Vrancken geeft oorzaak voor nieuwe slipper KRC Genk

door
Vrancken geeft oorzaak voor nieuwe slipper KRC Genk

KRC Genk blijft maar wachten op zijn eerste overwinning van de tweede seizoenshelft. Zondagnamiddag moest de vicekampioen op het veld van KV Mechelen opnieuw vrede nemen met een puntje. Al zat er volgens coach Wouter Vrancken toch meer in.

De Genkse trainer had voor het bezoek aan zijn ex-ploeg enkele wijzigingen doorgevoerd aan zijn basiself. Zo kreeg Tolu Arokodare opnieuw de voorkeur als diepste man, met achter zich een verstevigd middenveld. Maar die aanpak rendeerde niet meteen. Zo begon KVM veruit als beste ploeg aan de wedstrijd. 

LEES OOK: “Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Zwakke start

Het was echter Genk dat tegen de gang van het spel in op voorsprong kon komen. Na een rommelige fase voor het Mechelse doel raakte Mark McKenzie eerst de paal, vervolgens stond Arokodare op de goede plaats om de 0-1 binnen te werken. Lang kon Genk echter niet van de voorsprong geniet.

Enkele minuten later kon Rob Schoofs immers al gelijk maken. Ondanks kansen aan beide zijden bleek dat ook meteen de eindstand. En dus bleef Genk opnieuw met slechts één punt achter. "Deze wedstrijd hadden we gewoon moeten binnenhalen. Dat zorgt voor ontgoocheling bij mijn jongens", reageerde Vrancken bij Sporza.

Momenten pakken

Volgens de coach maakte zijn ploeg dan ook te weinig gebruik van het grote wapen voorin. "We moeten zelf nog eens scoren voor de 1-1, dan was de wedstrijd heel anders. We moesten meer doen met ons balbezit en meer ballen voor doel gooien naar Tolu. De jongens hebben die slechte start wel rechtgezet, dat is belangrijk als ploeg. Daarna moeten we gewoon onze momenten pakken", aldus Vrancken, die samen met zijn ploeg achterblijft met 3 op 15 in 2024.

Vrancken blijft de juiste man voor dit Genk ...

Meest recent

Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Romelu Lukaku kwam in de Supercoppa niet in actie bij Napoli, maar toch was de Rode Duivel uitbundig ...

3
3
Degryse vreest voor De Mil: “Dan is het kruis erover”

KAA Gent krijgt stevige klappen. Coach Ivan Leko vertrok naar Club Brugge en de Buffalo’s ...

75
75
Verrassende top 6-kandidaat: “Hangt magie in de lucht”

Royal Antwerp FC komt weer volledig boven water onder Joseph Oosting. De Nederlander werd aangesteld ...

85
85
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club clashen, Origi naar JPL?’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

281
281
Binnenkort ‘nieuwe Vanhaezebrouck’ in de Jupiler Pro League?

De Challenger Pro League gaat de winterstop in, maar de kaarten lijken bovenin het klassement al ...

119
119
‘Straffe wending: Real hakt knoop door over Alonso’

Het rommelt bij Real Madrid. Niet alleen zijn er de perikelen rond Vinicius Junior, maar ook coach ...

73
73
Stijnen kent schorsing na rel: waslijst aan beschuldigingen

Stijn Stijnen is één van de meest besproken figuren in de Challenger Pro League. De ...

131
131
Bizarre twist in Brys-oorlog vs Eto'o: “Ongezien”

De situatie van Marc Brys in Kameroen wordt vreemder met de dag. De Belgische oefenmeester leeft al ...

202
202
“Molensteen om de nek” – Hayen meteen zwaar onder druk

KRC Genk heeft Nicky Hayen officieel aangesteld als de nieuwe hoofdtrainer. De Limburgers hebben zo ...

349
349
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

118
118
Theate onthult: dÍt denken Bundesliga-spelers over Kompany

De eerste helft van het seizoen zit er op in de Bundesliga en het is Bayern München dat met een ...

272
272
'Liverpool pakt uit: transferbom na zware blessure Isak'

Liverpool FC boekte afgelopen weekend een belangrijke zege tegen Tottenham Hotspur, maar zag wel ...

84
84
Opvallende ommekeer: "Nieuwe kans bij Anderlecht? Waarom niet?"

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato enkele gerichte aanwinsten op de kop tikken, maar mikt ...

343
343
Schoktransfer naar JPL? 'Drastische wending rond Origi'

Destijds werd hij bestempeld als dé toekomst van het Belgische voetbal, maar de ...

286
286
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

179
179
'Club speelt met vuur: nieuw transferfiasco dreigt'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de ...

440
440
STVV bibbert: smaakmaker in januari naar Belgische topclub?

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

387
387
Lukaku gaat viraal na bijzonder beeld met Noa Lang

SSC Napoli heeft een onvergetelijk 2025 nog wat meer glans kunnen geven. De Italiaanse landskampioen ...

101
101
'Janssen naar Anderlecht? Dit ene detail beslist alles'

Sommige namen blijven in Brussel terugkomen, hoe vaak je ze ook wegwuift. Janssen is zo’n ...

865
865
Africa Cup: Salah bevrijdt Egypte in extra tijd, feest voor Broos

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag was er alvast wisselend ...

217
217
Grote zorgen bij AA Gent: pijnlijke oorzaak 0 op 6

Rik De Mil blijft voorlopig wachten op zijn eerste overwinning als hoofdcoach van KAA Gent. Zijn ...

372
372
'Hayen drukt stempel: grote veranderingen bij Genk'

De kogel is definitief door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Tijdens de ...

1376
1376
'Anderlecht en Club in heftige strijd om goudhaantje'

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League kan beginnen. ...

425
425
Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

679
679
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

421
421

Meer sportnieuws