Guardiola komt met update over blessure De Bruyne

door
Guardiola komt met update over blessure De Bruyne

Manchester City boekte afgelopen dinsdag een nipte zege tegen Brentford. Het won met 1-0 dankzij een goal van Erling Haaland 20 minuten voor tijd. Hét gespreksonderwerp na afloop van de wedstrijd was echter Kevin De Bruyne.

De 32-jarige Rode Duivel was immers de volledige wedstrijd op de bank bleven zitten en dat zorgde toch voor heel wat vragen. Pep Guardiola moest achteraf toegeven dat De Bruyne niet in actie gekomen was doordat hij wat pijntjes in de eerder geteisterde hamstring voelde.

LEES OOK: Hoofdrol Vandevoordt in bekerzege Bayern, City wint na dol kwartier

Guardiola meldt beterschap bij De Bruyne

Dat deed natuurlijk de nodige alarmbellen afgaan, al verzekerde Guardiola wel dat het eerder om een voorzorgsmaatregel ging en dat ze bij City gewoon geen risico wilden nemen met hun draaischijf. Maar uiteraard kwam het thema vrijdag opnieuw ter sprake toen Guardiola de pers toesprak in de aanloop naar de trip naar Bournemouth op zaterdag.

"Het gaat beter met hem", kon de Spanjaard alvast goed nieuws brengen. "Hij is niet geblesseerd. Of hij 100 procent fit is, weet ik ook niet. Maar ik denk dat we een goede beslissing genomen hebben door geen risico met hem te nemen. Die beslissing hebben we genomen omdat hij zich niet comfortabel voelde."

Nog steeds vraagteken voor Bournemouth

Dat City zijn match uiteindelijk won, vergemakkelijkte de zaak. "Als het resultaat niet goed geweest had, dan hadden we wellicht veel meer vragen gekregen over waarom hij niet speelde", besefte Guardiola uiteraard wel.

Of De Bruyne tegen Bournemouth opnieuw zal aantreden, is voorlopig nog niet duidelijk. Guardiola verklaarde dat hij normaal gezien wel in de selectie zal zitten, maar dat nog bekeken moet worden in welke mate hij ook speelklaar is. Als De Bruyne ook maar iets voelt, zou het goed kunnen dat ze bij City verkiezen hem opnieuw aan de kant te houden.

Moet De Bruyne tegen Bournemouth weer starten?

Meest recent

Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

9
9
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

442
442
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

8
8
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

20
20
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

48
48
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

129
129
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

80
80
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

43
43
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

54
54
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

27
27
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

35
35
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

108
108
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

155
155
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

296
296
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

319
319
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

137
137
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

168
168
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

474
474
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

59
59
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

134
134
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

46
46
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

577
577
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

881
881
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

241
241
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

307
307

Meer sportnieuws