'Drukke zomer Club Brugge: drie extra vertrekkers'

door
'Drukke zomer Club Brugge: drie extra vertrekkers'

Club Brugge is momenteel op nog zoek naar een nieuwe sportieve baas die een deel van het takenpakket van Vincent Mannaert zal overnemen. Die zoektocht kan best niet te lang meer blijven aanslepen. Het belooft immers een erg drukke transferzomer te worden.

In het voorbije najaar werd het einde van een tijdperk aangekondigd bij de Bruggelingen. Zo maakte Mannaert bekend dat hij na het seizoen afzwaait als algemeen manager. Voor de dagelijkse leiding vond Club echter al een opvolger. Zo werd Bob Madou gepromoveerd tot CEO.

LEES OOK: "Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Nieuwe sportief directeur

Maar nadat Mannaert het dagelijkse management jarenlang combineerde met een rol als sportieve baas, is het voor Blauw-Zwart opportuun om beide functies in de toekomst te splitsen. Er wordt dan ook gezocht naar een nieuwe sportief verantwoordelijke naast Madou.

Ondertussen zal Mannaert zijn engagement tot eind dit seizoen nakomen en het sportieve beleid voor zijn rekening blijven nemen. Toch kan Club best niet te lang wachten om een nieuwe sportief directeur aan te stellen. Die zal zich immers moeten inwerken met oog op de komende transferzomer.

Zomerse vertrekker

Dan wacht voor de opvolger van Mannaert meteen een erg zware taak. Er zal immers een geschikte opvolger voor Igor Thiago gevonden moeten worden. En mogelijk moeten nog meer sterkhouders vervangen worden. Antonio Nusa, Andreas Skov Olsen, Maxim De Cuyper, Raphael Onyedika, ... werden allen al gelinkt aan een vertrek.

En er zullen nog meer dossiers op tafel komen. Zo keren normaal gezien een zestal huurlingen terug. Bij jongeren Romeo Vermant (KVC Westerlo), Cisse Sandra (Excelsior Rotterdam) en Lynnt Audoor (KV Kortrijk) zal bekeken moeten worden in welke mate zij nog een rol hebben in de toekomstplannen.

Drietal definitief weg?

Voor de drie andere huurlingen zal wellicht een oplossing op permanente basis gevonden moeten worden. Dinsdag raakte bekend dat Kamal Sowah niet bij Standard zal blijven en een herkansing bij Club lijkt voor hem geen optie. Dat laatste geldt ook voor Faitout Maouassa (Granada). En eerder liet Roman Yaremchuk (Valencia CF) al verstaan dat hij geen trek heeft in een Brugse comeback. Er zal dus een (defnitieve) oplossing voor het drietal gezocht moeten worden.

Indien één speler een nieuwe kans zou krijgen, wie zou u kiezen?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

12
12
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

5
5
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

30
30
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

29
29
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

70
70
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

87
87
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

101
101
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

74
74
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

72
72
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

71
71
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

361
361
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

94
94
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

51
51
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

187
187
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

217
217
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

292
292
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

154
154
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

202
202
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

440
440
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

108
108
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

627
627
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

351
351
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

148
148
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

167
167

Meer sportnieuws