Guardiola komt met update over blessure De Bruyne

87 stemmen
Guardiola komt met update over blessure De Bruyne

Manchester City boekte afgelopen dinsdag een nipte zege tegen Brentford. Het won met 1-0 dankzij een goal van Erling Haaland 20 minuten voor tijd. Hét gespreksonderwerp na afloop van de wedstrijd was echter Kevin De Bruyne.

De 32-jarige Rode Duivel was immers de volledige wedstrijd op de bank bleven zitten en dat zorgde toch voor heel wat vragen. Pep Guardiola moest achteraf toegeven dat De Bruyne niet in actie gekomen was doordat hij wat pijntjes in de eerder geteisterde hamstring voelde.

LEES OOK: ‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Guardiola meldt beterschap bij De Bruyne

Dat deed natuurlijk de nodige alarmbellen afgaan, al verzekerde Guardiola wel dat het eerder om een voorzorgsmaatregel ging en dat ze bij City gewoon geen risico wilden nemen met hun draaischijf. Maar uiteraard kwam het thema vrijdag opnieuw ter sprake toen Guardiola de pers toesprak in de aanloop naar de trip naar Bournemouth op zaterdag.

"Het gaat beter met hem", kon de Spanjaard alvast goed nieuws brengen. "Hij is niet geblesseerd. Of hij 100 procent fit is, weet ik ook niet. Maar ik denk dat we een goede beslissing genomen hebben door geen risico met hem te nemen. Die beslissing hebben we genomen omdat hij zich niet comfortabel voelde."

Nog steeds vraagteken voor Bournemouth

Dat City zijn match uiteindelijk won, vergemakkelijkte de zaak. "Als het resultaat niet goed geweest had, dan hadden we wellicht veel meer vragen gekregen over waarom hij niet speelde", besefte Guardiola uiteraard wel.

Of De Bruyne tegen Bournemouth opnieuw zal aantreden, is voorlopig nog niet duidelijk. Guardiola verklaarde dat hij normaal gezien wel in de selectie zal zitten, maar dat nog bekeken moet worden in welke mate hij ook speelklaar is. Als De Bruyne ook maar iets voelt, zou het goed kunnen dat ze bij City verkiezen hem opnieuw aan de kant te houden.

Moet De Bruyne tegen Bournemouth weer starten?

Meest recent

L'Equipe ziet X-factor bij Duivels: "Hij was monsterlijk"

De Rode Duivels reizen maandag met een gerust gemoed af richting het WK. In hun laatste ...

2
2
'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

62
62
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

113
113
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

58
58
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

255
255
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

126
126
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

219
219
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

112
112
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

156
156
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

109
109
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

828
828
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1110
1110
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

566
566
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

178
178
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

294
294
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

653
653
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

159
159
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

377
377
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

218
218
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

260
260
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

819
819

Meer sportnieuws