Feyenoord-trainer Ronald Koeman was na afloop van het duel met NEC (3-3) vooral niet te spreken over de verdediging van zijn ploeg. Volgens de oefenmeester gaven zijn spelers de doelpunten te makkelijk weg en waren de aanvallers ook niet effectief genoeg.
"Als je zo slecht verdedigt en niet het maximale rendement uit de kansen haalt, kan je gelijkspelen tegen NEC", zo begint de keuzeheer tegenover
RTV Rijnmond. "Als je ziet hoe zij aan de kansen komen, dat waren fouten van ons. Dat is onacceptabel. Daar kan ik als trainer ook niets aan doen. Het mag gewoon niet, daar falen wij met z'n allen."
Door de puntendeling blijven de Rotterdammers steken op zeven punten uit zes wedstrijden. "Ik had dit niet verwacht", vervolgt hij. "Voor de wedstrijd had ik een goed gevoel. Normaal gesproken moeten drie goals voldoende zijn voor de overwinning. Met alle respect voor NEC, zij speelden heel enthousiast, maar wij hebben meer kwaliteit. Dat hebben we alleen niet laten zien." Volgende week zondag neemt Feyenoord het in De Kuip op tegen FC Utrecht.