'Van Bommel stuurt ferme waarschuwing naar titelconcurrenten'

door
'Van Bommel stuurt ferme waarschuwing naar titelconcurrenten'

Royal Antwerp FC is aan een goed 2024 bezig. Mark van Bommel en co pakten de laatste drie duels een 9 op 9 en lijken zo goed als zeker van de top 6. Dit weekend wacht provinciegenoot KV Mechelen.

Ook de Kakkers zitten in een positieve flow. Het belooft dus een wedstrijd te worden tussen twee ploegen met vertrouwen. Als Antwerp de punten thuishoudt, dan boekt het voor het eerst dit seizoen 12 op 12. Maar dat is geen must voor Van Bommel om bij de top te horen.

LEES OOK: Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Top 6 is het doel voor Antwerp

"We hoeven geen 12 op 12 te halen om tonen dat we nog meedoen bovenin, maar het zou wel goed zijn", aldus Van Bommel op zijn wekelijkse persmoment. "Ons doel is om bij de eerste zes te komen, net zoals we vorig jaar de Champions’ Play-offs viseerden, en daarbij de finale van de beker te halen."

De Nederlander is op zijn hoede voor KVM. "Mechelen is altijd een moeilijke ploeg", weet Van Bommel. "Vorig jaar boekten we goede resultaten tegen hen, zonder veel goals tegen te krijgen. Maar dat is geen garantie dat nu hetzelfde gebeurt. Na hun trainerswissel zijn ze anders gaan spelen, waardoor wij rekening moeten houden met andere accenten."

Antwerp is standvastiger

Van Bommel ziet zijn ploeg de laatste weken beter en vooral regelmatiger voor de dag komen. "Het elftal geraakt niet in de war als de tegenstander wat anders doet", vindt hij. "Je kan nog steeds punten verliezen, maar de negatieve pieken zijn verdwenen. Wij hebben nu enkel nog positieve pieken, zoals tegen Club. Dan zijn we ook écht goed."

De concurrentie is alvast gewaarschuwd voor een Antwerp dat steeds beter lijkt te worden. Met de play-offs voor de deur en money time in de Croky Cup kijken de fans van stamnummer één ongetwijfeld reikhalzend uit naar het seizoenseinde.

Pakt Antwerp dit seizoen minstens één prijs?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

123
123
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

33
33
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

79
79
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

21
21
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

86
86
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

178
178
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

159
159
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

65
65
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

136
136
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

61
61
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

50
50
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

105
105
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

299
299
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

256
256
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

507
507
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

394
394
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1345
1345
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

703
703
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

254
254
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

188
188
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

391
391
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

177
177
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

351
351

Meer sportnieuws