'Genk zorgt voor transferschok: bod van 10 miljoen geweigerd'

1292
'Genk zorgt voor transferschok: bod van 10 miljoen geweigerd'

KRC Genk heeft vrijdagavond een gouden zaak gedaan binnen de strijd om een top 6-notering. Met een nipte zege op Charleroi, wisten de Limburgers hun concurrenten extra onder druk te zetten. Ondertussen zou Racing een riant bod op één van de sterkhouders geweigerd hebben.

Op het vertrek van Mike Trésor na, wist Genk afgelopen zomer zijn smaakmakers aan boord te houden. En ondanks de wisselvallige resultaten in de eerste seizoenshelft, was het de bedoeling om dat tijdens de winterse transferperiode te herhalen. Maar dat lukte uiteindelijk toch niet.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Drietal doet clubkas rinkelen

Zo moest Racing noodgedwongen afscheid nemen van Daniel Muñoz. De Colombiaanse back wou absoluut naar de Premier League vertrekken en dus was Genk gendoodzaakt om mee te werken aan een transferdeal met Crystal Palace. Muñoz bracht naar verluidt ruim 8 miljoen euro op.

Daarnaast werd afscheid genomen van Gerardo Arteaga, die terugkeer naar zijn vaderland Mexico. En deze week werd ook Joseph Paintsil aan het lijstje met vertrekkers toegevoegd. De aanvaller ging in de MLS bij LA Galaxy aan de slag voor een transfersom van zo'n 8.5 miljoen euro.

Gegeerde Galarza

En volgens Het Laatste Nieuws had Racing de kans om nog meer miljoenen op te halen. Het medium beweert namelijk dat er concrete interesse heerste in Matias Galarza. De Argentijnse middenvelder kon naar verluidt naar Brazilië of de Verenigde Staten trekken, waar de mercato nog open is. De interesse was zelfs concreet.

 Zo zouden twee officiële aanbiedingen binnen gelopen zijn, telkens van meer dan 10 miljoen euro. Maar Genk besloot telkens om vriendelijk te bedanken. Opvallend gezien de toch wel hoge bedragen. In de Cegeka Arena is het vertrouwen in Galarza echter groot, een vertrek is op dit moment uitgesloten. En als de 21-jarige zich blijft ontwikkelen, brengt hij op termijn mogelijk een veelvoud op.

Genk had zo'n bod moeten aanvaarden ...

Meest recent

Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

24
24
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

87
87
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

23
23
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

6
6
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

47
47
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

47
47
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

80
80
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

107
107
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

233
233
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

438
438
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

200
200
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

158
158
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

406
406
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

69
69
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

385
385
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

47
47
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

68
68
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

121
121
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

278
278
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

82
82
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

152
152
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

64
64
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

383
383

Meer sportnieuws