langste einde.

Ongeziene misser

CR7 droeg zelf zijn steentje bij door diep in de verlengingen de 4-3 te scoren van op de stip. Toch ging hij vooral op negatieve wijze viraal. Na een uurtje spelen had Ronaldo de verlengingen kunnen voorkomen toen de bal plots in zijn voeten belandde op zo'n vier meter van het doel. Maar op ongeziene wijze trapte de aanvaller de bal alsnog naast. De Portugees kon amper geloven dat hij zo'n kans liet liggen, de meervoudige Ballon d'Or-winnaar leek er zelfs emotioneel van te worden.

 

Ronaldo had na United beter een punt achter zijn carrière gezet ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

68
68
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

1
1
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

11
11
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

22
22
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

39
39
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

95
95
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

107
107
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

148
148
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

500
500
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

265
265
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

130
130
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

148
148
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

113
113
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

150
150
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

134
134
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

53
53
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

374
374
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

216
216
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

238
238
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

385
385
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

530
530
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

112
112
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

310
310
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

181
181
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

298
298

Meer sportnieuws