'Van Bommel stuurt ferme waarschuwing naar titelconcurrenten'

door
'Van Bommel stuurt ferme waarschuwing naar titelconcurrenten'

Royal Antwerp FC is aan een goed 2024 bezig. Mark van Bommel en co pakten de laatste drie duels een 9 op 9 en lijken zo goed als zeker van de top 6. Dit weekend wacht provinciegenoot KV Mechelen.

Ook de Kakkers zitten in een positieve flow. Het belooft dus een wedstrijd te worden tussen twee ploegen met vertrouwen. Als Antwerp de punten thuishoudt, dan boekt het voor het eerst dit seizoen 12 op 12. Maar dat is geen must voor Van Bommel om bij de top te horen.

LEES OOK: Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Top 6 is het doel voor Antwerp

"We hoeven geen 12 op 12 te halen om tonen dat we nog meedoen bovenin, maar het zou wel goed zijn", aldus Van Bommel op zijn wekelijkse persmoment. "Ons doel is om bij de eerste zes te komen, net zoals we vorig jaar de Champions’ Play-offs viseerden, en daarbij de finale van de beker te halen."

De Nederlander is op zijn hoede voor KVM. "Mechelen is altijd een moeilijke ploeg", weet Van Bommel. "Vorig jaar boekten we goede resultaten tegen hen, zonder veel goals tegen te krijgen. Maar dat is geen garantie dat nu hetzelfde gebeurt. Na hun trainerswissel zijn ze anders gaan spelen, waardoor wij rekening moeten houden met andere accenten."

Antwerp is standvastiger

Van Bommel ziet zijn ploeg de laatste weken beter en vooral regelmatiger voor de dag komen. "Het elftal geraakt niet in de war als de tegenstander wat anders doet", vindt hij. "Je kan nog steeds punten verliezen, maar de negatieve pieken zijn verdwenen. Wij hebben nu enkel nog positieve pieken, zoals tegen Club. Dan zijn we ook écht goed."

De concurrentie is alvast gewaarschuwd voor een Antwerp dat steeds beter lijkt te worden. Met de play-offs voor de deur en money time in de Croky Cup kijken de fans van stamnummer één ongetwijfeld reikhalzend uit naar het seizoenseinde.

Pakt Antwerp dit seizoen minstens één prijs?

Meest recent

Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

6
6
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

71
71
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

21
21
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

52
52
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

166
166
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

56
56
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

61
61
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

58
58
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

100
100
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

122
122
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

152
152
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

332
332
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

211
211
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

105
105
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

259
259
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

92
92
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

94
94
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

358
358
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

170
170
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

281
281
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

686
686
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

118
118
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

542
542
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

152
152
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

218
218

Meer sportnieuws