'Genk zorgt voor transferschok: bod van 10 miljoen geweigerd'

door
'Genk zorgt voor transferschok: bod van 10 miljoen geweigerd'

KRC Genk heeft vrijdagavond een gouden zaak gedaan binnen de strijd om een top 6-notering. Met een nipte zege op Charleroi, wisten de Limburgers hun concurrenten extra onder druk te zetten. Ondertussen zou Racing een riant bod op één van de sterkhouders geweigerd hebben.

Op het vertrek van Mike Trésor na, wist Genk afgelopen zomer zijn smaakmakers aan boord te houden. En ondanks de wisselvallige resultaten in de eerste seizoenshelft, was het de bedoeling om dat tijdens de winterse transferperiode te herhalen. Maar dat lukte uiteindelijk toch niet.

LEES OOK: Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Drietal doet clubkas rinkelen

Zo moest Racing noodgedwongen afscheid nemen van Daniel Muñoz. De Colombiaanse back wou absoluut naar de Premier League vertrekken en dus was Genk gendoodzaakt om mee te werken aan een transferdeal met Crystal Palace. Muñoz bracht naar verluidt ruim 8 miljoen euro op.

Daarnaast werd afscheid genomen van Gerardo Arteaga, die terugkeer naar zijn vaderland Mexico. En deze week werd ook Joseph Paintsil aan het lijstje met vertrekkers toegevoegd. De aanvaller ging in de MLS bij LA Galaxy aan de slag voor een transfersom van zo'n 8.5 miljoen euro.

Gegeerde Galarza

En volgens Het Laatste Nieuws had Racing de kans om nog meer miljoenen op te halen. Het medium beweert namelijk dat er concrete interesse heerste in Matias Galarza. De Argentijnse middenvelder kon naar verluidt naar Brazilië of de Verenigde Staten trekken, waar de mercato nog open is. De interesse was zelfs concreet.

 Zo zouden twee officiële aanbiedingen binnen gelopen zijn, telkens van meer dan 10 miljoen euro. Maar Genk besloot telkens om vriendelijk te bedanken. Opvallend gezien de toch wel hoge bedragen. In de Cegeka Arena is het vertrouwen in Galarza echter groot, een vertrek is op dit moment uitgesloten. En als de 21-jarige zich blijft ontwikkelen, brengt hij op termijn mogelijk een veelvoud op.

Genk had zo'n bod moeten aanvaarden ...

Meest recent

'Transfervuurwerk Genk: De Condé staat voor titanenjob'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

16
16
DJ-oorlog barst los: Van Gucht in oog van helse storm

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

6
6
'Na geheime training: Anderlecht beslist over comeback chouchou'

RSC Anderlecht zal tijdens de zomermercato opnieuw de nodige versterking moeten aanwerven, daarbij ...

55
55
'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

53
53
Stijnen-spektakel op Kiel: match stilgelegd, T2 op veld gestuurd

Beerschot VA verzekerde zich maandagavond van een plek in de finale van de Promotion Play-Offs tegen ...

116
116
'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

432
432
Hubert wijst naar clash met Club: Union systematisch benadeeld?

Union SG boekte zondagavond een 1-3-overwinning op het veld van RSC Anderlecht en kon zo de ...

255
255
Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

In de Engelse Premier League heeft Manchester United zijn derde plaats kunnen vestevigen. Mede ...

48
48
Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

203
203
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

124
124
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

487
487
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

138
138
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

219
219
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

173
173
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

208
208
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

280
280
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

139
139
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

291
291
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

77
77
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

171
171
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

154
154
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

83
83
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

286
286
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

284
284
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

432
432

Meer sportnieuws