'Club Brugge ziet peperdure flopaankoop terugkeren'

door
'Club Brugge ziet peperdure flopaankoop terugkeren'

Club Brugge ontvangt straks de jackpot voor Igor Thiago, in de nabije toekomst zal wellicht ook onder andere Antonio Nusa de kassa doen rinkelen. Toch slaat zelfs Blauw-Zwart de bal geregeld mis op de transfermarkt.

Zo legde Vincent Mannaert anderhalf jaar geleden een record van maar liefst 17 miljoen op tafel voor Roman Yaremchuk, die dat prijskaartje nooit wist te rechtvaardigen. De 28-jarige Oekraïner wordt zonder optie verhuurd aan Valencia, waar hij hoopt te blijven.

LEES OOK: Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Standard dumpt Sowah

Afwachten dus of Yaremchuk nog terugkeert naar Jan Breydel. Wie we daar volgende zomer al zeker terug mogen verwachten is Kamal Sowah, die zich met zijn transfersom van negen miljoen ook even de duurste aanwinst in de clubgeschiedenis mocht noemen.

De peperdure flop werd dit seizoen uitgeleend aan Standard, maar met twee doelpunten in 20 optredens loopt het daar evenmin op wieltjes. Le Soir durft nu dan ook al beweren dat zijn aankoopclausule van een slordige drie miljoen zeker niet zal worden gelicht.

Toekomst in Brugge?

Bij gebrek aan alternatieven verscheen Sowah in vier van de zes wedstrijden onder nieuwe coach Ivan Leko nochtans gewoon aan de aftrap. Hoewel er op zijn inzet weinig aan te merken valt stelt vooral het rendement van de 24-jarige Ghanees evenwel teleur.

Tel daarbij de financiële perikelen in Sclessin en u begrijpt waarom de polyvalente aanvaller niet definitief zal worden overgenomen. Club Brugge zal dus elders op zoek moeten gaan naar een oplossing voor Sowah, die in Jan Breydel nog tot medio 2025 vastligt.

Sowah verdient nog een kans bij Club

Meest recent

Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

0
0
'Club Brugge sputtert: ingreep Leko doet bestuur steigeren'

Club Brugge heeft zaterdagavond de volle buit gepakt op het veld van KVC Westerlo: 1-2. Maar op ...

7
7
De Bruyne nú al cruciaal: Napoli-maats door dolle heen

In amper zijn tweede optreden na zijn zware blessure, heeft Kevin De Bruyne meteen zijn stempel ...

18
18
Biertje in hand, tranen in ogen: RSCA-geste ontroert Raman

KV Mechelen schreef zondagavond geschiedenis door zich voor de eerste keer ooit te plaatsen voor de ...

152
152
'Standard grijpt in: transfervizier op JPL-uitblinker'

Behoudens een onwaarschijnlijk mirakel, zal Standard dit seizoen geen Champions' Play-Offs spelen. ...

102
102
Vervanger Vanaken: drie alternatieven voor Ivan Leko

Bij Club Brugge werd zondagavond een collectieve zucht van opluchting geslaakt: de blessure van Hans ...

217
217
Hayen grijpt drastisch in: groot slachtoffer bij KRC Genk

KRC Genk heeft een mooie week achter de rug. De Limburgers wonnen in de Europa League van SC ...

289
289
Dissonant bij matig Anderlecht: kranten delen 4 op 10 uit

RSC Anderlecht is er zondag dan toch niet in geslaagd om zich mathematisch te verzekeren van zijn ...

210
210
Nachtmerrie Kompany komt uit: code rood bij Bayern

Deze week worden de tickets voor de kwartfinales van de Champions League uitgedeeld. Bayern ...

174
174
Nieuw goudklompje bij Genk: El Ouahdi zwaait met lof

KRC Genk heeft zijn kansen op de Champions' Play-Offs zondagmiddag intact kunnen houden. Racing won ...

274
274
WK-ticket op helling: Rode Duivel maakt zich onmogelijk

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

351
351
Club Brugge blundert zwaar: groot drama rond Vanaken

Club Brugge pakte in Westerlo de drie punten, maar schrok zich vooral een hoedje toen Hans Vanaken ...

314
314
Race om Play-Off I: dit scenario heeft elke kandidaat nodig

Naar jaarlijkse gewoonte belooft de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro ...

283
283
Taravel reageert na domme rode kaart Bertaccini

Anderlecht heeft zondagavond de kans laten liggen om al zekerheid te verkrijgen over deelname aan de ...

433
433
'Genk op stelten: Real Madrid dropt 50 miljoen'

KRC Genk zal volgende week alles uit de kast moeten halen om de top zes nog binnen te dringen. Het ...

582
582
Cercle in play-downs: Van der Bruggen trekt harde conclusie

Na FCV Dender is nu ook Cercle Brugge helemaal zeker dat het straks in de Relegation Play-Off aan de ...

229
229
AC Milan laat unieke kans liggen in titelstrijd

De Italiaanse titelstrijd had dit weekend een volledig nieuw elan kunnen krijgen. Leider Inter had ...

47
47
'WK-finale' op slotspeeldag: "Een slopend seizoen"

De slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League belooft volgende week nog ...

68
68
Anderlecht in zak en as: "Verdienen niet te verliezen"

Anderlecht zal op de laatste speeldag van de reguliere competitie zijn ticket voor de Champions' ...

331
331
Oosting is zeer streng voor Antwerp-schlemiel

Voor Antwerp was de top zes al buiten bereik en dus moet het zich zien klaar te stomen voor de ...

159
159
Emotionele Vanderbiest: "Derde mooiste dag van mijn leven"

De voorbije jaren greep KV Mechelen meermaals op de valreep nog naast deelname aan de Champions' ...

96
96
Cercle moet naar play-downs, La Louvière mag nog hopen

De 29ste speeldag van de Jupiler Pro League werd zondagavond nog afgesloten met een kelderkraker. ...

138
138
Droom Standard spat uiteen: "Nog klein waterkansje"

Standard lijkt zijn droom om de Champions' Play-Off te spelen te mogen gaan opbergen. De Rouches ...

112
112
KV Mechelen klopt in blessuretijd Anderlecht en mag naar PO1

In het duel tussen KV Mechelen en Anderlecht stond zondagavond nog zekerheid over een ticket voor de ...

295
295
Achilleshiel STVV onthuld: "Dat weten andere ploegen nu ook"

STVV lijkt de voeling met Union en Club Brugge wat te verliezen. De Kanaries liepen zondag al tegen ...

143
143

Meer sportnieuws