'Club Brugge ziet peperdure flopaankoop terugkeren'

door
'Club Brugge ziet peperdure flopaankoop terugkeren'

Club Brugge ontvangt straks de jackpot voor Igor Thiago, in de nabije toekomst zal wellicht ook onder andere Antonio Nusa de kassa doen rinkelen. Toch slaat zelfs Blauw-Zwart de bal geregeld mis op de transfermarkt.

Zo legde Vincent Mannaert anderhalf jaar geleden een record van maar liefst 17 miljoen op tafel voor Roman Yaremchuk, die dat prijskaartje nooit wist te rechtvaardigen. De 28-jarige Oekraïner wordt zonder optie verhuurd aan Valencia, waar hij hoopt te blijven.

LEES OOK: ///

Standard dumpt Sowah

Afwachten dus of Yaremchuk nog terugkeert naar Jan Breydel. Wie we daar volgende zomer al zeker terug mogen verwachten is Kamal Sowah, die zich met zijn transfersom van negen miljoen ook even de duurste aanwinst in de clubgeschiedenis mocht noemen.

De peperdure flop werd dit seizoen uitgeleend aan Standard, maar met twee doelpunten in 20 optredens loopt het daar evenmin op wieltjes. Le Soir durft nu dan ook al beweren dat zijn aankoopclausule van een slordige drie miljoen zeker niet zal worden gelicht.

Toekomst in Brugge?

Bij gebrek aan alternatieven verscheen Sowah in vier van de zes wedstrijden onder nieuwe coach Ivan Leko nochtans gewoon aan de aftrap. Hoewel er op zijn inzet weinig aan te merken valt stelt vooral het rendement van de 24-jarige Ghanees evenwel teleur.

Tel daarbij de financiële perikelen in Sclessin en u begrijpt waarom de polyvalente aanvaller niet definitief zal worden overgenomen. Club Brugge zal dus elders op zoek moeten gaan naar een oplossing voor Sowah, die in Jan Breydel nog tot medio 2025 vastligt.

Sowah verdient nog een kans bij Club

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

10
10
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

21
21
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

79
79
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

20
20
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

7
7
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

243
243
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

319
319
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

62
62
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

272
272
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

228
228
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

156
156
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

271
271
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

127
127
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

340
340
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

224
224
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

270
270
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

390
390
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

67
67
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

183
183
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

144
144
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

276
276

Meer sportnieuws