'Club Brugge ziet peperdure flopaankoop terugkeren'

door
'Club Brugge ziet peperdure flopaankoop terugkeren'

Club Brugge ontvangt straks de jackpot voor Igor Thiago, in de nabije toekomst zal wellicht ook onder andere Antonio Nusa de kassa doen rinkelen. Toch slaat zelfs Blauw-Zwart de bal geregeld mis op de transfermarkt.

Zo legde Vincent Mannaert anderhalf jaar geleden een record van maar liefst 17 miljoen op tafel voor Roman Yaremchuk, die dat prijskaartje nooit wist te rechtvaardigen. De 28-jarige Oekraïner wordt zonder optie verhuurd aan Valencia, waar hij hoopt te blijven.

LEES OOK: ‘Zéér straf: Club Brugge gaat all-in voor oude bekende’

Standard dumpt Sowah

Afwachten dus of Yaremchuk nog terugkeert naar Jan Breydel. Wie we daar volgende zomer al zeker terug mogen verwachten is Kamal Sowah, die zich met zijn transfersom van negen miljoen ook even de duurste aanwinst in de clubgeschiedenis mocht noemen.

De peperdure flop werd dit seizoen uitgeleend aan Standard, maar met twee doelpunten in 20 optredens loopt het daar evenmin op wieltjes. Le Soir durft nu dan ook al beweren dat zijn aankoopclausule van een slordige drie miljoen zeker niet zal worden gelicht.

Toekomst in Brugge?

Bij gebrek aan alternatieven verscheen Sowah in vier van de zes wedstrijden onder nieuwe coach Ivan Leko nochtans gewoon aan de aftrap. Hoewel er op zijn inzet weinig aan te merken valt stelt vooral het rendement van de 24-jarige Ghanees evenwel teleur.

Tel daarbij de financiële perikelen in Sclessin en u begrijpt waarom de polyvalente aanvaller niet definitief zal worden overgenomen. Club Brugge zal dus elders op zoek moeten gaan naar een oplossing voor Sowah, die in Jan Breydel nog tot medio 2025 vastligt.

Sowah verdient nog een kans bij Club

Meest recent

Grote verrassing bij Antwerp: Oosting zwaait met lof

Bij Antwerp FC zit de winterstop er alweer op. Dinsdagavond strijdt de Great Old op eigen veld tegen ...

10
10
Gouden Schoen zindert na: Hans Vanaken zwaar bestolen?

Ardon Jashari is de nieuwste naam op de erelijst van de Gouden Schoen. De Zwitserse middenvelder had ...

125
125
'Real Madrid zet zinnen op sensationele nieuwe trainer'

Daags na de nederlaag tegen FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España, heeft het ...

82
82
Speeltijd voorbij: Hayen maakt transferstatement bij Genk

Bij KRC Genk moet men bij de start van de tweede seizoenshelft meteen vol aan de bak. Coach Nicky ...

222
222
Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

253
253
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

384
384
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

356
356
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

184
184
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

268
268
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

223
223
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

328
328
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

355
355
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

528
528
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

261
261
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

320
320
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

343
343
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

429
429
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

273
273
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

358
358
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

686
686
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

485
485
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

161
161
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

176
176
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

926
926

Meer sportnieuws