Vrancken geeft oorzaak voor nieuwe slipper KRC Genk

door
Vrancken geeft oorzaak voor nieuwe slipper KRC Genk

KRC Genk blijft maar wachten op zijn eerste overwinning van de tweede seizoenshelft. Zondagnamiddag moest de vicekampioen op het veld van KV Mechelen opnieuw vrede nemen met een puntje. Al zat er volgens coach Wouter Vrancken toch meer in.

De Genkse trainer had voor het bezoek aan zijn ex-ploeg enkele wijzigingen doorgevoerd aan zijn basiself. Zo kreeg Tolu Arokodare opnieuw de voorkeur als diepste man, met achter zich een verstevigd middenveld. Maar die aanpak rendeerde niet meteen. Zo begon KVM veruit als beste ploeg aan de wedstrijd. 

LEES OOK: Maakte AA Gent een fout? "Heb er graag gewerkt"

Zwakke start

Het was echter Genk dat tegen de gang van het spel in op voorsprong kon komen. Na een rommelige fase voor het Mechelse doel raakte Mark McKenzie eerst de paal, vervolgens stond Arokodare op de goede plaats om de 0-1 binnen te werken. Lang kon Genk echter niet van de voorsprong geniet.

Enkele minuten later kon Rob Schoofs immers al gelijk maken. Ondanks kansen aan beide zijden bleek dat ook meteen de eindstand. En dus bleef Genk opnieuw met slechts één punt achter. "Deze wedstrijd hadden we gewoon moeten binnenhalen. Dat zorgt voor ontgoocheling bij mijn jongens", reageerde Vrancken bij Sporza.

Momenten pakken

Volgens de coach maakte zijn ploeg dan ook te weinig gebruik van het grote wapen voorin. "We moeten zelf nog eens scoren voor de 1-1, dan was de wedstrijd heel anders. We moesten meer doen met ons balbezit en meer ballen voor doel gooien naar Tolu. De jongens hebben die slechte start wel rechtgezet, dat is belangrijk als ploeg. Daarna moeten we gewoon onze momenten pakken", aldus Vrancken, die samen met zijn ploeg achterblijft met 3 op 15 in 2024.

Vrancken blijft de juiste man voor dit Genk ...

Meest recent

'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

6
6
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

94
94
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

83
83
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

131
131
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

136
136
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

101
101
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

101
101
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

302
302
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

357
357
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

335
335
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

80
80
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

370
370
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

218
218
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

307
307
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

102
102
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

642
642
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

355
355
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

367
367
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

570
570
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

321
321
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

172
172
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

534
534
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

778
778
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

95
95

Meer sportnieuws