'Genk zorgt voor transferschok: bod van 10 miljoen geweigerd'

1292 stemmen
'Genk zorgt voor transferschok: bod van 10 miljoen geweigerd'

KRC Genk heeft vrijdagavond een gouden zaak gedaan binnen de strijd om een top 6-notering. Met een nipte zege op Charleroi, wisten de Limburgers hun concurrenten extra onder druk te zetten. Ondertussen zou Racing een riant bod op één van de sterkhouders geweigerd hebben.

Op het vertrek van Mike Trésor na, wist Genk afgelopen zomer zijn smaakmakers aan boord te houden. En ondanks de wisselvallige resultaten in de eerste seizoenshelft, was het de bedoeling om dat tijdens de winterse transferperiode te herhalen. Maar dat lukte uiteindelijk toch niet.

LEES OOK: Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Drietal doet clubkas rinkelen

Zo moest Racing noodgedwongen afscheid nemen van Daniel Muñoz. De Colombiaanse back wou absoluut naar de Premier League vertrekken en dus was Genk gendoodzaakt om mee te werken aan een transferdeal met Crystal Palace. Muñoz bracht naar verluidt ruim 8 miljoen euro op.

Daarnaast werd afscheid genomen van Gerardo Arteaga, die terugkeer naar zijn vaderland Mexico. En deze week werd ook Joseph Paintsil aan het lijstje met vertrekkers toegevoegd. De aanvaller ging in de MLS bij LA Galaxy aan de slag voor een transfersom van zo'n 8.5 miljoen euro.

Gegeerde Galarza

En volgens Het Laatste Nieuws had Racing de kans om nog meer miljoenen op te halen. Het medium beweert namelijk dat er concrete interesse heerste in Matias Galarza. De Argentijnse middenvelder kon naar verluidt naar Brazilië of de Verenigde Staten trekken, waar de mercato nog open is. De interesse was zelfs concreet.

 Zo zouden twee officiële aanbiedingen binnen gelopen zijn, telkens van meer dan 10 miljoen euro. Maar Genk besloot telkens om vriendelijk te bedanken. Opvallend gezien de toch wel hoge bedragen. In de Cegeka Arena is het vertrouwen in Galarza echter groot, een vertrek is op dit moment uitgesloten. En als de 21-jarige zich blijft ontwikkelen, brengt hij op termijn mogelijk een veelvoud op.

Genk had zo'n bod moeten aanvaarden ...

Meest recent

Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

19
19
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

7
7
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

22
22
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

69
69
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

27
27
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

49
49
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

42
42
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

54
54
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

69
69
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

104
104
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

311
311
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

84
84
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

189
189
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

147
147
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

82
82
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

485
485
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

408
408
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

129
129
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

416
416
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

115
115
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

302
302
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

288
288
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

541
541
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

209
209
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

96
96

Meer sportnieuws