Vrancken geeft oorzaak voor nieuwe slipper KRC Genk

door
Vrancken geeft oorzaak voor nieuwe slipper KRC Genk

KRC Genk blijft maar wachten op zijn eerste overwinning van de tweede seizoenshelft. Zondagnamiddag moest de vicekampioen op het veld van KV Mechelen opnieuw vrede nemen met een puntje. Al zat er volgens coach Wouter Vrancken toch meer in.

De Genkse trainer had voor het bezoek aan zijn ex-ploeg enkele wijzigingen doorgevoerd aan zijn basiself. Zo kreeg Tolu Arokodare opnieuw de voorkeur als diepste man, met achter zich een verstevigd middenveld. Maar die aanpak rendeerde niet meteen. Zo begon KVM veruit als beste ploeg aan de wedstrijd. 

LEES OOK: Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Zwakke start

Het was echter Genk dat tegen de gang van het spel in op voorsprong kon komen. Na een rommelige fase voor het Mechelse doel raakte Mark McKenzie eerst de paal, vervolgens stond Arokodare op de goede plaats om de 0-1 binnen te werken. Lang kon Genk echter niet van de voorsprong geniet.

Enkele minuten later kon Rob Schoofs immers al gelijk maken. Ondanks kansen aan beide zijden bleek dat ook meteen de eindstand. En dus bleef Genk opnieuw met slechts één punt achter. "Deze wedstrijd hadden we gewoon moeten binnenhalen. Dat zorgt voor ontgoocheling bij mijn jongens", reageerde Vrancken bij Sporza.

Momenten pakken

Volgens de coach maakte zijn ploeg dan ook te weinig gebruik van het grote wapen voorin. "We moeten zelf nog eens scoren voor de 1-1, dan was de wedstrijd heel anders. We moesten meer doen met ons balbezit en meer ballen voor doel gooien naar Tolu. De jongens hebben die slechte start wel rechtgezet, dat is belangrijk als ploeg. Daarna moeten we gewoon onze momenten pakken", aldus Vrancken, die samen met zijn ploeg achterblijft met 3 op 15 in 2024.

Vrancken blijft de juiste man voor dit Genk ...

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

34
34
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

22
22
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

192
192
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

57
57
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

154
154
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

156
156
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

63
63
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

160
160
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

504
504
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

112
112
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

61
61
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

566
566
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

387
387
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

71
71
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

95
95
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

543
543
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

438
438
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

154
154
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

125
125
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

127
127
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

411
411
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

304
304
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

396
396

Meer sportnieuws