Guardiola komt met update over blessure De Bruyne

door
Guardiola komt met update over blessure De Bruyne

Manchester City boekte afgelopen dinsdag een nipte zege tegen Brentford. Het won met 1-0 dankzij een goal van Erling Haaland 20 minuten voor tijd. Hét gespreksonderwerp na afloop van de wedstrijd was echter Kevin De Bruyne.

De 32-jarige Rode Duivel was immers de volledige wedstrijd op de bank bleven zitten en dat zorgde toch voor heel wat vragen. Pep Guardiola moest achteraf toegeven dat De Bruyne niet in actie gekomen was doordat hij wat pijntjes in de eerder geteisterde hamstring voelde.

LEES OOK: 'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Guardiola meldt beterschap bij De Bruyne

Dat deed natuurlijk de nodige alarmbellen afgaan, al verzekerde Guardiola wel dat het eerder om een voorzorgsmaatregel ging en dat ze bij City gewoon geen risico wilden nemen met hun draaischijf. Maar uiteraard kwam het thema vrijdag opnieuw ter sprake toen Guardiola de pers toesprak in de aanloop naar de trip naar Bournemouth op zaterdag.

"Het gaat beter met hem", kon de Spanjaard alvast goed nieuws brengen. "Hij is niet geblesseerd. Of hij 100 procent fit is, weet ik ook niet. Maar ik denk dat we een goede beslissing genomen hebben door geen risico met hem te nemen. Die beslissing hebben we genomen omdat hij zich niet comfortabel voelde."

Nog steeds vraagteken voor Bournemouth

Dat City zijn match uiteindelijk won, vergemakkelijkte de zaak. "Als het resultaat niet goed geweest had, dan hadden we wellicht veel meer vragen gekregen over waarom hij niet speelde", besefte Guardiola uiteraard wel.

Of De Bruyne tegen Bournemouth opnieuw zal aantreden, is voorlopig nog niet duidelijk. Guardiola verklaarde dat hij normaal gezien wel in de selectie zal zitten, maar dat nog bekeken moet worden in welke mate hij ook speelklaar is. Als De Bruyne ook maar iets voelt, zou het goed kunnen dat ze bij City verkiezen hem opnieuw aan de kant te houden.

Moet De Bruyne tegen Bournemouth weer starten?

Meest recent

Champions' Play-Offs: dit zestal ligt onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

5
5
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

89
89
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

18
18
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

238
238
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

241
241
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

273
273
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

13
13
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

28
28
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

48
48
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

89
89
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

86
86
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

59
59
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

357
357
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

153
153
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

294
294
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

124
124
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

459
459
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

266
266
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

212
212
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

164
164
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

242
242
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

727
727
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

81
81

Meer sportnieuws