Nieuwe transferwending Nusa: tóch jackpot voor Club Brugge?

door
Nieuwe transferwending Nusa: tóch jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge maakt zich op voor een erg drukke zomer. Na het seizoen wordt immers definitief afscheid genomen van manager Vincent Mannaert, waarna een compleet vernieuwde clubleiding het stokje overneemt. En ook binnen de spelersselectie worden de nodige veranderingen verwacht.

Na de wisselvallige prestaties in het huidige seizoen heeft het er namelijk alle schijn van dat de Bruggelingen een nieuwe kwaliteitsinjectie zullen doorvoeren binnen de spelersgroep. Daarnaast moeten enkele sterkhouders allicht vervangen worden. Een nieuwe spits is alvast nodig. Zoals geweten trekt Igor Thiago immers voor een pak geld naar het Engelse Brentford FC.

Er zijn echter nog meer spelers die in aanmerking komen voor een zomers vertrek uit het Jan Breydel-stadion. Niet in het minst Antonio Nusa. Voor hetzelfde geld had het Noorse goudhaantje zijn transfer nu zelfs al beeld. In augustus zou Club immers een miljoenenbod van Chelsea FC hebben geweigerd. En tijdens de voorbije wintermercato was er natuurlijk de soap met Brentford.

LEES OOK: Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Gefaalde medische testen

Nusa stond in januari op punt om te tekenen bij de toekomstige werkgever van zijn ploegmaat Thiago. Op clubniveau was er ook een akkoord over een transfersom die naar verluidt kon oplopen tot liefst 37 miljoen euro. De 18-jarige aanvaller reisde zelfs naar Engeland af voor zijn medische en fysieke proeven. Maar net dat leverde een kink in de kabel op.

Zo ontdekten de Engelse dokters een groeiletsel rond het kraakbeen van de knie, waarna de deal 'on hold' gezet werd. Met hulp van de Noorse bond kon Club echter bewijzen dat allerminst een onoverkomelijk probleem was. Maar voor Nusa was de maat toen al lang vol. Zo besloten de Noor en zijn entourage om definitief de stekker uit de Brentford-deal te trekken.

Alsnog naar Premier League?

Sindsdien heeft de aanvaller het wel lastig om zijn gewenste niveau terug te halen, wat de kansen op een andere toptransfer niet bepaald bevordert. Desondanks hoeft de aanvaller niet te wanhopen. Zo heerst er wel degelijk nog voldoende interesse. Het medium Give Me Sport beweert namelijk dat Tottenham Hotspur zijn dossier nog steeds van op de voet volgt.

De Londense topclub is na de ontwikkelingen rond Brentford natuurlijk op haar hoede en zal Nusa bij een eventuele transfer helemaal binnenste buiten keren op fysiek vlak. Maar Tottenham blijft wel overtuigd van zijn potentieel. Of het ook tot een officieel bod zal komen zal afhangen van hoe Nusa in de komende maanden zal presteren. Club zou in ieder geval nog steeds vasthouden aan hetzelfde prijskaartje als in januari, al kan ook dit nog veranderen op basis van Nusa's prestaties.

Nusa heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

15
15
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

83
83
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

37
37
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

18
18
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

165
165
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

254
254
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

550
550
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

56
56
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

17
17
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

109
109
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

109
109
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

635
635
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

337
337
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

371
371
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

164
164
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

416
416
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

274
274
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1177
1177
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

127
127
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

160
160
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

289
289
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

103
103
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

183
183
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

101
101
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

201
201

Meer sportnieuws