Meijer geniet van Club Brugge-duo: "Heel blij voor hem"

door
Meijer geniet van Club Brugge-duo:

Club Brugge heeft een mooie week achter de rug. Na de bekerzege tegen Union SG, werd zaterdag ook een overtuigende competitiezege geboekt tegen KAS Eupen: 4-0. Een aantal jongens wist een goede beurt te maken tegen de Panda's.

Een week geleden zat Club nog in zak en as na de zure 1 op 6 tegen KV Kortrijk en Antwerp FC, maar de reactie mocht dus gezien worden. Woensdag werd Union geklopt in de heenmatch van de halve finales van de Croky Cup. En zaterdag ging ook Eupen voor de bijl in de competitie.

Nochtans moest coach Ronny Deila voor het bezoek van de Eupenaren serieus schuiven met zijn pionnen. Draaischijf Hans Vanaken was er bijvoorbeeld niet bij wegens een schorsing, net als de geblesseerden Philip Zinckernagel en Hugo Vetlesen. Bijgevolg werd Antonio Nusa in een centrale rol geposteerd.

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Spelmaker Nusa

En ondanks de transferperikelen van de laatste weken bracht de jonge Noor het er meer dan behoorlijk vanaf. "Daarin schuilt ook zijn talent: hij deed het ook goed in een volledig andere rol. We blijven met hem werken", reageerde Deila op de clubwebstek.

Ook zijn ploegmaats waren enthousiast over het optreden van Nusa. Bjorn Meijer bijvoorbeeld, genoot van het goudhaantje. "Het is goed voor Nusa om gewoon weer te voetballen. Ik ben blij dat hij weer op het veld staat, maar ik zag niet dat hij een lastige periode had", aldus de Nederlandse back.

Scorende Mechele

Daarnaast zwaaide Meijer ook met lof richting Brandon Mechele. De centrale verdediger wist opnieuw een doelpuntje mee te pikken, zijn derde op amper vier wedstrijden tijd. "Het is wel leuk als Brandon scoort, het is een rustige jongen. Je ziet dat hij heel blij is als hij scoort en zo word je ook blij voor hem", aldus Meijer.

Mechele verdient stilaan een nieuwe kans bij de Duivels ...

Meest recent

'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

143
143
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

127
127
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

149
149
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

247
247
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

344
344
'Vuurwerk op Bosuil: Antwerp wil terugkeer kampioenenmaker'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

225
225
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

539
539
Spectaculaire winnaar Gouden Schoen? De Cat reageert

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

184
184
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

30
30
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

508
508
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

293
293
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1289
1289
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

427
427
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

405
405
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

384
384
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

291
291
'Bijltjesdag in Belgisch voetbal: Cercle dumpt Cinel'

Het heeft lang geduurd, maar plots gaat het snel. De ene kop na de andere rolt in de Jupiler Pro ...

509
509
Verrassing van formaat: Fellaini viert comeback in JPL

Zowel op als naast het veld vierden de afgelopen jaren reeds heel wat leden van de Gouden Generatie ...

205
205
Albert: "Hij maakt het verschil bij Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde een goede wedstrijd tegen een matig STVV. De 2-1 was gevleid voor de ...

362
362
Renard speelt open kaart over transferplannen Anderlecht

RSC Anderlecht staat derde in de Jupiler Pro League. Dat is degelijk, maar de Brusselaars ...

242
242
Vannieuwkerke richt vizier op Hayen: "Kudde wilde dieren!"

Het ontslag van Nicky Hayen is nauwelijks verteerd, of vandaag volgde met de C4 voor Thorsten Fink ...

399
399
RC Genk zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Thorsten Fink werd dan toch ontslagen door KRC Genk. Het magere 1-1-gelijkspel tegen KVC Westerlo ...

3102
3102
De Condé zoekt opvolger Fink: Genk maakt voorkeur bekend

De kogel is door de kerk. Daags na het puntenverlies tegen Westerlo besloot KRC Genk om afscheid te ...

783
783
Hasi houdt adem in: dubbele mokerslag voor Anderlecht?

RSC Anderlecht etaleerde zaterdag mentale weerbaarheid door een 1-2 achterstand tegen STVV alsnog om ...

478
478
Financiële bom in BV-land: Brusselmans onthult groot geheim

Herman Brusselmans, schrijver, columnist en soms jurylid bij De Slimste Mens ter Wereld, heeft een ...

360
360

Meer sportnieuws