'Getergd Club Brugge krijgt dubbele opsteker voor OHL'

door
'Getergd Club Brugge krijgt dubbele opsteker voor OHL'

Doffe ellende was het donderdag bij Club Brugge, dat na een bijzonder bleke prestatie in blessuretijd een onnodige 2-1-nederlaag moest slikken tegen Molde. Daarmee maakte het zichzelf een pak moeilijker om zich nog te plaatsen voor de kwartfinale van de Conference League, terwijl het ook weer volop crisis is.

Daardoor staat er weer bijzonder veel druk op de wedstrijd van zondag, wanneer OH Leuven op bezoek komt in het Jan Breydelstadion. Dan moet Club zijn plaats in Play-Off I zien te verzekeren, maar daarvoor zal het toch een pak beter voor de dag moeten komen.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Vetlesen is genezen van ziekte

Er is echter wel goed nieuws te rapen in het Brugse kamp voor zondag. In Molde moest Ronny Deila toch een flink aantal pionnen missen. In totaal ontbraken er maar liefst vijf potentiële titularissen in de selectie, maar Het Laatste Nieuws weet dat zeker twee van hen zondag al terugkeren.

Op het middenveld zal Deila opnieuw kunnen rekenen op Hugo Vetlesen. De Noorse middenvelder moest door ziekte verstek geven voor de trip naar zijn thuisland, maar is intussen hersteld.

Mignolet terug onder de lat

Maar nog belangrijker is dat ook Simon Mignolet weer onder de lat plaats zou nemen. De ex-Rode Duivel moest verstek laten geven voor de matchen op Genk en Molde nadat hij in de bekermatch tegen Union een blessure aan de hamstrings opgelopen had.

Hij werd in die wedstrijden vervangen door Nordin Jackers, die in Genk uitblonk maar in Molde niet vrijuit ging bij het eerste tegendoelpunt. De terugkeer van Mignolet betekent echter vooral dat er weer flink wat meer persoonlijkheid in het elftal zal komen en dat blijkt toch nodig bij Club.

Zal Club Brugge zich zondag herpakken?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

48
48
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

23
23
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

90
90
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

61
61
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

17
17
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

159
159
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

198
198
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

49
49
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

114
114
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

358
358
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

265
265
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

215
215
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

86
86
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

210
210
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

106
106
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

84
84
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

136
136
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

411
411
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws