TRANSFERUURTJE: 'Sterkhouder richting Genk-exit, ultiem bod Mbappé'

door
TRANSFERUURTJE: 'Sterkhouder richting Genk-exit, ultiem bod Mbappé'

De winterse transferperiode zit erop, maar transfervrije spelers kunnen nog steeds hun kribbel bij eender welke ploeg zetten. Bovendien zijn heel wat clubs al druk in de weer met de voorbereidingen op de zomermercato. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Standard gooit PO I te grabbel: Antwerp overleeft penalty en rood

Jupiler Pro League

KRC Genk dreigt alsnog één van zijn sterkhouders kwijt te spelen. LA Galaxy wil Joseph Paintsil namelijk dolgraag naar de Major League Soccer halen. En die gesprekken zijn nog steeds gaande. "Tussen mijn makelaar en de clubs", zegt Paintsil daarover in Het Belang van Limburg. "Ik hak de knoop pas door als ik duidelijk weet waar ik aan toe ben, maar ik zal tot de laatste minuut alles geven voor Genk."

Antwerp FC nam vrijdag afscheid van Arbnor Muja, die zijn carrière voort gaat zetten in Turkije. Ondertussen weten buitenlandse media te melden dat Muja nog een aardige duit heeft opgebracht. Samsunspor betaalt namelijk 2 miljoen euro met mogelijk nog eens 1 miljoen euro aan bonussen. Antwerp moet wel 20% van de meerwaarde doorstorten aan zijn voormalige club Drita.

Kévin Denkey is bezig aan een uitstekend seizoen bij Cercle Brugge en strijdt zelfs mee om de topschutterstitel. Die prestaties kunnen hem mogelijk een fraaie transfer opleveren. Ploegen als AC Milan, Lille OSC en andere clubs toonden eerder alvast interesse. "Of ik er klaar voor ben? Nu wel denk ik, ja", zet Denkey de deur voor een transfer alvast open bij De Zondag.

Buitenland

Matthijs de Ligt bleef zaterdag in de topper tegen Bayer Leverkusen opnieuw 90 minuten aan de bank gekluisterd bij Bayern München en dat is lang niet de eerste keer dit seizoen. Volgens Sky-reporter Florian Plettenberg zou de Nederlander dan ook zijn conclusies hebben getrokken. Zo zou De Ligt komende zomer willen vertrekken in de Allianz Arena. Voorlopig zijn er wel nog geen clubs concreet voor hem in de markt.

De toekomst van Kylian Mbappé staat dan toch nog niet volledig vast. Zo meldt Le Parisien dat Paris Saint-Germain nog één ultieme poging wil doen om het contract van Mbappé alsnog open te breken. Daarbij zou het een jaarsalaris van liefst 80 miljoen euro overhebben. Desondanks blijft Real Madrid de voorkeur geniet van de sterspeler. Op voorwaarde dat het financiële plaatje klopt.

Brighton & Hove Albion heeft zijn een eerste zomertransfer afgerond. De Engelse eersteklasser heeft zaterdag de komst van Ibrahim Osman meegedeeld. De Engelsen betaalden fors voor hem. De aanvaller maakt voor maar liefst 18,75 miljoen euro de overstap van FC Nordsjaelland naar Brighton. Hij tekende voor vijf jaar bij de Engelse subtopper.

Genk moet Paintsil bij een goed bod laten gaan ...

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

59
59
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

163
163
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

127
127
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

144
144
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

247
247
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

73
73
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

595
595
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

301
301
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

173
173
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

309
309
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

214
214
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

380
380
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

358
358
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

486
486
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

218
218
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

421
421
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

384
384
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

151
151
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

295
295
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

225
225
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

306
306
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

168
168

Meer sportnieuws