'Van Bommel stuurt ferme waarschuwing naar titelconcurrenten'

door
'Van Bommel stuurt ferme waarschuwing naar titelconcurrenten'

Royal Antwerp FC is aan een goed 2024 bezig. Mark van Bommel en co pakten de laatste drie duels een 9 op 9 en lijken zo goed als zeker van de top 6. Dit weekend wacht provinciegenoot KV Mechelen.

Ook de Kakkers zitten in een positieve flow. Het belooft dus een wedstrijd te worden tussen twee ploegen met vertrouwen. Als Antwerp de punten thuishoudt, dan boekt het voor het eerst dit seizoen 12 op 12. Maar dat is geen must voor Van Bommel om bij de top te horen.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Top 6 is het doel voor Antwerp

"We hoeven geen 12 op 12 te halen om tonen dat we nog meedoen bovenin, maar het zou wel goed zijn", aldus Van Bommel op zijn wekelijkse persmoment. "Ons doel is om bij de eerste zes te komen, net zoals we vorig jaar de Champions’ Play-offs viseerden, en daarbij de finale van de beker te halen."

De Nederlander is op zijn hoede voor KVM. "Mechelen is altijd een moeilijke ploeg", weet Van Bommel. "Vorig jaar boekten we goede resultaten tegen hen, zonder veel goals tegen te krijgen. Maar dat is geen garantie dat nu hetzelfde gebeurt. Na hun trainerswissel zijn ze anders gaan spelen, waardoor wij rekening moeten houden met andere accenten."

Antwerp is standvastiger

Van Bommel ziet zijn ploeg de laatste weken beter en vooral regelmatiger voor de dag komen. "Het elftal geraakt niet in de war als de tegenstander wat anders doet", vindt hij. "Je kan nog steeds punten verliezen, maar de negatieve pieken zijn verdwenen. Wij hebben nu enkel nog positieve pieken, zoals tegen Club. Dan zijn we ook écht goed."

De concurrentie is alvast gewaarschuwd voor een Antwerp dat steeds beter lijkt te worden. Met de play-offs voor de deur en money time in de Croky Cup kijken de fans van stamnummer één ongetwijfeld reikhalzend uit naar het seizoenseinde.

Pakt Antwerp dit seizoen minstens één prijs?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

68
68
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

39
39
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

33
33
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

31
31
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

482
482
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

237
237
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

106
106
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

382
382
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

134
134
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

209
209
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

183
183
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

141
141
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

97
97
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

108
108
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

120
120
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

69
69
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

311
311
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

87
87
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

152
152
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

152
152
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

522
522
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

380
380
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

121
121
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

527
527
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

396
396

Meer sportnieuws