Fredberg: "Verdorie, trek je niveau toch eens omhoog"

door
Fredberg:

De resultaten en het spelniveau van Anderlecht zijn ondermaats de laatste tijd, en ook naar de prestaties van Kasper Dolberg wordt streng gekeken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

Dolberg: 2 doelpunten in laatste 10 matchen

De Deense spits kende een verschroeiende eerste seizoenshelft, vooral in termen van doelpunten. Hij lukte 10 goals in zijn eerste 16 competitiewedstrijden en scoorde zelfs zeven wedstrijden op een rij waarin hij in actie kwam.

In zijn laatste tien wedstrijden staat de teller van Dolberg echter op twee doelpunten, waaronder één doelpunt op strafschop tegen AA Gent. Het laatste doelpunt van de spits dateert alweer van 1 december in de wedstrijd tegen KVC Westerlo.

Fredberg: "Af en toe denk ik: 'Verdorie Kasper, trek je niveau toch eens omhoog'"

Jesper Fredberg geeft aan in Het Laatste Nieuws dat spitsen altijd afgemeten zullen worden aan hun aantal doelpunten. “Scoor je niet, dan is het logisch dat mensen zich vragen stellen”, aldus de CEO Sports van Anderlecht.

"In het geval van Kasper... Ik geef toe dat ik af en toe ook denk: 'Verdorie Kasper, trek je niveau toch eens omhoog.' Maar even goed merk ik dat hij soms niet goed aangespeeld wordt of in de juiste positie wordt gebracht. Kasper is afhankelijk van wat er rondom hem gebeurt."

De Bilde: "Af en toe mag het toch wat meer zijn"

Gilles De Bilde vindt Dolberg vooral gelaten voetballen, een eigenschap waarvoor hij onder meer bij Ajax ook veel kritiek kreeg. “Akkoord, hij heeft niet het DNA van een fysieke 'nummer 9', maar af en toe mag het toch wat meer zijn” stelt De Bilde in Het Laatste Nieuws.

“Wat meer grinta. Dolberg is vaak niet dominant genoeg. Zeker niet in verhouding met zijn talent. Ik heb gemengde gevoelens.” Daarom wordt de roep onder de supporters om Luis Vázquez steeds luider volgens HLN.

Wordt Dolberg topschutter in de JPL?

Meest recent

Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

14
14
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

28
28
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

26
26
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

103
103
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

72
72
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

100
100
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

187
187
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

204
204
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

114
114
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

200
200
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

347
347
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

105
105
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

574
574
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

283
283
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

473
473
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

393
393
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

409
409
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

76
76
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

67
67
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

101
101
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

241
241
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

90
90
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

362
362
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

223
223

Meer sportnieuws