Vrancken geeft oorzaak voor nieuwe slipper KRC Genk

door
Vrancken geeft oorzaak voor nieuwe slipper KRC Genk

KRC Genk blijft maar wachten op zijn eerste overwinning van de tweede seizoenshelft. Zondagnamiddag moest de vicekampioen op het veld van KV Mechelen opnieuw vrede nemen met een puntje. Al zat er volgens coach Wouter Vrancken toch meer in.

De Genkse trainer had voor het bezoek aan zijn ex-ploeg enkele wijzigingen doorgevoerd aan zijn basiself. Zo kreeg Tolu Arokodare opnieuw de voorkeur als diepste man, met achter zich een verstevigd middenveld. Maar die aanpak rendeerde niet meteen. Zo begon KVM veruit als beste ploeg aan de wedstrijd. 

LEES OOK: Enorme verrassing in JPL: "Grote bos bloemen in zijn reet"

Zwakke start

Het was echter Genk dat tegen de gang van het spel in op voorsprong kon komen. Na een rommelige fase voor het Mechelse doel raakte Mark McKenzie eerst de paal, vervolgens stond Arokodare op de goede plaats om de 0-1 binnen te werken. Lang kon Genk echter niet van de voorsprong geniet.

Enkele minuten later kon Rob Schoofs immers al gelijk maken. Ondanks kansen aan beide zijden bleek dat ook meteen de eindstand. En dus bleef Genk opnieuw met slechts één punt achter. "Deze wedstrijd hadden we gewoon moeten binnenhalen. Dat zorgt voor ontgoocheling bij mijn jongens", reageerde Vrancken bij Sporza.

Momenten pakken

Volgens de coach maakte zijn ploeg dan ook te weinig gebruik van het grote wapen voorin. "We moeten zelf nog eens scoren voor de 1-1, dan was de wedstrijd heel anders. We moesten meer doen met ons balbezit en meer ballen voor doel gooien naar Tolu. De jongens hebben die slechte start wel rechtgezet, dat is belangrijk als ploeg. Daarna moeten we gewoon onze momenten pakken", aldus Vrancken, die samen met zijn ploeg achterblijft met 3 op 15 in 2024.

Vrancken blijft de juiste man voor dit Genk ...

Meest recent

Coucke wil stunten: comeback Kompany bij Anderlecht?

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

70
70
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

205
205
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

253
253
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

48
48
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

311
311
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

612
612
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

102
102
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

633
633
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

174
174
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

172
172
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

352
352
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

182
182
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

331
331
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

428
428
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

21
21
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

244
244
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

52
52
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

354
354
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

332
332
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

80
80
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

366
366
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

563
563
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

801
801
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

654
654
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

1295
1295

Meer sportnieuws