'Club Brugge ziet peperdure flopaankoop terugkeren'

1577 stemmen
'Club Brugge ziet peperdure flopaankoop terugkeren'

Club Brugge ontvangt straks de jackpot voor Igor Thiago, in de nabije toekomst zal wellicht ook onder andere Antonio Nusa de kassa doen rinkelen. Toch slaat zelfs Blauw-Zwart de bal geregeld mis op de transfermarkt.

Zo legde Vincent Mannaert anderhalf jaar geleden een record van maar liefst 17 miljoen op tafel voor Roman Yaremchuk, die dat prijskaartje nooit wist te rechtvaardigen. De 28-jarige Oekraïner wordt zonder optie verhuurd aan Valencia, waar hij hoopt te blijven.

LEES OOK: Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard dumpt Sowah

Afwachten dus of Yaremchuk nog terugkeert naar Jan Breydel. Wie we daar volgende zomer al zeker terug mogen verwachten is Kamal Sowah, die zich met zijn transfersom van negen miljoen ook even de duurste aanwinst in de clubgeschiedenis mocht noemen.

De peperdure flop werd dit seizoen uitgeleend aan Standard, maar met twee doelpunten in 20 optredens loopt het daar evenmin op wieltjes. Le Soir durft nu dan ook al beweren dat zijn aankoopclausule van een slordige drie miljoen zeker niet zal worden gelicht.

Toekomst in Brugge?

Bij gebrek aan alternatieven verscheen Sowah in vier van de zes wedstrijden onder nieuwe coach Ivan Leko nochtans gewoon aan de aftrap. Hoewel er op zijn inzet weinig aan te merken valt stelt vooral het rendement van de 24-jarige Ghanees evenwel teleur.

Tel daarbij de financiële perikelen in Sclessin en u begrijpt waarom de polyvalente aanvaller niet definitief zal worden overgenomen. Club Brugge zal dus elders op zoek moeten gaan naar een oplossing voor Sowah, die in Jan Breydel nog tot medio 2025 vastligt.

Sowah verdient nog een kans bij Club

Meest recent

Grote trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

112
112
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

155
155
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

25
25
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

255
255
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

35
35
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

163
163
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

428
428
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

424
424
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

116
116
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

79
79
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

345
345
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

384
384
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

373
373
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

137
137
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

153
153
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

678
678
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

283
283
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

319
319
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

299
299
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

327
327

Meer sportnieuws